1. Driving Class R1, tammat -
21/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
20/40
3. Driving Class R2, tammat -
27/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
24/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
29/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
30/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
30/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
30/40
Show Supreme Champion
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
Show Reserve Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
3. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
4. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
5. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
6. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
7. Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
8. taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Class Champion
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
Class Reserve Champion
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
3.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
4.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
5.
Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
6.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
7.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
8.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
9.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
10.
Taija - Marged Hollie (SPC-MR1-1496)
11.
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
12.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
13.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
14.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
15.
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
16.
Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
17.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
18.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
19.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
20.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
21. Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
Class Champion
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Reserve Champion
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
3.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
4.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
5.
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
6.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
7.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
8.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
9.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
10.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
11.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
12.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
13.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
14.
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
15.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
16.
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
17.
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
18.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
19.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
20.
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
Class Champion
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
Class Reserve Champion
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
3.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
4.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
5.
Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
6.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
7.
Meeri N. - Snilli Berry (SPC-MR2-334)
8.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
9.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
10.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
11.
Taija - Anfarwol Alwen (SPC-MR2-1479)
12.
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
13.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
14.
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
15.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
16.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
17.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
18.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
19.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
20.
Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
21. Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
22. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
23. Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
24. Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
25. Meeri N. - Karneoli Speed (SPC-MR2-441)
26. Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
27. Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
Class Champion
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
Class Reserve Champion
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
3.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
4.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
5.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
6.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
7.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
8.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
9.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
10.
Taija - Tewdwr Ily (SPC-SR2-1515)
11.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
12.
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
13.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
14.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
15.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
16.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
17.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
18.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
19.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
20.
Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
21. Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
22. Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
23. taffel - Mair Monadh Goodness Cakes (SPC-SR2-1629)
24. Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
Class Champion
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
Class Reserve Champion
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
3.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
4.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
5.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
6.
Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
7.
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
8.
Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
9.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
10.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
11.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
12.
Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
13.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
14.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
15.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
16.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
17.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
18.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
19.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
20.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
21. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
22. taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
23. Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
24. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
25. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
26. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
27. Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
28. Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
29. Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
Class Champion
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
Class Reserve Champion
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
3.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
4.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
5.
Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
6.
Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
7.
Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
8.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
9.
Hilde - Sheval Jingle Hop (SPC-SR1-1484)
10.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
11.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
12.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
13.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
14.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
15.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
16.
Miisu - Delm Fallon (SPC-SR1-1611)
17.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
18.
Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
19.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
20.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
21. Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
22. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
23. Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
24. Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
25. Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
26. Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
27. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
28. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
29. Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
30. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
Class Champion
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
Class Reserve Champion
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
3.
Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
4.
Taija - Dunnah Myfanwy (SPC-MR2-1567)
5.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
6.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
7.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
8.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
9.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
10.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
11.
Taija - Ffraid Ily (SPC-MR2-1514)
12.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
13.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
14.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
15.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
16.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
17.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
18.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
19.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
20.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
21. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
22. Elli L. - Lynher London Queen (SPC-MR2-1563)
23. Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
24. Elli L. - Bertha af Rosengard (SPC-MR2-1564)
25. Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
26. dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
27. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
28. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
29. Elli L. - Goleubryd Seren (SPC-MR2-1562)
30. Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
Class Champion
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
3.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
4.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
5.
Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
6.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
7.
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
8.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
9.
Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
10.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
11.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
12.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
13.
ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
14.
Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
15.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
16.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
17.
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
18.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
19.
Elli L. - Corwen Maximus (SPC-SR2-1560)
20.
Meeri N. - Snilli Derrick (SPC-SR2-564)
21. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
22. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
23. Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
24. taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
25. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
26. Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
27. Elli L. - Llwydd Tarquin (SPC-SR2-1561)
28. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
29. Taija - Gwinnet Cadog (SPC-SR2-1566)
30. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)