1. In-Hand Class R1 -
35/40
2. In-Hand Class R2 -
38/40
3. In-Hand Class R3 -
19/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
Show Reserve Champion
VRL-10138 - Chalmora (SPC-MR3-2979)
3. Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
Class Champion
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
Class Reserve Champion
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
3.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
4.
Ireth - Kernfield Ginger Lily (SPC-MR1-2808)
5.
Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
6.
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
7.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
8.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
9.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
10.
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
11.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
12.
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
13.
TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
14.
Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
15.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
16.
Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
17.
Ireth - Luck Be A Lady (SPC-MR1-2759)
18.
Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
19.
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
20.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
21. Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
22. Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
23. Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
24. Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
25. Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
26. TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
27. Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
28. Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
29. Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
30. Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
31. Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
32. Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
33. Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
34. TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
35. VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
Class Champion
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
Class Reserve Champion
Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
3.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
4.
TuuliaT. - Ceiriosen Villetta Rose (SPC-MR2-2935)
5.
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
6.
Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
7.
Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
8.
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
9.
Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
10.
Emmy - Bella Violetta KS (SPC-MR2-2951)
11.
Emmy - Solinan Little Pirate (SPC-SR2-2773)
12.
Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
13.
Ireth - Abine Dael (SPC-MR2-2810)
14.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
15.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
16.
Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
17.
TuuliaT. - Ceiriosen Rosalind (SPC-MR2-2936)
18.
Ireth - PP's Catla (SPC-MR2-2942)
19.
Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
20.
TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
21. Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
22. Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
23. Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
24. Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
25. Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
26. Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
27. Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
28. Ireth - Addicted To You (SPC-MR2-2908)
29. Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
30. Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
31. Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
32. Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
33. Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
34. TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
35. Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
36. Mitchie - Meistr Padrig Gem (SPC-SR2-2947)
37. Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
38. Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
Class Champion
VRL-10138 - Chalmora (SPC-MR3-2979)
Class Reserve Champion
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
3.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
4.
VRL-10138 - Golden Dragon WD (SPC-SR3-2980)
5.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
6.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
7.
Ireth - Lucille Love (SPC-MR3-2806)
8.
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
9.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
10.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
11.
Viveka - Fjärilsviol NRL (SPC-MR3-2821)
12.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
13.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
14.
Ireth - Miss Congeniality (SPC-MR3-2807)
15.
Viveka - Iltamäen Malva (SPC-MR3-2822)
16.
VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
17.
Viveka - Kappvänilja (SPC-MR3-2820)
18.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
19.
Ireth - Chaux du Noir (SPC-SR3-2913)