1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
34/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
32/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
Show Reserve Champion
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
3. Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
4. TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
5. Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
6. Jere - Aberthol (SPC-SR1-2549)
Class Champion
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
Class Reserve Champion
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
3.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
4.
Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
5.
Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
6.
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
7.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
8.
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
9.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
10.
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
11.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
12.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
13.
TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
14.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
15.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
16.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
17.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
18.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
19.
Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
20.
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
21. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
22. birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
23. Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
24. Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
25. Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
26. TuuliaT. - Llygedyn Auron (SPC-MR1-2852)
27. Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
28. Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
29. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
30. TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
31. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
32. VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
33. Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
34. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
35. Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
36. Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
37. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
38. Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
39. Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
40. Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
Class Champion
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
Class Reserve Champion
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
3.
Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
4.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
5.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
6.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
7.
TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
8.
Ireth - Hillfield Crystalpebbles (SPC-SR1-2763)
9.
Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
10.
TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
11.
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
12.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
13.
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
14.
Natalia - Coco Nutshake Hus (SPC-SR2-2969)
15.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
16.
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
17.
Katy - Teac Earl Aodh (SPC-SR1-2836)
18.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
19.
Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
20.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
21. Katy - Gwion Muiredach (SPC-SR1-2835)
22. Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
23. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
24. Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
25. Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
26. birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
27. Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
28. birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
29. Katy - Derryn Dark Keaton (SPC-SR1-2834)
30. Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
31. Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
32. Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
33. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
34. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
35. TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
36. Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
37. Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
38. Katy - Cefnmoor Lime Vibes (SPC-SR1-2445)
39. Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
40. TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
Class Champion
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
Class Reserve Champion
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
3.
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
4.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
5.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
6.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
7.
Ireth - Pikkupellon Bumbleberry (SPC-MR1-2941)
8.
Katy - Cefnmoor Doireann (SPC-MR1-2473)
9.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
10.
Ireth - I Am You Rewa (SPC-MR3-2943)
11.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
12.
Natalia - Rhinstones Awenita (SPC-MR2-2953)
13.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
14.
Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
15.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
16.
Katy - Cefnmoor Golden Maple (SPC-MR1-2467)
17.
Natalia - Seregs Lexandra (SPC-MR2-2957)
18.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
19.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
20.
Natalia - Swirlin Fluffy Marshmallow (SPC-MR2-2952)
21. Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
22. TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
23. Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
24. Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
25. Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
26. Natalia - Nyckelgård Leia (SPC-MR2-2955)
27. Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
28. birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
29. birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
30. Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
31. Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
32. Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
33. TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
34. Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
Class Champion
Jere - Aberthol (SPC-SR1-2549)
Class Reserve Champion
Jere - Huarwar (SPC-SR1-2548)
3.
Ireth - Rhyddhad (SPC-SR1-2940)
4.
Natalia - Seyfert Keaton (SPC-SR2-2963)
5.
Natalia - Wickerthorn Adrian (SPC-SR2-2964)
6.
Natalia - Rågård Araboosh (SPC-SR2-2965)
7.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
8.
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
9.
Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
10.
Jannica - Claridge Joachim (SPC-SR3-1986)
11.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
12.
Natalia - Treiber Tracius (SPC-SR2-2966)
13.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
14.
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
15.
Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
16.
Jannica - Bruno von Dows (SPC-SR3-1978)
17.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
18.
birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
19.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
20.
Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
21. Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
22. Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
23. Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
24. Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
25. birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
26. birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
27. Ireth - Trahaearn Namys (SPC-SR2-2762)
28. Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
29. Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
30. Mitchie - Meistr Padrig Gem (SPC-SR2-2947)
31. Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
32. Anarchy - Liebeskummer Rewa (SPC-SR3-2675)
Class Champion
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
Class Reserve Champion
VRL-10138 - Chalmora (SPC-MR3-2979)
3.
TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
4.
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
5.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
6.
TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
7.
Ireth - Miss Congeniality (SPC-MR3-2807)
8.
Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
9.
Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
10.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
11.
Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
12.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
13.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
14.
Natalia - Husgård Leonoré (SPC-MR2-2960)
15.
Natalia - Mudyard Cheyanna (SPC-MR2-2956)
16.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
17.
Ireth - Lucille Love (SPC-MR3-2806)
18.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
19.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
20.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
21. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
22. Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
23. Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
24. TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
25. Emmy - Bella Violetta KS (SPC-MR2-2951)
26. Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
27. Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
28. Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
29. Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
30. Natalia - Bogård Pauwau (SPC-MR2-2954)
31. Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
32. Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
33. Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
34. Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
35. Natalia - Maybecks Boo & Bash (SPC-MR2-2958)
36. Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
37. Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
38. Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
39. Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
40. Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
Class Champion
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
Class Reserve Champion
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
3.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
4.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
5.
birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
6.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
7.
TuuliaT. - Fridan Goldstein (SPC-SR2-2811)
8.
TuuliaT. - Enbarr Dael (SPC-SR1-2832)
9.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
10.
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
11.
birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
12.
Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
13.
VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
14.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
15.
Emmy - Solinan Little Pirate (SPC-SR2-2773)
16.
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
17.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
18.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
19.
VRL-10138 - Golden Dragon WD (SPC-SR3-2980)
20.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
21. TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
22. Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
23. TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
24. Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
25. Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
26. Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
27. Natalia - Bhaltairs Loxias (SPC-SR2-2967)
28. Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
29. birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
30. Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
31. Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
32. Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
33. Ireth - Blackout Namys (SPC-SR1-2766)
34. Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
35. Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
36. Natalia - Blackburns Sixten (SPC-SR2-2962)
37. Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
38. Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
39. Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
40. Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)