1. Driving Class R1, tammat -
15/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
14/40
3. Driving Class R2, tammat -
13/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
14/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
20/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
17/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
20/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
15/40
Show Supreme Champion
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Show Reserve Champion
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
3. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
4. Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
5. Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
6. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
7. Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
8. Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
Class Champion
Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
Class Reserve Champion
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
3.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
4.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
5.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
6.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
7.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
8.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
9.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
10.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
11.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
12.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
13.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
14.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
15.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
Class Champion
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
Class Reserve Champion
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
3.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
4.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
5.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
6.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
7.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
8.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
9.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
10.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
11.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
12.
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
13.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
14.
Nora - Moonbreak Supersonic (SPC-SR1-929)
Class Champion
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
Class Reserve Champion
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
3.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
4.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
5.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
6.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
7.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
8.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
9.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
10.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
11.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
12.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
13.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
Class Champion
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
Class Reserve Champion
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
3.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
4.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
5.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
6.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
7.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
8.
Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
9.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
10.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
11.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
12.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
13.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
14.
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
Class Champion
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
Class Reserve Champion
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
3.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
4.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
5.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
6.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
7.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
8.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
9.
Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
10.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
11.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
12.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
13.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
14.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
15.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
16.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
17.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
18.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
19.
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
20.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
Class Champion
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
Class Reserve Champion
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
3.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
4.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
5.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
6.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
7.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
8.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
9.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
10.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
11.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
12.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
13.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
14.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
15.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
16.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
17.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
Class Champion
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
Class Reserve Champion
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
3.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
4.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
5.
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
6.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
7.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
8.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
9.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
10.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
11.
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
12.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
13.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
14.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
15.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
16.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
17.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
18.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
19.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
20.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
Class Champion
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
Class Reserve Champion
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
3.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
4.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
5.
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
6.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
7.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
8.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
9.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
10.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
11.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
12.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
13.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
14.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
15.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)