1. Riding Class R1, tammat -
39/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
29/40
3. Riding Class R2, tammat -
23/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
21/40
5. Driving Class R1, tammat -
24/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
30/40
7. Driving Class R2, tammat -
27/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
21/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
36/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
31/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
24/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
16/40
Show Supreme Champion
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
Show Reserve Champion
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
3. Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
4. Salazar - Ceretic Angor March (SPC-SR1-1400)
5. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
6. Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
7. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
8. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
9. Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
10. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
11. felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
12. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
Class Champion
Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
Class Reserve Champion
Salazar - Rhosyl Mabli (SPC-MR1-1391)
3.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
4.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
5.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
6.
Sorel - Dawnelle Rewa (SPC-MR1-1362)
7.
Salazar - Keylirr Rhawn (SPC-MR1-1390)
8.
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
9.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
10.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
11.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
12.
Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
13.
felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
14.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
15.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
16.
Paxton - Twist&Twinkle (SPC-MR1-1406)
17.
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
18.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
19.
Sorel - Follywall Nefisa (SPC-MR1-1370)
20.
Sorel - Trinity Nereida (SPC-MR1-1369)
21. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
22. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
23. Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
24. Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
25. Salazar - Nfillow Caethes (SPC-MR1-562)
26. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
27. taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
28. taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
29. Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
30. Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
31. Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
32. Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
33. Paxton - Pancake Waffles (SPC-MR1-1405)
34. Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
35. Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
36. Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
37. Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
38. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
39. Sorel - Roanoake Madeira (SPC-MR1-1371)
Class Champion
Salazar - Ceretic Angor March (SPC-SR1-1400)
Class Reserve Champion
Sorel - Jefton's Leroy (SPC-SR1-1364)
3.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
4.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
5.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
6.
Salazar - Throll Emphyr (SPC-SR1-559)
7.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
8.
Sorel - Narrows Yemn (SPC-SR1-1361)
9.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
10.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
11.
Paxton - Trigger's Tuffy Truffles (SPC-SR1-1402)
12.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
13.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
14.
Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
15.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
16.
Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
17.
Sorel - Karhukedon Stormrunner (SPC-SR1-1363)
18.
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
19.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
20.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
21. Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
22. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
23. Kida - Midnight Phobia (SPC-SR1-1242)
24. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
25. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
26. Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
27. taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
28. Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
29. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
Class Champion
Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
Class Reserve Champion
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
3.
Salazar - Blodwyn Nevred (SPC-MR2-1389)
4.
Salazar - Halmeen Lynn-Dee (SPC-MR2-1398)
5.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
6.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
7.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
8.
Sorel - Vinhan Leya (SPC-MR2-1354)
9.
Kida - Bucklebury Prestige (SPC-MR2-411)
10.
Sorel - Trinity Endless (SPC-MR2-1353)
11.
Sorel - Pencalow Misty (SPC-MR2-1417)
12.
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
13.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
14.
Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
15.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
16.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
17.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
18.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
19.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
20.
Sorel - Gwynedd Dierdre (SPC-MR2-1355)
21. Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
22. Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
23. Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
Class Champion
Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
3.
Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
4.
Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
5.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
6.
Sorel - Wyann Tottau (SPC-SR2-1351)
7.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
8.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
9.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
10.
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
11.
Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
12.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
13.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
14.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
15.
Kida - Pencalow Frappuccino (SPC-SR2-506)
16.
Sorel - Vuornan Downpour (SPC-SR2-1352)
17.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
18.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
19.
Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
20.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
21. Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
Class Champion
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
3.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
4.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
5.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
6.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
7.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
8.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
9.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
10.
Sorel - Gwenyth Niamh (SPC-MR1-1359)
11.
Sorel - Criallt Lysanor (SPC-MR1-1360)
12.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
13.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
14.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
15.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
16.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
17.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
18.
Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
19.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
20.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
21. Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
22. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
23. Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
24. Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
Class Champion
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
Class Reserve Champion
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
3.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
4.
Sorel - Cadogan Tudor (SPC-SR1-1356)
5.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
6.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
7.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
8.
Sorel - Gwynedd Muhrdinn (SPC-SR1-1358)
9.
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
10.
Sorel - Ivor Darkness (SPC-SR1-1357)
11.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
12.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
13.
Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
14.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
15.
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
16.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
17.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
18.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
19.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
20.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
21. Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
22. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
23. Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
24. Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
25. Sorel - Pencalow Lashawn (SPC-SR1-1416)
26. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
27. Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
28. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
29. Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
30. Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
Class Champion
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
Class Reserve Champion
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
3.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
4.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
5.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
6.
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
7.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
8.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
9.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
10.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
11.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
12.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
13.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
14.
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
15.
felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
16.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
17.
Sorel - Cadogan Enigma (SPC-MR2-1418)
18.
Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
19.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
20.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
21. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
22. Salazar - Tirmirr Iola (SPC-MR2-1392)
23. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
24. felissa - Tuiskulan Carrie (SPC-MR2-1382)
25. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
26. taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
27. Salazar - Meirion Daerr (SPC-MR2-579)
Class Champion
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
Class Reserve Champion
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
3.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
4.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
5.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
6.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
7.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
8.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
9.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
10.
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
11.
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
12.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
13.
Salazar - Brian Caer Llion (SPC-SR2-555)
14.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
15.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
16.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
17.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
18.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
19.
Salazar - Brinmor Timotheus Dave (SPC-SR2-1399)
20.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
21. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
Class Champion
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
Class Reserve Champion
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
3.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
4.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
5.
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
6.
Sorel - Cadogan Leanira (SPC-MR1-1375)
7.
Sorel - Cadogan Basic Myth (SPC-MR1-1373)
8.
Paxton - Starwich Foxtail (SPC-MR1-1404)
9.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
10.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
11.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
12.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
13.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
14.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
15.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
16.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
17.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
18.
Sorel - Roscoff Magic Mimosa (SPC-MR1-1372)
19.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
20.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
21. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
22. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
23. Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
24. Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
25. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
26. Sussu - PP Romantic (SPC-MR1-1413)
27. Sorel - Funfair's Liona (SPC-MR1-1374)
28. Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
29. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
30. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
31. taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
32. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
33. taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
34. Paxton - Abbervail Mint Popkins (SPC-MR1-1407)
35. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
36. Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
Class Champion
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
3.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
4.
Sorel - Poniniemen Whimsical (SPC-SR1-1367)
5.
Paxton - Coocoo Crocodile (SPC-SR1-1403)
6.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
7.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
8.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
9.
Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
10.
Sorel - Roscoff Moonskye (SPC-SR1-1365)
11.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
12.
Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
13.
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
14.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
15.
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
16.
Sorel - Fame's Leonel (SPC-SR1-1368)
17.
Paxton - Windjammer (SPC-SR1-1401)
18.
Sussu - Aberavon Ethan (SPC-SR1-1411)
19.
Sorel - Roscoff Armani (SPC-SR1-1366)
20.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
21. Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
22. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
23. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
24. Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
25. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
26. Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
27. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
28. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
29. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
30. Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
31. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
Class Champion
Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
3.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
4.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
5.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
6.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
7.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
8.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
9.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
10.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
11.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
12.
Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
13.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
14.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
15.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
16.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
17.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
18.
Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
19.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
20.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
21. Sussu - Elin Isabelle (SPC-MR2-1412)
22. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
23. Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
24. Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
Class Champion
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
Class Reserve Champion
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
3.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
4.
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)
5.
Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
6.
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
7.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
8.
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
9.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
10.
Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
11.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
12.
Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
13.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
14.
Salazar - Pryder Neifion (SPC-SR2-560)
15.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
16.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)