1. Open Class M&M Riding, tammat -
18/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
15/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
16/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
16/40
5. Open Class M&M In-Hand, tammat -
16/40
6. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
18/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
Show Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
3. elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
4. Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
5. neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
6. Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
Class Champion
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
Class Reserve Champion
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
3.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
4.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
5.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
6.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
7.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
8.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
9.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
10.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
11.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
12.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
13.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
14.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
15.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
16.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
17.
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
18.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
Class Champion
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
Class Reserve Champion
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
3.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
4.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
5.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
6.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
7.
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
8.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
9.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
10.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
11.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
12.
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
13.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
14.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
15.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
Class Champion
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
Class Reserve Champion
Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
3.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
4.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
5.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
6.
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
7.
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
8.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
9.
Kida - Mooncloud's Kira (SPC-MR2-2490)
10.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
11.
Kida - Yentel Baltic Lemon (SPC-MR2-2506)
12.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
13.
Kida - Mooncloud's Mudcake (SPC-MR2-2491)
14.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
15.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
16.
Kida - Vuornan Faerie Flirt (SPC-MR2-2505)
Class Champion
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
Class Reserve Champion
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
3.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
4.
Kida - Upton Tito (SPC-SR2-2511)
5.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
6.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
7.
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
8.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
9.
ScrewDriver - Fern Iris Pàdair (SPC-SR1-2456)
10.
Kida - Snusmumriken (SPC-SR2-2514)
11.
Kida - Wiltshire Kenzo (SPC-SR2-2512)
12.
Kida - Somerset Pendragon (SPC-SR2-2510)
13.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
14.
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
15.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
16.
Jannica - Royston AD (SPC-SR1-2205)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
Class Reserve Champion
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
3.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
4.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
5.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
6.
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
7.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
8.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
9.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
10.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
11.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
12.
Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
13.
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
14.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
15.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
16.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
Class Reserve Champion
elen - Cedewain Llandanwg (SPC-SR1-2552)
3.
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
4.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
5.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
6.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
7.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
8.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
9.
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
10.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
11.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
12.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
13.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
14.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
15.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
16.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
17.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
18.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)