Loitsulähde February Pony Show III

Kilpailun päivämäärä/VIP: 21.02.2017 / 18.02.2017 klo 18
Vastuuhenkilö: Milja, virtuaali@lasileija.net
Palkinnot: ruusukesetti cyan

- max. yksi (1) luokka/poni/kilpailu
- max. neljä (4) ponia/omistaja/luokka
- 40 ponia/luokka

Luokassa oltava vähintään kahden (2) eri omistajan poneja.

Tietoa luokista

Huom! Kilpailu on osa Show Bundlea. Osallistut yhdellä ilmoittautumisella sarjan kaikkiin osiin, yksittäiseen osaan ei voi osallistua erikseen. Osallistumiset vain ensimmäiseen kutsuun. Ilmoitathan samalla kertaa kaikki kilpailuun haluamasi ponit! Sarjaan kuuluvat kutsut:

Loitsulähde February Pony Show I
Loitsulähde February Pony Show II
Loitsulähde February Pony Show III

Luokat

1. Driving Class R1, tammat - 14/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat - 14/40
3. Driving Class R2, tammat - 15/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat - 15/40
5. In-Hand Class R1, tammat - 19/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat - 18/40
7. In-Hand Class R2, tammat - 20/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat - 18/40

Osallistumiset sarjan ensimmäiseen kutsuun!

Tulokset

Loppukehä

Show Supreme Champion Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
Show Reserve Champion Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
3. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
4. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
5. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
6. taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
7. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
8. Elli L. - Goleubryd Seren (SPC-MR2-1562)

1. Driving Class R1, tammat

Class Champion Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
Class Reserve Champion Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
3. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
4. Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
5. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
6. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
7. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
8. miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
9. Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
10. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
11. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
12. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
13. miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
14. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)

2. Driving Class R1, orit&ruunat

Class Champion Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
Class Reserve Champion Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
3. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
4. Katy - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
5. Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
6. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
7. Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
8. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
9. miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
10. Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
11. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
12. Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
13. taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
14. miivi - Theori (SPC-SR1-1393)

3. Driving Class R2, tammat

Class Champion Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
Class Reserve Champion Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
3. Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
4. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
5. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
6. Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
7. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
8. taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
9. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
10. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
11. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
12. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
13. miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
14. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
15. miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)

4. Driving Class R2, orit&ruunat

Class Champion taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
Class Reserve Champion taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
3. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
4. dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
5. miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
6. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
7. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
8. Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
9. miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
10. taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
11. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
12. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
13. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
14. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
15. Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)

5. In-Hand Class R1, tammat

Class Champion Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
Class Reserve Champion taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
3. miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
4. Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
5. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
6. Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
7. taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
8. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
9. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
10. taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
11. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
12. Katy - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
13. Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
14. Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
15. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
16. Katy - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
17. taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
18. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
19. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)

6. In-Hand Class R1, orit&ruunat

Class Champion Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
Class Reserve Champion Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
3. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
4. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
5. Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
6. Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
7. Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
8. miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
9. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
10. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
11. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
12. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
13. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
14. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
15. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
16. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
17. Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
18. Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)

7. In-Hand Class R2, tammat

Class Champion Elli L. - Goleubryd Seren (SPC-MR2-1562)
Class Reserve Champion Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
3. Milja - Luna (SPC-MR2-300)
4. Elli L. - Lynher London Queen (SPC-MR2-1563)
5. miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
6. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
7. miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
8. Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
9. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
10. miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
11. Elli L. - Bertha af Rosengard (SPC-MR2-1564)
12. dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
13. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
14. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
15. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
16. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
17. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
18. Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
19. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
20. Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)

8. In-Hand Class R2, orit&ruunat

Class Champion Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
Class Reserve Champion H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
3. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
4. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
5. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
6. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
7. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
8. Elli L. - Llwydd Tarquin (SPC-SR2-1561)
9. ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
10. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
11. taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
12. Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
13. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
14. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
15. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
16. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
17. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
18. Elli L. - Corwen Maximus (SPC-SR2-1560)