1. Open Class Riding -
38/40
2. Open Class Driving -
30/40
3. Open Class In-Hand -
34/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
Show Reserve Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
3. Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
Class Champion
Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
Class Reserve Champion
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
3.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
4.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
5.
Tinúvel - DD Haurvatat (SPC-MR3-906)
6.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
7.
dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
8.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
9.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
10.
dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
11.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
12.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
13.
Tinúvel - Cherry Jubilee N (SPC-MR3-1581)
14.
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
15.
Julia - Storsint (SPC-MR3-1624)
16.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
17.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
18.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
19.
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
20.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
21. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
22. Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
23. Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
24. Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
25. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
26. Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
27. Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
28. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
29. Tinúvel - Angren Sonne (SPC-MR3-1582)
30. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
31. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
32. Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
33. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
34. Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
35. Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
36. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
37. Tinúvel - DD Montaillou (SPC-MR3-903)
38. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
Class Champion
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
3.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
4.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
5.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
6.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
7.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
8.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
9.
Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
10.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
11.
Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
12.
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
13.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
14.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
15.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
16.
Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
17.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
18.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
19.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
20.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
21. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
22. Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
23. Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
24. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
25. Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
26. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
27. Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
28. Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
29. Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
30. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
Class Champion
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
Class Reserve Champion
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
3.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
4.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
5.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
6.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
7.
Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
8.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
9.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
10.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
11.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
12.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
13.
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
14.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
15.
Tinúvel - Angren Fairy Dust (SPC-MR2-1580)
16.
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
17.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
18.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
19.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
20.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
21. Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)
22. Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
23. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
24. Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
25. Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
26. Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
27. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
28. Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
29. Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
30. Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
31. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
32. Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
33. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
34. Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)