1. Driving Class R1, tammat -
21/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. Driving Class R2, tammat -
27/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
24/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
29/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
30/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
30/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
30/40
Show Supreme Champion
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
Show Reserve Champion
Elli L. - Bertha af Rosengard (SPC-MR2-1564)
3. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
4. Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
5. taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
6. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
7. taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
8. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
Class Champion
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
Class Reserve Champion
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
3.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
4.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
5.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
6.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
7.
Taija - Marged Hollie (SPC-MR1-1496)
8.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
9.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
10.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
11.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
12.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
13.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
14.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
15.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
16.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
17.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
18.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
19.
Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
20.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
21. Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
Class Champion
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
Class Reserve Champion
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
3.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
4.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
5.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
6.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
7.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
8.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
9.
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
10.
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
11.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
12.
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
13.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
14.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
15.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
16.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
17.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
18.
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
19.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
20.
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
Class Champion
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
Class Reserve Champion
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
3.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
4.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
5.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
6.
Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
7.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
8.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
9.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
10.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
11.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
12.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
13.
Taija - Anfarwol Alwen (SPC-MR2-1479)
14.
Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
15.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
16.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
17.
Meeri N. - Snilli Berry (SPC-MR2-334)
18.
Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
19.
Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
20.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
21. Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
22. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
23. Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
24. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
25. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
26. Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
27. Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
Class Champion
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
Class Reserve Champion
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
3.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
4.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
5.
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
6.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
7.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
8.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
9.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
10.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
11.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
12.
taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
13.
Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
14.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
15.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
16.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
17.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
18.
Taija - Tewdwr Ily (SPC-SR2-1515)
19.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
20.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
21. Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
22. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
23. Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
24. Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
Class Champion
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
Class Reserve Champion
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
3.
taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
4.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
5.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
6.
Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
7.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
8.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
9.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
10.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
11.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
12.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
13.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
14.
Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
15.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
16.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
17.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
18.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
19.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
20.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
21. Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
22. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
23. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
24. Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
25. Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
26. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
27. Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
28. Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
29. Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
Class Champion
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
Class Reserve Champion
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
3.
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
4.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
5.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
6.
Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
7.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
8.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
9.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
10.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
11.
Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
12.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
13.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
14.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
15.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
16.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
17.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
18.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
19.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
20.
Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
21. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
22. Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
23. Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
24. Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
25. Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
26. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
27. Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
28. Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
29. Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
30. Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
Class Champion
Elli L. - Bertha af Rosengard (SPC-MR2-1564)
Class Reserve Champion
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
3.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
4.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
5.
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
6.
Elli L. - Goleubryd Seren (SPC-MR2-1562)
7.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
8.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
9.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
10.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
11.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
12.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
13.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
14.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
15.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
16.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
17.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
18.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
19.
Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
20.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
21. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
22. Taija - Dunnah Myfanwy (SPC-MR2-1567)
23. Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
24. Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
25. Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
26. Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
27. Taija - Ffraid Ily (SPC-MR2-1514)
28. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
29. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
30. Elli L. - Lynher London Queen (SPC-MR2-1563)
Class Champion
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
3.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
4.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
5.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
6.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
7.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
8.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
9.
Taija - Gwinnet Cadog (SPC-SR2-1566)
10.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
11.
Elli L. - Corwen Maximus (SPC-SR2-1560)
12.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
13.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
14.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
15.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
16.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
17.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
18.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
19.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
20.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
21. Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
22. Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
23. Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
24. Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
25. Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
26. Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
27. Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
28. Elli L. - Llwydd Tarquin (SPC-SR2-1561)
29. Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
30. Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)