1. Riding Class R1, tammat -
28/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
24/40
3. Riding Class R2, tammat -
22/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
18/40
5. Driving Class R1, tammat -
16/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
15/40
7. Driving Class R2, tammat -
22/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
18/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
21/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
15/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
14/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
Show Reserve Champion
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
3. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
4. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
5. Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
6. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
7. Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
8. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
9. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
10. Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
11. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
12. Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
Class Champion
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
Class Reserve Champion
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
3.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
4.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
5.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
6.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
7.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
8.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
9.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
10.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
11.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
12.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
13.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
14.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
15.
Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
16.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
17.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
18.
taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
19.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
20.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
21. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
22. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
23. Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
24. Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
25. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
26. Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
27. Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
28. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
Class Champion
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
Class Reserve Champion
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
3.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
4.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
5.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
6.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
7.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
8.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
9.
Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
10.
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
11.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
12.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
13.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
14.
Nerita - Wildfire (SPC-SR1-1123)
15.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
16.
Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
17.
Katy - Cefnmoor Rocky (SPC-SR1-1608)
18.
Katy - Cefnmoor Ingram (SPC-SR1-1606)
19.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
20.
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
21. taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
22. Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
23. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
24. Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
Class Champion
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
Class Reserve Champion
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
3.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
4.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
5.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
6.
Nerita - Yentel Miss Sweet (SPC-MR2-1507)
7.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
8.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
9.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
10.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
11.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
12.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
13.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
14.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
15.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
16.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
17.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
18.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
19.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
20.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
21. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
22. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
Class Champion
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
Class Reserve Champion
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
3.
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
4.
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
5.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
6.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
7.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
8.
Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
9.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
10.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
11.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
12.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
13.
Nerita - Yentel Andrya (SPC-SR2-1508)
14.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
15.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
16.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
17.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
18.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
Class Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
Class Reserve Champion
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
3.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
4.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
5.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
6.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
7.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
8.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
9.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
10.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
11.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
12.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
13.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
14.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
15.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
16.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
Class Champion
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
3.
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
4.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
5.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
6.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
7.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
8.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
9.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
10.
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
11.
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
12.
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
13.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
14.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
15.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
Class Champion
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
Class Reserve Champion
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
3.
Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
4.
ScrewDriver - Cefnmoor Zinna (SPC-MR2-1596)
5.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
6.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
7.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
8.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
9.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
10.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
11.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
12.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
13.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
14.
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
15.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
16.
Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
17.
Katy - Cefnmoor Clarity (SPC-MR2-1594)
18.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
19.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
20.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
21. taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
22. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
Class Champion
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
Class Reserve Champion
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
3.
Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
4.
Sirpa - Cefnmoor Spike (SPC-SR2-1599)
5.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
6.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
7.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
8.
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
9.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
10.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
11.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
12.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
13.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
14.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
15.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
16.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
17.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
18.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
Class Champion
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
Class Reserve Champion
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
3.
Katy - Cefnmoor Willa (SPC-MR1-1605)
4.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
5.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
6.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
7.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
8.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
9.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
10.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
11.
Katy - Cefnmoor Wisdom (SPC-MR1-1601)
12.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
13.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
14.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
15.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
16.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
17.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
18.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
19.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
Class Champion
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
Class Reserve Champion
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
3.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
4.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
5.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
6.
Nerita - Fame's Legolas (SPC-SR1-1504)
7.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
8.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
9.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
10.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
11.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
12.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
13.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
14.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
15.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
16.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
17.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
18.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
19.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
20.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
21. Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
Class Champion
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
Class Reserve Champion
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
3.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
4.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
5.
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
6.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
7.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
8.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
9.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
10.
Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
11.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
12.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
13.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
14.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
15.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
Class Champion
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
Class Reserve Champion
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
3.
Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
4.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
5.
Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
6.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
7.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
8.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
9.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
10.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
11.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
12.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
13.
Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
14.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)