1. Riding Class R1, tammat -
20/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. Riding Class R2, tammat -
15/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
12/40
5. Driving Class R1, tammat -
9/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
8/40
7. Driving Class R2, tammat -
20/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
20/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
18/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
17/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
19/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
15/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Kinlochruel of Swildie (SPC-MR1-2310)
Show Reserve Champion
Sirpa - Criallt Lluchddu Myf (SPC-MR1-2308)
3. Katy - Gabriëlle v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2218)
4. neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
5. neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
6. elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
7. EmmiN. - Arhavney Shalya (SPC-MR2-2283)
8. Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
9. Sirpa - Criallt Gwych Amrywiaeth (SPC-SR1-2313)
10. EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
11. Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
12. Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
Class Champion
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
Class Reserve Champion
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
3.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
4.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
5.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
6.
Kida - Lloeren Telaid (SPC-MR1-2542)
7.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
8.
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
9.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
10.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
11.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
12.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
13.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
14.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
15.
Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
16.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
17.
Sirpa - Bàislig Ion (SPC-MR1-2478)
18.
Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
19.
Sirpa - Maighread Ion (SPC-MR1-2479)
20.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
Class Champion
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
Class Reserve Champion
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
3.
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
4.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
5.
Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
6.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
7.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
8.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
9.
Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
10.
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
11.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
12.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
13.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
14.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
15.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
16.
Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
17.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
18.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
19.
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
20.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
Class Champion
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
Class Reserve Champion
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
3.
EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
4.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
5.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
6.
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
7.
Kida - Winchester Lilith (SPC-MR2-2538)
8.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
9.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
10.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
11.
EmmiN. - Lily's Little Golden Sparkle (SPC-MR2-2132)
12.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
13.
EmmiN. - Huovilan Larissa (SPC-MR2-2115)
14.
Kida - Airedale Celsey (SPC-MR2-2536)
15.
EmmiN. - Mayhem Crispy-Coco (SPC-MR2-2130)
Class Champion
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
Class Reserve Champion
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
3.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
4.
EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
5.
EmmiN. - Huovilan Brandon (SPC-SR2-2116)
6.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
7.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
8.
EmmiN. - Soulrider MO (SPC-SR2-2117)
9.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
10.
Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
11.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
12.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
Class Champion
Sirpa - Criallt Lluchddu Myf (SPC-MR1-2308)
Class Reserve Champion
Sirpa - Eira Gwyn Ion (SPC-MR1-2305)
3.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
4.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
5.
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
6.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
7.
Sirpa - Criallt Eirian Morydol (SPC-MR1-2306)
8.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
9.
Sirpa - Iarla Ion (SPC-MR1-2480)
Class Champion
Sirpa - Criallt Gwych Amrywiaeth (SPC-SR1-2313)
Class Reserve Champion
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
3.
Sirpa - Caer Wydion of Swildie (SPC-SR1-2317)
4.
ScrewDriver - Fern Iris Pàdair (SPC-SR1-2456)
5.
Sirpa - Làidir Ion (SPC-SR1-2322)
6.
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
7.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
8.
Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
Class Champion
EmmiN. - Arhavney Shalya (SPC-MR2-2283)
Class Reserve Champion
EmmiN. - Mayhem Candy Cane (SPC-MR2-2285)
3.
Kida - Mooncloud's Mudcake (SPC-MR2-2491)
4.
EmmiN. - Crawling Cedina (SPC-MR2-2282)
5.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
6.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
7.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
8.
Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
9.
Kida - Mooncloud's Kira (SPC-MR2-2490)
10.
EmmiN. - Huvin Ghostica (SPC-MR2-2284)
11.
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
12.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
13.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
14.
Kida - Mooncloud's Baby Blu (SPC-MR2-2500)
15.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
16.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
17.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
18.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
19.
Kida - Vuornan Faerie Flirt (SPC-MR2-2505)
20.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
Class Champion
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
3.
EmmiN. - Valyrian Clouder (SPC-SR2-2407)
4.
EmmiN. - Wanteborgs Jupiter (SPC-SR2-2286)
5.
Kida - Snusmumriken (SPC-SR2-2514)
6.
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
7.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
8.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
9.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
10.
Kida - Wiltshire Kenzo (SPC-SR2-2512)
11.
EmmiN. - Wiley (SPC-SR2-2288)
12.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
13.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
14.
Kida - Somerset Pendragon (SPC-SR2-2510)
15.
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
16.
Kida - Upton Tito (SPC-SR2-2511)
17.
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
18.
EmmiN. - Mayhem Gardex (SPC-SR2-2287)
19.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
20.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
Class Champion
Sirpa - Kinlochruel of Swildie (SPC-MR1-2310)
Class Reserve Champion
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
3.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
4.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
5.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
6.
Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
7.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
8.
Sirpa - Criallt Tegwch Ceinwen (SPC-MR1-2481)
9.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
10.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
11.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
12.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
13.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
14.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
15.
Sirpa - Pòsadh Ròs Ion (SPC-MR1-2311)
16.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
17.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
18.
Sirpa - Criallt Mallt (SPC-MR1-2309)
Class Champion
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
Class Reserve Champion
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
3.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
4.
Sirpa - Criallt Hynfyd Mindlws (SPC-SR1-2314)
5.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
6.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
7.
Sirpa - Criallt Melynfaen (SPC-SR1-2315)
8.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
9.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
10.
Sirpa - Hawtocratiaid Ion (SPC-SR1-2323)
11.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
12.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
13.
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
14.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
15.
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
16.
elen - Cedewain Llandanwg (SPC-SR1-2552)
17.
Sirpa - Eoghan Ion (SPC-SR1-2320)
Class Champion
Katy - Gabriëlle v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2218)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
3.
EmmiN. - Valyrian Doloris (SPC-MR2-2074)
4.
EmmiN. - Castlewings Beretta (SPC-MR2-2096)
5.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
6.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
7.
Katy - Abigail Yawp (SPC-MR2-2202)
8.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
9.
Kida - Draycott Savanne (SPC-MR2-2537)
10.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
11.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
12.
EmmiN. - Skelberry Daiquiri (SPC-MR2-2073)
13.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
14.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
15.
Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
16.
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
17.
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
18.
EmmiN. - Ninië (SPC-MR2-2072)
19.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
Class Champion
EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
Class Reserve Champion
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
3.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
4.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
5.
EmmiN. - Winston Rock Wren (SPC-SR2-2078)
6.
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
7.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
8.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
9.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
10.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
11.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
12.
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
13.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
14.
EmmiN. - Wildwood Black Raven (SPC-SR2-2079)
15.
EmmiN. - Mayhem Glazed Blueberry (SPC-SR2-2076)