1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
Show Reserve Champion
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
3. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
4. dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
5. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
6. sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
Class Champion
dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
3.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
4.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
5.
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
6.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
7.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
8.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
9.
sandi - Rhian Eirian (SPC-MR1-266)
10.
Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
11.
Kida - Drysllwyn Saffron (SPC-MR2-399)
12.
sandi - Villiruusun Lady Touch Me Not (SPC-MR1-22)
13.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
14.
Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
15.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
16.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
17.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
18.
Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
19.
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
20.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
21. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
22. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
23. Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
24. Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
25. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
26. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
27. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
28. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
29. Kida - Roanhill Marney (SPC-MR2-388)
30. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
31. Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
32. dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
33. Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
34. sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
35. miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
36. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
37. dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
38. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
39. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
40. sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
Class Champion
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
Class Reserve Champion
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
3.
miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
4.
Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
5.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
6.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
7.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
8.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
9.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
10.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
11.
Kida - Mochachino (SPC-SR2-407)
12.
sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
13.
Kida - Dúnhere Evyn (SPC-SR2-731)
14.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
15.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
16.
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
17.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
18.
Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
19.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
20.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
21. sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
22. Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
23. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
24. Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
25. Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
26. miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
27. Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
28. Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
29. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
30. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
31. sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
32. miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
33. Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
34. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
35. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
36. Kida - Pencalow Ernie (SPC-SR2-1206)
37. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
38. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
39. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
40. elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
Class Champion
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
Class Reserve Champion
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
3.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
4.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
5.
sandi - Dux of Glenwood (SPC-MR3-1191)
6.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
7.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
8.
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
9.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
10.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
11.
sandi - Antje v. Pijnboompit (SPC-MR3-1334)
12.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
13.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
14.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
15.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
16.
sandi - Blijda v. Pijnboompit (SPC-MR3-1333)
17.
Dimma - Claridge Victoria (SPC-MR3-629)
18.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
19.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
20.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
21. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
22. Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
23. Dimma - Claridge Stella (SPC-MR3-632)
24. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
25. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
26. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
27. Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
28. Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
29. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
30. Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
31. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
32. Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
33. Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
34. Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
35. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
36. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
37. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
38. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
39. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
40. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
Class Champion
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
Class Reserve Champion
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
3.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
4.
sandi - Darragh Dalemir (SPC-SR3-1338)
5.
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
6.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
7.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
8.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
9.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
10.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
11.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
12.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
13.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
14.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
15.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
16.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
17.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
18.
sandi - Denys v. Pijnboompit (SPC-SR3-1337)
19.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
20.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
21. sandi - Mathieu v. Pijnboompit (SPC-SR3-1339)
22. sandi - Nicolaas v. Pijnboompit (SPC-SR3-1336)
23. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
24. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
25. Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
26. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
27. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
28. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
29. Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
30. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
31. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
32. miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
33. Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
34. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
35. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
36. Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
37. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
38. miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
39. Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
40. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
Class Champion
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
Class Reserve Champion
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
3.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
4.
Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
5.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
6.
Kida - Cornbell Redberry (SPC-MR2-513)
7.
sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
8.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
9.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
10.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
11.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
12.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
13.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
14.
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
15.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
16.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
17.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
18.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
19.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
20.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
21. miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
22. Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
23. Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
24. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
25. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
26. miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
27. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
28. Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
29. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
30. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
31. Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
32. Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
33. Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
34. sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
35. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
36. sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
37. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
38. sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
39. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
40. Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
Class Champion
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
Class Reserve Champion
sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
3.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
4.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
5.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
6.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
7.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
8.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
9.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
10.
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
11.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
12.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
13.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
14.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
15.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
16.
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
17.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
18.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
19.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
20.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
21. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
22. sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
23. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
24. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
25. Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
26. Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
27. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
28. sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
29. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
30. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
31. Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
32. Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
33. Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
34. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
35. Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
36. Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
37. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
38. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
39. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
40. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)