1. Driving Class R1, tammat -
23/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
19/40
3. Driving Class R2, tammat -
32/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
31/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
30/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
31/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
33/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
24/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
Show Reserve Champion
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
3. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
4. Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
5. Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
6. Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
7. Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
8. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
Class Champion
Pierre - Chwyrligwgan Din Tia (SPC-MR1-62)
Class Reserve Champion
elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
3.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
4.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
5.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
6.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
7.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
8.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
9.
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
10.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
11.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
12.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
13.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
14.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
15.
Pierre - Caddel Caio Dew (SPC-MR1-377)
16.
Sakkura - Alucard (SPC-MR1-578)
17.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
18.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
19.
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
20.
Taija - Marged Hollie (SPC-MR1-1496)
21. Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
22. elen - Memory (SPC-MR1-806)
23. Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
Class Champion
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
Class Reserve Champion
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
3.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
4.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
5.
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
6.
Katy - Dacre Remington (SPC-SR1-1466)
7.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
8.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
9.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
10.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
11.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
12.
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
13.
Taija - Flint Samuel (SPC-SR1-1495)
14.
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
15.
Katy - Dacre Grier (SPC-SR1-1467)
16.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
17.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
18.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
19.
Kida - Llygedyn Morgath Wen (SPC-SR1-1451)
Class Champion
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
Class Reserve Champion
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
3.
elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
4.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
5.
Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
6.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
7.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
8.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
9.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
10.
Kida - Albertslunds Lovebliss (SPC-MR2-1464)
11.
Nerita - Dark Serpent (SPC-MR2-1120)
12.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
13.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
14.
Kida - Albertslunds Raindrop (SPC-MR2-1462)
15.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
16.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
17.
Kida - Albertslunds Elsa (SPC-MR2-1461)
18.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
19.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
20.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
21. Nerita - Redwood's Moira (SPC-MR2-1118)
22. Taija - Anfarwol Annw (SPC-MR2-1480)
23. Kida - Albertslunds Silverclaw (SPC-MR2-1463)
24. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
25. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
26. felissa - Yentel Cotton Candy (SPC-MR2-1449)
27. Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
28. miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
29. Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
30. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
31. Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
32. miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
Class Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Class Reserve Champion
Wiewi - Machen Meirhan (SPC-SR2-1499)
3.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
4.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
5.
Kida - Blackbay's Snowflake (SPC-SR2-1456)
6.
Kida - Albertslunds Gus Gus (SPC-SR2-1469)
7.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
8.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
9.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
10.
Nerita - Prince Hugo (SPC-SR2-1094)
11.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
12.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
13.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
14.
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
15.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
16.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
17.
Wiewi - Härdellin Mainio (SPC-SR2-1500)
18.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
19.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
20.
Nerita - Yentel Trollkarlens Hatt (SPC-SR2-1055)
21. elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
22. Kida - Lollipop Popsicle (SPC-SR2-1460)
23. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
24. Nerita - Redwood's Castiel (SPC-SR2-1119)
25. felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
26. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
27. Taija - Anfarwol Bret (SPC-SR2-1481)
28. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
29. Kida - Vincent v.d. Kronos (SPC-SR2-1468)
30. Taija - Tomos Rewa (SPC-SR2-1473)
31. miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
Class Champion
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
Class Reserve Champion
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
3.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
4.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
5.
Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
6.
Nerita - Love Potion (SPC-MR1-1124)
7.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
8.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
9.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
10.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
11.
Nerita - Secret and Lies (SPC-MR1-1122)
12.
felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
13.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
14.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
15.
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
16.
Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
17.
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
18.
Veera Ruusula - Sheval Sinsir (SPC-MR1-1414)
19.
Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
20.
Nerita - Roscoff Cookie Dough (SPC-MR1-1089)
21. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
22. Nerita - Three Little Words (SPC-MR1-1121)
23. miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
24. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
25. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
26. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
27. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
28. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
29. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
30. Taija - Niamh Ily (SPC-MR1-1446)
Class Champion
Nerita - Griffith LAC (SPC-SR1-1054)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
3.
Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
4.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
5.
Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
6.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
7.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
8.
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
9.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
10.
elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
11.
elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
12.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
13.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
14.
elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
15.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
16.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
17.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
18.
Taija - Ily's Emblematic (SPC-SR1-1447)
19.
Sonja - Govynyon Montgomery (SPC-SR1-569)
20.
Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
21. Nerita - My Hocus Pocus (SPC-SR1-1125)
22. Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
23. - Allt Cwrtais Wynog (SPC-SR1-511)
24. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
25. felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
26. Nerita - Untuvapilven Konnankoukku (SPC-SR1-1247)
27. elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
28. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
29. Pierre - Nips D'accord (SPC-SR1-329)
30. Nerita - Jeffrey's Cadman (SPC-SR1-1088)
31. Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
Class Champion
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
Class Reserve Champion
felissa - Tuiskulan Carrie (SPC-MR2-1382)
3.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
4.
elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
5.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
6.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
7.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
8.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
9.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
10.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
11.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
12.
Taija - Anfarwol Alwen (SPC-MR2-1479)
13.
Pierre - Chiana Brii (SPC-MR2-449)
14.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
15.
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
16.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
17.
Kida - Cornbell Redberry (SPC-MR2-513)
18.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
19.
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
20.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
21. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
22. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
23. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
24. felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
25. Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
26. elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
27. Pierre - Blodwen LAC (SPC-MR2-324)
28. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
29. miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
30. Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
31. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
32. felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
33. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
Class Champion
Pierre - Blue Jackets Xtra (SPC-SR2-46)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
3.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
4.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
5.
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
6.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
7.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
8.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
9.
Taija - Anfarwol Jarl Pryce (SPC-SR2-1482)
10.
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
11.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
12.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
13.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
14.
felissa - Tif Tamir (SPC-SR2-1448)
15.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
16.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
17.
Kida - Pencalow Lingonberry (SPC-SR2-553)
18.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
19.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
20.
Kida - Kingsbridge Coed (SPC-SR2-732)
21. V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
22. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
23. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
24. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)