1. Riding Class R1, tammat -
19/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
17/40
3. Riding Class R2, tammat -
8/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
8/40
5. Driving Class R1, tammat -
10/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
11/40
7. Driving Class R2, tammat -
16/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
16/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
17/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
17/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
11/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
10/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
Show Reserve Champion
Sirpa - Ceann-Cinnidh Ion (SPC-SR1-2561)
3. Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
4. neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
5. Sirpa - Galon Drist Ion (SPC-MR1-2555)
6. Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
7. Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
8. Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
9. Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
10. Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
11. neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
12. neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
Class Champion
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
Class Reserve Champion
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
3.
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
4.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
5.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
6.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
7.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
8.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
9.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
10.
Sirpa - Ghrian Fuar Ion (SPC-MR1-2578)
11.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
12.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
13.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
14.
Sirpa - Breezy Katey (SPC-MR1-2577)
15.
Sirpa - Bydded Goleuni Ion (SPC-MR1-2565)
16.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
17.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
18.
Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
19.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
Class Champion
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
Class Reserve Champion
Sirpa - Oer Fel Ia Ion (SPC-SR1-2567)
3.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
4.
Sirpa - Gaoithe Dearg Ion (SPC-SR1-2573)
5.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
6.
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
7.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
8.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
9.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
10.
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
11.
Sirpa - Brooksley Larkin (SPC-SR1-2571)
12.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
13.
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
14.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
15.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
16.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
17.
Sirpa - Sceitimíní Ion (SPC-SR1-2572)
Class Champion
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
3.
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
4.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
5.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
6.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
7.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
8.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
Class Champion
Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
Class Reserve Champion
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
3.
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
4.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
5.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
6.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
7.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
8.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
Class Champion
Sirpa - Galon Drist Ion (SPC-MR1-2555)
Class Reserve Champion
Sirpa - Beitris Ion (SPC-MR1-2580)
3.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
4.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
5.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
6.
Sirpa - Criallt Tlws Tesni (SPC-MR1-2566)
7.
Sirpa - Aderyn Y To Aur Ion (SPC-MR1-2556)
8.
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
9.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
10.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
Class Champion
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
Class Reserve Champion
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
3.
ScrewDriver - Fern Iris Pàdair (SPC-SR1-2456)
4.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
5.
Sirpa - Y Canol Fyd Ion (SPC-SR1-2574)
6.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
7.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
8.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
9.
Sirpa - Ceiniog Copr Ion (SPC-SR1-2557)
10.
Sirpa - Methwsela Ion (SPC-SR1-2559)
11.
Sirpa - Arweinydd Mawreddog Ion (SPC-SR1-2558)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
Class Reserve Champion
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
3.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
4.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
5.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
6.
Kida - Mooncloud's Kira (SPC-MR2-2490)
7.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
8.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
9.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
10.
Kida - Mooncloud's Mudcake (SPC-MR2-2491)
11.
Kida - Vuornan Faerie Flirt (SPC-MR2-2505)
12.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
13.
Kida - Yentel Baltic Lemon (SPC-MR2-2506)
14.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
15.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
16.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
Class Champion
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
Class Reserve Champion
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
3.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
4.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
5.
Kida - Wiltshire Kenzo (SPC-SR2-2512)
6.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
7.
Kida - Somerset Pendragon (SPC-SR2-2510)
8.
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
9.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
10.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
11.
Kida - Snusmumriken (SPC-SR2-2514)
12.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
13.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
14.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
15.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
16.
Kida - Upton Tito (SPC-SR2-2511)
Class Champion
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
Class Reserve Champion
Sirpa - Dh'èirich Ion (SPC-MR1-2579)
3.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
4.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
5.
Sirpa - Oíche Fuar Ion (SPC-MR1-2570)
6.
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
7.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
8.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
9.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
10.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
11.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
12.
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
13.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
14.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
15.
Sirpa - Shirley Temple Ion (SPC-MR1-2568)
16.
Sirpa - Roselette Ion (SPC-MR1-2569)
17.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
Class Champion
Sirpa - Ceann-Cinnidh Ion (SPC-SR1-2561)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
3.
Sirpa - Mwrllwch Ion (SPC-SR1-2560)
4.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
5.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
6.
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
7.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
8.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
9.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
10.
Sirpa - Coeden Dderw Ion (SPC-SR1-2575)
11.
elen - Cedewain Llandanwg (SPC-SR1-2552)
12.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
13.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
14.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
15.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
16.
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
17.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
Class Champion
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
Class Reserve Champion
Katy - Abigail Yawp (SPC-MR2-2202)
3.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
4.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
5.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
6.
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
7.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
8.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
9.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
10.
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
11.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
Class Reserve Champion
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
3.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
4.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
5.
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
6.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
7.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
8.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
9.
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
10.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)