1. Riding Class R1, tammat -
28/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
24/40
3. Riding Class R2, tammat -
22/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
18/40
5. Driving Class R1, tammat -
16/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
15/40
7. Driving Class R2, tammat -
22/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
18/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
21/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
15/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
14/40
Show Supreme Champion
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
Show Reserve Champion
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
3. Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
4. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
5. Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
6. Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
7. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
8. taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
9. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
10. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
11. Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
12. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
Class Champion
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
Class Reserve Champion
taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
3.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
4.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
5.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
6.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
7.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
8.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
9.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
10.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
11.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
12.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
13.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
14.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
15.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
16.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
17.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
18.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
19.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
20.
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
21. Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
22. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
23. Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
24. Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
25. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
26. Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
27. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
28. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
Class Champion
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
Class Reserve Champion
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
3.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
4.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
5.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
6.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
7.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
8.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
9.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
10.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
11.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
12.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
13.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
14.
Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
15.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
16.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
17.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
18.
Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
19.
Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
20.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
21. Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
22. Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
23. Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
24. Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
Class Champion
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
Class Reserve Champion
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
3.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
4.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
5.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
6.
Nerita - Yentel Miss Sweet (SPC-MR2-1507)
7.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
8.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
9.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
10.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
11.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
12.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
13.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
14.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
15.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
16.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
17.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
18.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
19.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
20.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
21. Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
22. Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
Class Champion
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
Class Reserve Champion
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
3.
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
4.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
5.
Nerita - Yentel Andrya (SPC-SR2-1508)
6.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
7.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
8.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
9.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
10.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
11.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
12.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
13.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
14.
Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
15.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
16.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
17.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
18.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
Class Champion
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
Class Reserve Champion
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
3.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
4.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
5.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
6.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
7.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
8.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
9.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
10.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
11.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
12.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
13.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
14.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
15.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
16.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
Class Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Reserve Champion
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
3.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
4.
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
5.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
6.
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
7.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
8.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
9.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
10.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
11.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
12.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
13.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
14.
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
15.
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
Class Champion
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
Class Reserve Champion
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
3.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
4.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
5.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
6.
Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
7.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
8.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
9.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
10.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
11.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
12.
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
13.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
14.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
15.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
16.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
17.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
18.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
19.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
20.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
21. Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
22. Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
Class Champion
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Reserve Champion
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
3.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
4.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
5.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
6.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
7.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
8.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
9.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
10.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
11.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
12.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
13.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
14.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
15.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
16.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
17.
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
18.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
Class Champion
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
Class Reserve Champion
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
3.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
4.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
5.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
6.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
7.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
8.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
9.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
10.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
11.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
12.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
13.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
14.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
15.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
16.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
17.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
18.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
19.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
Class Champion
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
Class Reserve Champion
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
3.
Nerita - Fame's Legolas (SPC-SR1-1504)
4.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
5.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
6.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
7.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
8.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
9.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
10.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
11.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
12.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
13.
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
14.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
15.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
16.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
17.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
18.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
19.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
20.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
21. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
Class Champion
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
Class Reserve Champion
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
3.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
4.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
5.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
6.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
7.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
8.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
9.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
10.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
11.
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
12.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
13.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
14.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
15.
Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
Class Champion
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
Class Reserve Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
3.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
4.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
5.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
6.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
7.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
8.
Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
9.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
10.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
11.
Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
12.
Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
13.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
14.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)