1. In-Hand Class R1, tammat -
35/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
35/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
32/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
34/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
14/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
13/40
Show Supreme Champion
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
Show Reserve Champion
Calla - Pencalow Eivyonydd (SPC-SR1-875)
3. Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
4. Nerita - Delicate Afterglow (SPC-MR3-1506)
5. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
6. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
Class Champion
Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
Class Reserve Champion
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
3.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
4.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
5.
Calla - Beinn Ann FO (SPC-MR1-854)
6.
Calla - Chao's Ophelia (SPC-MR1-857)
7.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
8.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
9.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
10.
Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
11.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
12.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
13.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
14.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
15.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
16.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
17.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
18.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
19.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
20.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
21. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
22. Pölhö - Little Luxuries Dawn (SPC-MR1-1512)
23. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
24. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
25. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
26. Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
27. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
28. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
29. Calla - Roanoake Misty Denver (SPC-MR1-856)
30. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
31. Calla - Azure Afrikah FO (SPC-MR1-855)
32. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
33. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
34. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
35. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
Class Champion
Calla - Pencalow Eivyonydd (SPC-SR1-875)
Class Reserve Champion
Calla - Crofton Rewa (SPC-SR1-867)
3.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
4.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
5.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
6.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
7.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
8.
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
9.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
10.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
11.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
12.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
13.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
14.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
15.
Calla - Cambriach Fechín (SPC-SR1-869)
16.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
17.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
18.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
19.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
20.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
21. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
22. Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
23. Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
24. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
25. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
26. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
27. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
28. Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
29. Calla - Tiomsatheoir W (SPC-SR1-868)
30. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
31. Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
32. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
33. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
34. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
35. Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
Class Champion
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
Class Reserve Champion
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
3.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
4.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
5.
Calla - Acacia v. Moons (SPC-MR2-847)
6.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
7.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
8.
Calla - Graceland F (SPC-MR2-846)
9.
Calla - Päivärinteen Helmiina (SPC-MR2-844)
10.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
11.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
12.
Calla - Wyat Fairly Fortune (SPC-MR2-845)
13.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
14.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
15.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
16.
Nerita - Yentel Miss Sweet (SPC-MR2-1507)
17.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
18.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
19.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
20.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
21. Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
22. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
23. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
24. Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
25. Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
26. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
27. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
28. Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
29. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
30. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
31. dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
32. Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
Class Champion
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
Class Reserve Champion
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
3.
Calla - Huvin Remus (SPC-SR2-826)
4.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
5.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
6.
Calla - Mangon Kleine Monster (SPC-SR2-824)
7.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
8.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
9.
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
10.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
11.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
12.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
13.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
14.
Nerita - Yentel Andrya (SPC-SR2-1508)
15.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
16.
Calla - Bermudas Damone (SPC-SR2-822)
17.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
18.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
19.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
20.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
21. taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
22. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
23. Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
24. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
25. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
26. Calla - Sointuvan Chadwick (SPC-SR2-823)
27. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
28. Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
29. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
30. Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
31. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
32. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
33. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
34. Pölhö - Nips Teakettle (SPC-SR2-1559)
Class Champion
Nerita - Delicate Afterglow (SPC-MR3-1506)
Class Reserve Champion
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
3.
Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
4.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
5.
Nerita - Dawnfrost Saltchip (SPC-MR3-1248)
6.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
7.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
8.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
9.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
10.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
11.
Nerita - Delicate Eudialyte (SPC-MR3-1505)
12.
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
13.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
14.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Champion
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
Class Reserve Champion
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
3.
Nerita - Dawnfrost Draken (SPC-SR3-1249)
4.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
5.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
6.
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
7.
Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
8.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
9.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
10.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
11.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
12.
Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
13.
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)