1. Riding Class R1, tammat -
22/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
21/40
3. Riding Class R2, tammat -
23/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
20/40
5. Driving Class R1, tammat -
25/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
22/40
7. Driving Class R2, tammat -
22/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
15/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
22/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
21/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
18/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
13/40
Show Supreme Champion
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Show Reserve Champion
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
3. Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
4. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
5. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
6. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
7. Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
8. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
9. Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
10. Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
11. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
12. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
Class Champion
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
Class Reserve Champion
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
3.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
4.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
5.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
6.
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
7.
Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
8.
Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
9.
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
10.
Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
11.
Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
12.
Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
13.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
14.
felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
15.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
16.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
17.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
18.
Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
19.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
20.
Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
21. Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
22. Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
Class Champion
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
Class Reserve Champion
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
3.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
4.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
5.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
6.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
7.
Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
8.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
9.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
10.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
11.
Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
12.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
13.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
14.
Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
15.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
16.
Kida - Midnight Phobia (SPC-SR1-1242)
17.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
18.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
19.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
20.
Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
21. Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
Class Champion
Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
3.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
4.
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
5.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
6.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
7.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
8.
Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
9.
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
10.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
11.
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
12.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
13.
Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
14.
Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
15.
Kida - Bucklebury Prestige (SPC-MR2-411)
16.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
17.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
18.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
19.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
20.
Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
21. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
22. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
23. Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
Class Champion
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Class Reserve Champion
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
3.
Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
4.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
5.
Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
6.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
7.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
8.
Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
9.
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
10.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
11.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
12.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
13.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
14.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
15.
Kida - Pencalow Frappuccino (SPC-SR2-506)
16.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
17.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
18.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
19.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
20.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
Class Champion
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
Class Reserve Champion
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
3.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
4.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
5.
Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
6.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
7.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
8.
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
9.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
10.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
11.
Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
12.
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
13.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
14.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
15.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
16.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
17.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
18.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
19.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
20.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
21. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
22. Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
23. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
24. Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
25. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
Class Champion
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
Class Reserve Champion
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
3.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
4.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
5.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
6.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
7.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
8.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
9.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
10.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
11.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
12.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
13.
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
14.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
15.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
16.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
17.
Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
18.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
19.
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
20.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
21. Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
22. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
Class Champion
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
Class Reserve Champion
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
3.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
4.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
5.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
6.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
7.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
8.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
9.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
10.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
11.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
12.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
13.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
14.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
15.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
16.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
17.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
18.
felissa - Tuiskulan Carrie (SPC-MR2-1382)
19.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
20.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
21. felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
22. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
Class Champion
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
3.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
4.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
5.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
6.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
7.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
8.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
9.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
10.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
11.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
12.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
13.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
14.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
15.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
Class Champion
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
Class Reserve Champion
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
3.
Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
4.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
5.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
6.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
7.
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
8.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
9.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
10.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
11.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
12.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
13.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
14.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
15.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
16.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
17.
Sussu - PP Romantic (SPC-MR1-1413)
18.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
19.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
20.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
21. Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
22. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
Class Champion
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
3.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
4.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
5.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
6.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
7.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
8.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
9.
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
10.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
11.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
12.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
13.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
14.
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
15.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
16.
Sussu - Aberavon Ethan (SPC-SR1-1411)
17.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
18.
Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
19.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
20.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
21. Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
Class Champion
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
3.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
4.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
5.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
6.
Sussu - Elin Isabelle (SPC-MR2-1412)
7.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
8.
Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
9.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
10.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
11.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
12.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
13.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
14.
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
15.
Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
16.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
17.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
18.
Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
Class Champion
Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
Class Reserve Champion
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
3.
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
4.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
5.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
6.
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
7.
Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
8.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
9.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
10.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
11.
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
12.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
13.
Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)