1. Driving Class R1, tammat -
17/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
17/40
3. Driving Class R2, tammat -
17/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
19/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
22/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
17/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
16/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
15/40
Show Supreme Champion
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
Show Reserve Champion
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
3. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
4. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
5. Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
6. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
7. Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
8. Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
Class Champion
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
3.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
4.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
5.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
6.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
7.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
8.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
9.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
10.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
11.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
12.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
13.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
14.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
15.
Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
16.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
17.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
Class Champion
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
Class Reserve Champion
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
3.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
4.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
5.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
6.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
7.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
8.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
9.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
10.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
11.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
12.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
13.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
14.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
15.
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
16.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
17.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
Class Reserve Champion
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
3.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
4.
Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
5.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
6.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
7.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
8.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
9.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
10.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
11.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
12.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
13.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
14.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
15.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
16.
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
17.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
Class Champion
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
4.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
5.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
6.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
7.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
8.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
9.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
10.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
11.
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
13.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
14.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
15.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
16.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
17.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
18.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
19.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
Class Champion
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
Class Reserve Champion
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
3.
Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
4.
Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
5.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
6.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
7.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
8.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
9.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
10.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
11.
Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
12.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
13.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
14.
Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
15.
Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
16.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
17.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
18.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
19.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
20.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
21. Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
22. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
Class Champion
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
Class Reserve Champion
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
3.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
4.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
5.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
6.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
7.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
8.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
9.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
10.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
11.
Dimma - Flamboyant (SPC-SR1-672)
12.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
13.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
14.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
15.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
16.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
17.
Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
Class Champion
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
Class Reserve Champion
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
3.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
4.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
5.
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
6.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
7.
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
8.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
9.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
10.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
11.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
12.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
13.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
14.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
15.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
16.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
Class Champion
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
Class Reserve Champion
V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
3.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
4.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
5.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
6.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
7.
Dimma - Affection KH (SPC-SR2-651)
8.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
9.
Dimma - Axel of Jewel (SPC-SR2-652)
10.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
11.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
12.
Dimma - Hamlinn Dawn (SPC-SR2-676)
13.
Dimma - Equivalent KH (SPC-SR2-655)
14.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
15.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)