1. Driving Class R1, tammat -
25/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Driving Class R2, tammat -
38/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
36/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
28/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
31/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
27/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
34/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
Show Reserve Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
3. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
4. felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
5. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
6. Milja H. - Gabriella Omega (SPC-MR1-1275)
7. felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
8. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
Class Champion
Milja H. - Gabriella Omega (SPC-MR1-1275)
Class Reserve Champion
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
3.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
4.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
5.
Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
6.
Milja H. - Aidan Olivia (SPC-MR1-1271)
7.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
8.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
9.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
10.
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
11.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
12.
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
13.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
14.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
15.
Milja H. - Summernight (SPC-MR1-1272)
16.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
17.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
18.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
19.
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
20.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
21. Milja H. - Viviette Honey (SPC-MR1-1274)
22. Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
23. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
24. Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
25. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
Class Champion
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
Class Reserve Champion
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
3.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
4.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
5.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
6.
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
7.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
8.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
9.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
10.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
11.
Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
12.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
13.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
14.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
15.
Milja H. - Ptosis Aragon Theater (SPC-SR1-1273)
16.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
17.
Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
18.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
19.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
20.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
21. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
22. Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
23. Milja H. - Blin Ysbryd (SPC-SR1-1276)
Class Champion
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
Class Reserve Champion
Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
3.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
4.
felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
5.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
6.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
7.
Kida - Albertslunds Silverclaw (SPC-MR2-1463)
8.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
9.
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
10.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
11.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
12.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
13.
Kida - Albertslunds Raindrop (SPC-MR2-1462)
14.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
15.
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
16.
Milja H. - Arweinydd (SPC-MR2-1485)
17.
Kida - Albertslunds Lovebliss (SPC-MR2-1464)
18.
Milja H. - Gimme Some Sugar v. Fryup (SPC-MR2-1314)
19.
Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
20.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
21. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
22. felissa - Tink A Tink A Too (SPC-MR2-1509)
23. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
24. Milja H. - Kivikannon Marilyn (SPC-MR2-1281)
25. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
26. Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
27. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
28. Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
29. Kida - Albertslunds Elsa (SPC-MR2-1461)
30. Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
31. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
32. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
33. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
34. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
35. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
36. Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
37. Milja H. - Jussin Isa (SPC-MR2-1312)
38. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
Class Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Class Reserve Champion
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
3.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
4.
Kida - Oakyard's Ruffles (SPC-SR2-1457)
5.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
6.
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
7.
Milja H. - Deimos Lei (SPC-SR2-1308)
8.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
9.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
10.
Wiewi - Vinhan Chesmu (SPC-SR2-1517)
11.
Taija - Tewdwr Ily (SPC-SR2-1515)
12.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
13.
Kida - Blackbay's Snowflake (SPC-SR2-1456)
14.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
15.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
16.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
17.
Kida - Lollipop Popsicle (SPC-SR2-1460)
18.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
19.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
20.
Milja H. - Chiguita (SPC-SR2-1280)
21. Milja H. - Egyptian Isaac v. Pompeji (SPC-SR2-1307)
22. taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
23. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
24. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
25. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
26. felissa - Ghost Of Mickey Mouse (SPC-SR2-1510)
27. Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
28. Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
29. Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
30. Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
31. taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
32. Milja H. - Gaiety Peter-Pan (SPC-SR2-1315)
33. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
34. felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
35. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
36. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
Class Champion
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
Class Reserve Champion
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
3.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
4.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
5.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
6.
Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
7.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
8.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
9.
Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
10.
Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
11.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
12.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
13.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
14.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
15.
Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
16.
Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
17.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
18.
Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
19.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
20.
Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
21. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
22. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
23. Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
24. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
25. Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
26. Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
27. Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
28. felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
Class Champion
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
Class Reserve Champion
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
3.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
4.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
5.
Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
6.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
7.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
8.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
9.
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
10.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
11.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
12.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
13.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
14.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
15.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
16.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
17.
Dimma - Flamboyant (SPC-SR1-672)
18.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
19.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
20.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
21. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
22. Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
23. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
24. taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
25. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
26. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
27. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
28. Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
29. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
30. Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
31. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
Class Champion
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
Class Reserve Champion
Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
3.
Milja H. - Piper Blakney (SPC-MR2-1277)
4.
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
5.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
6.
Milja H. - Mymmeli (SPC-MR2-1279)
7.
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
8.
Milja H. - Pompeji Ceres (SPC-MR2-1311)
9.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
10.
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
11.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
12.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
13.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
14.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
15.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
16.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
17.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
18.
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
19.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
20.
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
21. Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
22. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
23. Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
24. Milja H. - Peanut Buttercup (SPC-MR2-1316)
25. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
26. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
27. felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
Class Champion
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
Class Reserve Champion
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
3.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
4.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
5.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
6.
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
7.
Milja H. - Pompeji Eros (SPC-SR2-1306)
8.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
9.
Dimma - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-675)
10.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
11.
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
12.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
13.
Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
14.
Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
15.
Milja H. - Gwahanol (SPC-SR2-1486)
16.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
17.
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
18.
Dimma - Mihan Merrion (SPC-SR2-673)
19.
Dimma - Pheros (SPC-SR2-650)
20.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
21. Kida - Dawnlight Dael (SPC-SR2-1498)
22. Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
23. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
24. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
25. taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
26. Dimma - Lilymoor Orion (SPC-SR2-653)
27. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
28. Milja H. - Raymond v.d. Gateaway (SPC-SR2-1310)
29. Milja H. - J.J. Star (SPC-SR2-1282)
30. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
31. Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
32. felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
33. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
34. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)