1. Riding Class R1, tammat -
20/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. Riding Class R2, tammat -
11/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
8/40
5. Driving Class R1, tammat -
9/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
8/40
7. Driving Class R2, tammat -
16/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
16/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
18/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
17/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
15/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
11/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Criallt Hynfyd Mindlws (SPC-SR1-2314)
Show Reserve Champion
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
3. Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
4. neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
5. Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
6. Kida - Vuornan Faerie Flirt (SPC-MR2-2505)
7. Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
8. Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
9. neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
10. Katy - Abigail Yawp (SPC-MR2-2202)
11. indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
12. Sirpa - Iarla Ion (SPC-MR1-2480)
Class Champion
Jannica - Grant Averill AD (SPC-MR1-2206)
Class Reserve Champion
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
3.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
4.
Sirpa - Bàislig Ion (SPC-MR1-2478)
5.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
6.
Sirpa - Criallt Hwyrol Weddi (SPC-MR1-2307)
7.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
8.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
9.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
10.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
11.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
12.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
13.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
14.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
15.
Sirpa - Anaiha Shadow (SPC-MR1-2477)
16.
Sirpa - Maighread Ion (SPC-MR1-2479)
17.
elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
18.
Kida - Lloeren Telaid (SPC-MR1-2542)
19.
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
20.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
Class Champion
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
Class Reserve Champion
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
3.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
4.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
5.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
6.
Sirpa - Criallt Euraid Teimlad (SPC-SR1-2312)
7.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
8.
Sirpa - Craignethan of Swildie (SPC-SR1-2318)
9.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
10.
elen - Hwy Tegeirian (SPC-SR1-2530)
11.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
12.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
13.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
14.
Sirpa - Gailliam Ion (SPC-SR1-2321)
15.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
16.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
17.
Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
18.
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
19.
Sirpa - Criallt Nenfwd (SPC-SR1-2316)
20.
elen - Callanmawr Brenin (SPC-SR1-2544)
Class Champion
Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
Class Reserve Champion
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
3.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
4.
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
5.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
6.
Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
7.
Kida - Airedale Celsey (SPC-MR2-2536)
8.
Kida - Winchester Lilith (SPC-MR2-2538)
9.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
10.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
11.
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
Class Champion
Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
3.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
4.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
5.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
6.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
7.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
8.
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
Class Champion
Sirpa - Iarla Ion (SPC-MR1-2480)
Class Reserve Champion
Sirpa - Criallt Eirian Morydol (SPC-MR1-2306)
3.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
4.
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
5.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
6.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
7.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
8.
Sirpa - Criallt Lluchddu Myf (SPC-MR1-2308)
9.
Sirpa - Eira Gwyn Ion (SPC-MR1-2305)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
Class Reserve Champion
Sirpa - Làidir Ion (SPC-SR1-2322)
3.
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
4.
Sirpa - Criallt Gwych Amrywiaeth (SPC-SR1-2313)
5.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
6.
Sirpa - Caer Wydion of Swildie (SPC-SR1-2317)
7.
ScrewDriver - Fern Iris Pàdair (SPC-SR1-2456)
8.
Sirpa - Neach-Seilge Ion (SPC-SR1-2319)
Class Champion
Kida - Vuornan Faerie Flirt (SPC-MR2-2505)
Class Reserve Champion
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
3.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
4.
Kida - Mooncloud's Mudcake (SPC-MR2-2491)
5.
Kida - Mooncloud's Kira (SPC-MR2-2490)
6.
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
7.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
8.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
9.
Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
10.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
11.
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
12.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
13.
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
14.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
15.
Kida - Mooncloud's Baby Blu (SPC-MR2-2500)
16.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
Class Champion
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
Class Reserve Champion
Kida - Upton Tito (SPC-SR2-2511)
3.
Kida - Snusmumriken (SPC-SR2-2514)
4.
Kida - Somerset Pendragon (SPC-SR2-2510)
5.
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
6.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
7.
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
8.
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
9.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
10.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
11.
Kida - Wiltshire Kenzo (SPC-SR2-2512)
12.
neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
13.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
14.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
15.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
16.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
Class Champion
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
Class Reserve Champion
elen - Yarwood Liliwen (SPC-MR1-2533)
3.
Sirpa - Criallt Mallt (SPC-MR1-2309)
4.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
5.
Sirpa - Pòsadh Ròs Ion (SPC-MR1-2311)
6.
Sirpa - Kinlochruel of Swildie (SPC-MR1-2310)
7.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
8.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
9.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
10.
Sirpa - Criallt Tegwch Ceinwen (SPC-MR1-2481)
11.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
12.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
13.
elen - Creiddylad Janine Eneuwag (SPC-MR1-2526)
14.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
15.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
16.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
17.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
18.
Katy - Cefnmoor Maeve Maid (SPC-MR1-2208)
Class Champion
Sirpa - Criallt Hynfyd Mindlws (SPC-SR1-2314)
Class Reserve Champion
elen - Cedewain Llandanwg (SPC-SR1-2552)
3.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
4.
Sirpa - Eoghan Ion (SPC-SR1-2320)
5.
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
6.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
7.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
8.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
9.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
10.
Sirpa - Criallt Melynfaen (SPC-SR1-2315)
11.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
12.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
13.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
14.
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
15.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
16.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
17.
Sirpa - Hawtocratiaid Ion (SPC-SR1-2323)
Class Champion
Katy - Abigail Yawp (SPC-MR2-2202)
Class Reserve Champion
Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
3.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
4.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
5.
neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
6.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
7.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
8.
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
9.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
10.
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
11.
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
12.
Katy - Gabriëlle v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2218)
13.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
14.
Kida - Draycott Savanne (SPC-MR2-2537)
15.
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
Class Champion
Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
Class Reserve Champion
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
3.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
4.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
5.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
6.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
7.
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
8.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
9.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
10.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
11.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)