1. Driving Class R1, tammat -
25/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Driving Class R2, tammat -
38/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
36/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
28/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
31/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
27/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
34/40
Show Supreme Champion
Milja H. - Deimos Lei (SPC-SR2-1308)
Show Reserve Champion
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
3. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
4. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
5. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
6. Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
7. Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
8. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
Class Champion
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
Class Reserve Champion
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
3.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
4.
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
5.
Milja H. - Viviette Honey (SPC-MR1-1274)
6.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
7.
Milja H. - Aidan Olivia (SPC-MR1-1271)
8.
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
9.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
10.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
11.
Milja H. - Gabriella Omega (SPC-MR1-1275)
12.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
13.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
14.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
15.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
16.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
17.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
18.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
19.
Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
20.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
21. Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
22. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
23. Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
24. Milja H. - Summernight (SPC-MR1-1272)
25. Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
Class Champion
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
Class Reserve Champion
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
3.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
4.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
5.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
6.
Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
7.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
8.
Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
9.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
10.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
11.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
12.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
13.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
14.
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
15.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
16.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
17.
Milja H. - Ptosis Aragon Theater (SPC-SR1-1273)
18.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
19.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
20.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
21. Milja H. - Blin Ysbryd (SPC-SR1-1276)
22. Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
23. Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
Class Champion
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
Class Reserve Champion
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
3.
Milja H. - Gimme Some Sugar v. Fryup (SPC-MR2-1314)
4.
felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
5.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
6.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
7.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
8.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
9.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
10.
Milja H. - Kivikannon Marilyn (SPC-MR2-1281)
11.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
12.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
13.
Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
14.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
15.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
16.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
17.
Kida - Albertslunds Elsa (SPC-MR2-1461)
18.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
19.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
20.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
21. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
22. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
23. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
24. Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
25. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
26. Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
27. felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
28. Kida - Albertslunds Raindrop (SPC-MR2-1462)
29. Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
30. Milja H. - Arweinydd (SPC-MR2-1485)
31. Milja H. - Jussin Isa (SPC-MR2-1312)
32. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
33. Kida - Albertslunds Silverclaw (SPC-MR2-1463)
34. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
35. Kida - Albertslunds Lovebliss (SPC-MR2-1464)
36. Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
37. Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
38. felissa - Tink A Tink A Too (SPC-MR2-1509)
Class Champion
Milja H. - Deimos Lei (SPC-SR2-1308)
Class Reserve Champion
felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
3.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
4.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
5.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
6.
Milja H. - Chiguita (SPC-SR2-1280)
7.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
8.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
9.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
10.
Milja H. - Gaiety Peter-Pan (SPC-SR2-1315)
11.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
12.
Kida - Blackbay's Snowflake (SPC-SR2-1456)
13.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
14.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
15.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
16.
Taija - Tewdwr Ily (SPC-SR2-1515)
17.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
18.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
19.
Kida - Oakyard's Ruffles (SPC-SR2-1457)
20.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
21. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
22. felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
23. Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
24. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
25. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
26. Milja H. - Egyptian Isaac v. Pompeji (SPC-SR2-1307)
27. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
28. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
29. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
30. Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
31. Kida - Lollipop Popsicle (SPC-SR2-1460)
32. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
33. Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
34. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
35. Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
36. Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
Class Champion
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
Class Reserve Champion
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
3.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
4.
Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
5.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
6.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
7.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
8.
Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
9.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
10.
Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
11.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
12.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
13.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
14.
Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
15.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
16.
Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
17.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
18.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
19.
Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
20.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
21. Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
22. felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
23. Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
24. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
25. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
26. Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
27. Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
28. Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
Class Champion
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
Class Reserve Champion
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
3.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
4.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
5.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
6.
Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
7.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
8.
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
9.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
10.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
11.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
12.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
13.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
14.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
15.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
16.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
17.
Dimma - Flamboyant (SPC-SR1-672)
18.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
19.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
20.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
21. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
22. taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
23. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
24. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
25. Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
26. Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
27. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
28. Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
29. Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
30. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
31. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
Class Champion
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
Class Reserve Champion
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
3.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
4.
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
5.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
6.
Milja H. - Piper Blakney (SPC-MR2-1277)
7.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
8.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
9.
Milja H. - Pompeji Ceres (SPC-MR2-1311)
10.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
11.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
12.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
13.
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
14.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
15.
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
16.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
17.
Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
18.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
19.
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
20.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
21. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
22. Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
23. Milja H. - Mymmeli (SPC-MR2-1279)
24. Milja H. - Peanut Buttercup (SPC-MR2-1316)
25. Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
26. Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
27. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
Class Champion
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Class Reserve Champion
Dimma - Lilymoor Orion (SPC-SR2-653)
3.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
4.
Milja H. - Gwahanol (SPC-SR2-1486)
5.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
6.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
7.
Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
8.
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
9.
Milja H. - Pompeji Eros (SPC-SR2-1306)
10.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
11.
Milja H. - J.J. Star (SPC-SR2-1282)
12.
Dimma - Mihan Merrion (SPC-SR2-673)
13.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
14.
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
15.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
16.
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
17.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
18.
Dimma - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-675)
19.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
20.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
21. Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
22. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
23. Dimma - Pheros (SPC-SR2-650)
24. Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
25. Kida - Dawnlight Dael (SPC-SR2-1498)
26. Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
27. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
28. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
29. Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
30. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
31. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
32. Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
33. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
34. Milja H. - Raymond v.d. Gateaway (SPC-SR2-1310)