1. Driving Class R1, tammat -
15/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
16/40
3. Driving Class R2, tammat -
19/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
15/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
23/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
20/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
18/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
16/40
Show Supreme Champion
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
Show Reserve Champion
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
3. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
4. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
5. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
6. taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
7. Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
8. Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
Class Champion
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
Class Reserve Champion
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
3.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
4.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
5.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
6.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
7.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
8.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
9.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
10.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
11.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
12.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
13.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
14.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
15.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
Class Champion
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
Class Reserve Champion
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
3.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
4.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
5.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
6.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
7.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
8.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
9.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
10.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
11.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
12.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
13.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
14.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
15.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
16.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
Class Champion
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
Class Reserve Champion
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
3.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
4.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
5.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
6.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
7.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
8.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
9.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
10.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
11.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
12.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
13.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
14.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
15.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
16.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
17.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
18.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
19.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
Class Champion
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
Class Reserve Champion
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
3.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
4.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
5.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
6.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
7.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
8.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
9.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
10.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
11.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
12.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
13.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
14.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
15.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
Class Champion
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
Class Reserve Champion
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
3.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
4.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
5.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
6.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
7.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
8.
tirppa - Llygedyn Myfi Mai (SPC-MR1-1648)
9.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
10.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
11.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
12.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
13.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
14.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
15.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
16.
Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
17.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
18.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
19.
Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
20.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
21. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
22. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
23. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
Class Reserve Champion
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
3.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
4.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
5.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
6.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
7.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
8.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
9.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
10.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
11.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
12.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
13.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
14.
Sakkura - Penryffraith Arthwr (SPC-SR1-1543)
15.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
16.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
17.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
18.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
19.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
20.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
Class Champion
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
Class Reserve Champion
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
3.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
4.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
5.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
6.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
7.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
8.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
9.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
10.
Emppu - Sleepy One (SPC-MR2-1649)
11.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
12.
Emppu - Lilymoor Yanna (SPC-MR2-1651)
13.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
14.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
15.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
16.
Emppu - Lumivuoren Sleeping Beauty (SPC-MR2-1650)
17.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
18.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Champion
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
Class Reserve Champion
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
3.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
4.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
5.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
6.
Emppu - Yentel Jupiter (SPC-SR2-1652)
7.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
8.
Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
9.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
10.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
11.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
12.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
13.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
14.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
15.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
16.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)