1. Driving Class R1, tammat -
9/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
12/40
3. Driving Class R2, tammat -
15/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
14/40
5. Driving Class R3, tammat -
5/40
6. Driving Class R3, orit&ruunat -
6/40
Show Supreme Champion
Elli L. - Goleubryd Seren (SPC-MR2-1562)
Show Reserve Champion
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
3. Elli L. - Llwydd Tarquin (SPC-SR2-1561)
4. Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
5. Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
6. Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Champion
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
Class Reserve Champion
Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
3.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
4.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
5.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
6.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
7.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
8.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
9.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
Class Champion
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
Class Reserve Champion
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
3.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
4.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
5.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
6.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
7.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
8.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
9.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
10.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
11.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
12.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Champion
Elli L. - Goleubryd Seren (SPC-MR2-1562)
Class Reserve Champion
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
3.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
4.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
5.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
6.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
7.
Elli L. - Bertha af Rosengard (SPC-MR2-1564)
8.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
9.
Elli L. - Lynher London Queen (SPC-MR2-1563)
10.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
11.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
12.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
13.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
14.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
15.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Champion
Elli L. - Llwydd Tarquin (SPC-SR2-1561)
Class Reserve Champion
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
3.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
4.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
5.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
6.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
7.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
8.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
9.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
10.
Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
11.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
12.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
13.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
14.
Elli L. - Corwen Maximus (SPC-SR2-1560)
Class Champion
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Laneige (SPC-MR3-956)
3.
Nora - Lowlands Lemon Crust (SPC-MR3-958)
4.
Nora - Dawnfrost Royalty (SPC-MR3-1583)
5.
Nora - Noel Venice (SPC-MR3-957)
Class Champion
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
Class Reserve Champion
Nora - Ghostwood Peo (SPC-SR3-960)
3.
Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
4.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
5.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
6.
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)