1. Driving Class R1, tammat -
26/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
25/40
3. Driving Class R2, tammat -
28/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
25/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
29/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
26/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
26/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
30/40
Show Supreme Champion
Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
Show Reserve Champion
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
3. Kida - Gletness Victoria (SPC-MR2-1470)
4. Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
5. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
6. Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
7. Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
8. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Class Champion
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
Class Reserve Champion
Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
3.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
4.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
5.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
6.
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
7.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
8.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
9.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
10.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
11.
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
12.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
13.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
14.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
15.
Kida - Maerdydale Talar (SPC-MR1-1519)
16.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
17.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
18.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
19.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
20.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
21. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
22. Taija - Marged Hollie (SPC-MR1-1496)
23. Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
24. Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
25. Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
26. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
Class Champion
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
3.
Kida - Crunwere Luc Llwych (SPC-SR1-1520)
4.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
5.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
6.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
7.
Kida - Trawsfynydd Beli Mawr (SPC-SR1-1521)
8.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
9.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
10.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
11.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
12.
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
13.
Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
14.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
15.
Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
16.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
17.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
18.
Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
19.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
20.
Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
21. Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
22. Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
23. Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
24. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
25. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
Class Champion
Kida - Gletness Victoria (SPC-MR2-1470)
Class Reserve Champion
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
3.
Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
4.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
5.
Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
6.
Kida - Barbie v.d. Derrymoore (SPC-MR2-1592)
7.
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
8.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
9.
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
10.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
11.
taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
12.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
13.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
14.
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
15.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
16.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
17.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
18.
Kida - Albertslunds Elsa (SPC-MR2-1461)
19.
Kida - Albertslunds Lovestory (SPC-MR2-1593)
20.
Taija - Anfarwol Alwen (SPC-MR2-1479)
21. Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
22. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
23. Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
24. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
25. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
26. taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
27. Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
28. Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
Class Champion
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
Class Reserve Champion
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
3.
Taija - Tewdwr Ily (SPC-SR2-1515)
4.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
5.
Kida - Albertslunds Donkey Kong (SPC-SR2-1591)
6.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
7.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
8.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
9.
Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
10.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
11.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
12.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
13.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
14.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
15.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
16.
Kida - Willow Sparkle (SPC-SR2-1459)
17.
Kida - Silverhill Yoko (SPC-SR2-1458)
18.
Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
19.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
20.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
21. taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
22. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
23. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
24. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
25. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
Class Champion
Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
Class Reserve Champion
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
3.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
4.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
5.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
6.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
7.
Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
8.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
9.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
10.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
11.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
12.
Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
13.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
14.
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
15.
Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
16.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
17.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
18.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
19.
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
20.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
21. taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
22. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
23. Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
24. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
25. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
26. Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
27. Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
28. taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
29. Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
Class Champion
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
Class Reserve Champion
taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
3.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
4.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
5.
Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
6.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
7.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
8.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
9.
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
10.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
11.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
12.
Dimma - Flamboyant (SPC-SR1-672)
13.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
14.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
15.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
16.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
17.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
18.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
19.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
20.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
21. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
22. Katy - Cefnmoor Reed (SPC-SR1-1604)
23. Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
24. Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
25. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
26. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
Class Champion
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
Class Reserve Champion
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
3.
Taija - Dunnah Myfanwy (SPC-MR2-1567)
4.
Elli L. - Lynher London Queen (SPC-MR2-1563)
5.
Kida - Pencalow Maisy (SPC-MR2-514)
6.
Taija - Dylis Ily (SPC-MR2-1516)
7.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
8.
Veera Ruusula - Moana's Sambaswing (SPC-MR2-1590)
9.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
10.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
11.
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
12.
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
13.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
14.
Elli L. - Goleubryd Seren (SPC-MR2-1562)
15.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
16.
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
17.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
18.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
19.
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
20.
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
21. Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
22. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
23. Taija - Ffraid Ily (SPC-MR2-1514)
24. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
25. Elli L. - Bertha af Rosengard (SPC-MR2-1564)
26. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
Class Champion
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Class Reserve Champion
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
3.
Taija - Gwinnet Cadog (SPC-SR2-1566)
4.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
5.
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
6.
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
7.
Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
8.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
9.
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
10.
Dimma - Hywarrd Elfryn (SPC-SR2-674)
11.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
12.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
13.
Dimma - Lilymoor Orion (SPC-SR2-653)
14.
Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
15.
Elli L. - Llwydd Tarquin (SPC-SR2-1561)
16.
Dimma - Equivalent KH (SPC-SR2-655)
17.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
18.
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
19.
H02877 - Cefnmoor Storm (SPC-SR2-1597)
20.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
21. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
22. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
23. Dimma - Hamlinn Dawn (SPC-SR2-676)
24. ScrewDriver - Cefnmoor Keir (SPC-SR2-1595)
25. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
26. Elli L. - Corwen Maximus (SPC-SR2-1560)
27. Elli L. - Danau Hywel (SPC-SR2-1513)
28. taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
29. Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
30. Kida - Dawnlight Dael (SPC-SR2-1498)