PLJ - laukkakilpailu

Aika 10.02.2018 / CAS 49 (elokuu)
Ilmoittautuminen 09.02.2018 klo 21 mennessä
Järjestäjä Dimma / Kinborough Ponies
Laji sileä
Roturyhmä: 3

Ikärajat sileä rata: 3-15v (3v vain maiden), risuesteet: 4-15v (4v vain maiden)
- Enintään 1 lähtö / poni / kilpailu
- Enintään 2 ponia / lähtö / omistaja (25.9.2017 alkaen)
- Enintään 12 ponia / lähtö + 2 kisajärjestäjän ponia
Lähdössä oltava vähintään 3 ponia.

Lähdöt

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#6 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€

Tulokset

#1 maiden 4f D, 3-15yo open || 2000 - 1200 - 800 - 400 v€
1. 5v wb-o Merlyn Gelligroes - om. Nintsu
2. 4v conn-t Donohill Aislin - om. Natalia
3. 4v wpb-o Cemlyn Nathan - om. Hilde
4. 4v austrp-t Raincheck - om. Natalia
5. 5v lew-t Derian Cherise - om. Anarchy
6. 6v wb-t Anfarwol Llaerden - om. Jaksatus
7. 5v wb-t Clunderwen Lauren - om. Nintsu
Tulokset: 7-3-6-2-5-1-4

#2 allowance 4f D, 4-15yo open || 4000 - 2400 - 1600 - 800 v€
1. 5v lew-o Derian Winthrop - om. Anarchy
2. 6v wpb-t Wendi Garnock - om. Hilde
3. 4v wpb-o Crosskeys Beinon - om. Hilde
4. 4v austrp-t Saloma - om. Natalia
5. 4v austrp-o Abarron - om. Natalia
6. 4v wb-t Moana's Hecuba - om. Nintsu
7. 5v lew-o Derian Manfred - om. Anarchy
Tulokset: 6-1-7-2-4-5-3

#3 G3 4f D, 4-15yo open || 6000 - 3600 - 2400 - 1200 v€
1. 4v wsp-o Mitcheltroy - om. Dimma
2. 4v wpb-t Tegwan - om. Natalia
3. 4v wpb-t Rhiannon Sienna - om. Hilde
4. 8v wb-t Anfarwol Eselyn - om. sandi
5. 8v wb-o Anfarwol Pereon - om. sandi
6. 4v wb-o Prydwen - om. Natalia
7. 12v wb-t Anfarwol Malva - om. Jaksatus
8. 6v konik-t Wiola - om. Nintsu
9. 6v conn-t Comedy Lady - om. Anarchy
10. 5v wb-t Perry Sayres - om. Odeya
11. 5v wb-t Little Beddau - om. Nintsu
12. 4v wb-o Amlawdd Max - om. Milja H.
13. 4v wpb-t Talyessin Tarian - om. Hilde
Tulokset: 4-5-12-7-10-13-8-9-1-6-3-11-2

#4 G2 4f D, 4-15yo open || 8000 - 4800 - 3200 - 1600 v€
1. 5v lew-o Plagiarisms Spottiest - om. Suvi
2. 8v wb-o Anfarwol Cafyr - om. sandi
3. 7v wpb-o Gwaun Caleb - om. Hilde
4. 5v wb-t Aerona - om. Natalia
5. 8v wb-o Anfarwol Conion - om. sandi
6. 6v conn-o Zoomin’ Chaos - om. Anarchy
7. 12v wb-t Anfarwol Gerrit - om. Jaksatus
8. 9v wb-o Anfarwol Nhyrwle - om. Natalia
9. 5v lew-t Derian Honeydukes - om. Anarchy
10. 5v conn-o Eoghan Finnbar KIN - om. Dimma
Tulokset: 9-4-6-3-8-1-7-5-10-2

#5 G2 (Ponybreeders' Cup Juvenile Star prep) 6f D, 4yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 4v conn-o Magnificent Ping - om. Odeya
2. 4v wb-o Blaeny Cymreiges - om. Milja H.
3. 4v conn-o Emory Ping - om. Odeya
Tulokset: 3-2-1

#6 G1 (Ponybreeders' Cup Sprint prep) 2f D, 4-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 11v wb-t Anfarwol Maia - om. sandi
2. 4v wb-t Eirian - om. Natalia
3. 11v wb-t Anfarwol Tritha - om. sandi
4. 4v wb-t Dierdre - om. Natalia
5. 7v lew-o Clausholms Wirrrn - om. Anarchy
6. 10v conn-t Lightsinger - om. Odeya
7. 12v wb-t Anfarwol Aurah - om. Jaksatus
8. 13v wb-t Anfarwol Foel Ann - om. Dimma
9. 14v wb-t Anfarwol Gwynllan - om. Milja H.
Tulokset: 7-3-1-2-6-9-4-5-8

#7 G1 (Ponybreeders' Cup Marathon prep) 10f D, 5-15yo R3 open || 10000 - 6000 - 4000 - 2000 v€
1. 11v wb-o Anfarwol Masil - om. sandi
2. 6v wb-o Llanreithan Hanmer - om. Odeya
3. 12v wb-o Anfarwol Mawer - om. Jaksatus
4. 5v conn-t Mindflayer - om. Natalia
5. 6v wb-o Anfarwol Algaro - om. Dimma
6. 5v conn-t Frideswide - om. Natalia
7. 12v wb-o Anfarwol Puthen - om. Milja H.
8. 11v wb-t Anfarwol Mawern - om. sandi
Tulokset: 3-2-6-1-8-7-4-5

© 2017-2019 sandi, ota yhteyttä kaikissa ongelmatilanteissa ja kysymyksissä
sähköpostilla, Keskustassa, LJ:n chatissa tai PLJ:n irc-kanavalla!