1. Riding Class R1, tammat -
22/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
21/40
3. Riding Class R2, tammat -
23/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
20/40
5. Driving Class R1, tammat -
25/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
22/40
7. Driving Class R2, tammat -
22/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
15/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
22/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
21/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
18/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
13/40
Show Supreme Champion
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
Show Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
3. Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
4. Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
5. Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
6. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
7. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
8. Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
9. Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
10. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
11. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
12. Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
Class Champion
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
Class Reserve Champion
Nora - Breezy Aeliana (SPC-MR1-1013)
3.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
4.
Taija - Aidan Royc Ametist (SPC-MR1-1437)
5.
Nora - Painswick Vanora (SPC-MR1-1015)
6.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
7.
Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
8.
Sakkura - Rosetti of Swildie (SPC-MR1-1428)
9.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
10.
Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
11.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
12.
Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
13.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
14.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
15.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
16.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
17.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
18.
Sakkura - Shelley of Swildie (SPC-MR1-1429)
19.
Taija - Lemony Amethyst (SPC-MR1-1438)
20.
felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
21. Nora - Starling LAC (SPC-MR1-1014)
22. Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
Class Champion
Taija - Ily's Demont (SPC-SR1-1433)
Class Reserve Champion
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
3.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
4.
Taija - Icon Of Flesh (SPC-SR1-1430)
5.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
6.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
7.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
8.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
9.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
10.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
11.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
12.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
13.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
14.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
15.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
16.
Kida - Midnight Phobia (SPC-SR1-1242)
17.
Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
18.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
19.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
20.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
21. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Rosie (SPC-MR2-1408)
Class Reserve Champion
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
3.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
4.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
5.
Taija - Dyfi Ily (SPC-MR2-1442)
6.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
7.
Kida - Bucklebury Prestige (SPC-MR2-411)
8.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
9.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
10.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
11.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
12.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
13.
Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
14.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
15.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
16.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
17.
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
18.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
19.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
20.
Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
21. Katy - Cefnmoor Harper (SPC-MR2-1410)
22. Katy - Cefnmoor Sandy (SPC-MR2-1409)
23. Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
Class Champion
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
Class Reserve Champion
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
3.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
4.
Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
5.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
6.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
7.
Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
8.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
9.
Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
10.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
11.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
12.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
13.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
14.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
15.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
16.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
17.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
18.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
19.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
20.
Kida - Pencalow Frappuccino (SPC-SR2-506)
Class Champion
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
Class Reserve Champion
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
3.
Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
4.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
5.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
6.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
7.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
8.
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
9.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
10.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
11.
Taija - Out 'n About (SPC-MR1-1439)
12.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
13.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
14.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
15.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
16.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
17.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
18.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
19.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
20.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
21. Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
22. Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
23. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
24. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
25. Taija - Marvel Marionette (SPC-MR1-1441)
Class Champion
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
Class Reserve Champion
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
3.
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
4.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
5.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
6.
Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
7.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
8.
Nora - Noryndale Morgan (SPC-SR1-930)
9.
Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
10.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
11.
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
12.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
13.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
14.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
15.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
16.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
17.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
18.
Taija - Poniniemen Dynamo (SPC-SR1-1434)
19.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
20.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
21. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
22. Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
Class Champion
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
Class Reserve Champion
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
3.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
4.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
5.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
6.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
7.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
8.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
9.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
10.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
11.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
12.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
13.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
14.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
15.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
16.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
17.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
18.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
19.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
20.
felissa - Tuiskulan Carrie (SPC-MR2-1382)
21. Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
22. felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
Class Champion
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
Class Reserve Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
3.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
4.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
5.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
6.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
7.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
8.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
9.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
10.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
11.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
12.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
13.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
14.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
15.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
Class Champion
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
Class Reserve Champion
Taija - Rhediad Neria (SPC-MR1-1445)
3.
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
4.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
5.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
6.
Taija - Nesta Ily (SPC-MR1-1444)
7.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
8.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
9.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
10.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
11.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
12.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
13.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
14.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
15.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
16.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
17.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
18.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
19.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
20.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
21. Sussu - PP Romantic (SPC-MR1-1413)
22. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
Class Champion
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
Class Reserve Champion
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
3.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
4.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
5.
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
6.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
7.
Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
8.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
9.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
10.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
11.
Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
12.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
13.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
14.
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
15.
Taija - Gwynedd Fflewdwr (SPC-SR1-1436)
16.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
17.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
18.
Sussu - Aberavon Ethan (SPC-SR1-1411)
19.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
20.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
21. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
Class Champion
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
Class Reserve Champion
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
3.
Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
4.
Taija - Rhediad Decaisnea (SPC-MR2-1443)
5.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
6.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
7.
Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
8.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
9.
Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
10.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
11.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
12.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
13.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
14.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
15.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
16.
Sussu - Elin Isabelle (SPC-MR2-1412)
17.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
18.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
Class Champion
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
Class Reserve Champion
Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
3.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
4.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
5.
Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
6.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
7.
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
8.
Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
9.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
10.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
11.
Taija - Anfarwol Buckley (SPC-SR2-1435)
12.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
13.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)