1. In-Hand Class R1, tammat -
35/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
35/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
32/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
34/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
14/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
13/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
Show Reserve Champion
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
3. Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
4. Nerita - Delicate Eudialyte (SPC-MR3-1505)
5. Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
6. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Class Champion
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
Class Reserve Champion
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
3.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
4.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
5.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
6.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
7.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
8.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
9.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
10.
Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
11.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
12.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
13.
Calla - Beinn Ann FO (SPC-MR1-854)
14.
Pölhö - Little Luxuries Dawn (SPC-MR1-1512)
15.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
16.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
17.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
18.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
19.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
20.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
21. Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
22. Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
23. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
24. Calla - Roanoake Misty Denver (SPC-MR1-856)
25. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
26. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
27. Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
28. Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
29. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
30. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
31. taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
32. Calla - Azure Afrikah FO (SPC-MR1-855)
33. Calla - Chao's Ophelia (SPC-MR1-857)
34. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
35. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
Class Champion
Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
Class Reserve Champion
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
3.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
4.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
5.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
6.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
7.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
8.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
9.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
10.
Calla - Tiomsatheoir W (SPC-SR1-868)
11.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
12.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
13.
Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
14.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
15.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
16.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
17.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
18.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
19.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
20.
Calla - Cambriach Fechín (SPC-SR1-869)
21. Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
22. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
23. Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
24. Calla - Pencalow Eivyonydd (SPC-SR1-875)
25. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
26. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
27. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
28. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
29. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
30. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
31. Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
32. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
33. Calla - Crofton Rewa (SPC-SR1-867)
34. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
35. taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
Class Champion
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
Class Reserve Champion
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
3.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
4.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
5.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
6.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
7.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
8.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
9.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
10.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
11.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
12.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
13.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
14.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
15.
Nerita - Yentel Miss Sweet (SPC-MR2-1507)
16.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
17.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
18.
Calla - Graceland F (SPC-MR2-846)
19.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
20.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
21. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
22. Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
23. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
24. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
25. Calla - Wyat Fairly Fortune (SPC-MR2-845)
26. Calla - Päivärinteen Helmiina (SPC-MR2-844)
27. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
28. Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
29. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
30. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
31. dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
32. Calla - Acacia v. Moons (SPC-MR2-847)
Class Champion
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Class Reserve Champion
Calla - Mangon Kleine Monster (SPC-SR2-824)
3.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
4.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
5.
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
6.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
7.
Calla - Sointuvan Chadwick (SPC-SR2-823)
8.
Pölhö - Nips Teakettle (SPC-SR2-1559)
9.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
10.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
11.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
12.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
13.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
14.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
15.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
16.
Nerita - Yentel Andrya (SPC-SR2-1508)
17.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
18.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
19.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
20.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
21. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
22. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
23. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
24. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
25. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
26. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
27. Calla - Bermudas Damone (SPC-SR2-822)
28. Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
29. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
30. Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
31. Calla - Huvin Remus (SPC-SR2-826)
32. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
33. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
34. Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
Class Champion
Nerita - Delicate Eudialyte (SPC-MR3-1505)
Class Reserve Champion
taffel - Synd Skyfaith (SPC-MR3-1022)
3.
Nora - Saskia Deirdre (SPC-MR3-913)
4.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
5.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
6.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
7.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
8.
Nerita - Delicate Afterglow (SPC-MR3-1506)
9.
Nora - Starlight Dawn (SPC-MR3-912)
10.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
11.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
12.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
13.
Nerita - Dawnfrost Saltchip (SPC-MR3-1248)
14.
Nerita - Crystal Caper (SPC-MR3-1126)
Class Champion
Nora - Boromir Dawn (SPC-SR3-915)
Class Reserve Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
3.
Nerita - Blackjack Arr (SPC-SR3-1099)
4.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
5.
Nerita - Criminal Au Lait (SPC-SR3-1093)
6.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
7.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
8.
taffel - Rockafella (SPC-SR3-989)
9.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
10.
Nerita - Apache's Snow Ranger (SPC-SR3-1092)
11.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
12.
Nerita - Dawnfrost Draken (SPC-SR3-1249)
13.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)