1. Riding Class R1, tammat -
39/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
29/40
3. Riding Class R2, tammat -
23/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
21/40
5. Driving Class R1, tammat -
24/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
30/40
7. Driving Class R2, tammat -
27/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
21/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
36/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
31/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
24/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
16/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
Show Reserve Champion
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
3. Sorel - Gwenyth Niamh (SPC-MR1-1359)
4. Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
5. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
6. Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
7. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
8. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
9. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
10. Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
11. Paxton - Starwich Foxtail (SPC-MR1-1404)
12. taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
Class Champion
Vivian - Oldfinion Alwyn (SPC-MR1-944)
Class Reserve Champion
Vivian - Crofthill's Rosebug (SPC-MR1-945)
3.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
4.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
5.
Paxton - Pancake Waffles (SPC-MR1-1405)
6.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
7.
Salazar - Nfillow Caethes (SPC-MR1-562)
8.
Salazar - Rhosyl Mabli (SPC-MR1-1391)
9.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
10.
Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
11.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
12.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
13.
taffel - Granstad Hvetebrødsdager (SPC-MR1-1045)
14.
taffel - Honeydale Silverveil (SPC-MR1-1046)
15.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
16.
Paxton - Twist&Twinkle (SPC-MR1-1406)
17.
Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
18.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
19.
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
20.
Sorel - Follywall Nefisa (SPC-MR1-1370)
21. Vivian - Llansadwrn Siwan (SPC-MR1-66)
22. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
23. taffel - Aidan Honeytale (SPC-MR1-1044)
24. Sorel - Roanoake Madeira (SPC-MR1-1371)
25. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
26. Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
27. Kida - Shaken Rosalie (SPC-MR1-1243)
28. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
29. Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
30. Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
31. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
32. Kida - Honeycrush Flipper (SPC-MR1-1115)
33. Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
34. Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
35. felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
36. Sorel - Trinity Nereida (SPC-MR1-1369)
37. Salazar - Keylirr Rhawn (SPC-MR1-1390)
38. Sorel - Dawnelle Rewa (SPC-MR1-1362)
39. Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
Class Champion
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
Class Reserve Champion
taffel - Criallt Janto (SPC-SR1-940)
3.
tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
4.
Kida - Illuminated (SPC-SR1-1241)
5.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
6.
Kida - Midnight Phobia (SPC-SR1-1242)
7.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
8.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
9.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
10.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
11.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
12.
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
13.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
14.
Salazar - Throll Emphyr (SPC-SR1-559)
15.
Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
16.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
17.
Salazar - Ceretic Angor March (SPC-SR1-1400)
18.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
19.
Paxton - Trigger's Tuffy Truffles (SPC-SR1-1402)
20.
taffel - Aidan Velvet Haze (SPC-SR1-1043)
21. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
22. Sorel - Narrows Yemn (SPC-SR1-1361)
23. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
24. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
25. taffel - Criallt Welsh Pride (SPC-SR1-1419)
26. Sorel - Jefton's Leroy (SPC-SR1-1364)
27. Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
28. Sorel - Karhukedon Stormrunner (SPC-SR1-1363)
29. Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
Class Champion
felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
Class Reserve Champion
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
3.
Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
4.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
5.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
6.
Kida - Bucklebury Prestige (SPC-MR2-411)
7.
Sorel - Trinity Endless (SPC-MR2-1353)
8.
Katy - Padenmoor Samara (SPC-MR2-1087)
9.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
10.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
11.
dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
12.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
13.
Vivian - Vinhan Celia (SPC-MR2-951)
14.
Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
15.
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
16.
Sorel - Vinhan Leya (SPC-MR2-1354)
17.
Kida - Pencalow Moon Dust (SPC-MR2-541)
18.
Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
19.
Salazar - Halmeen Lynn-Dee (SPC-MR2-1398)
20.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
21. Sorel - Pencalow Misty (SPC-MR2-1417)
22. Sorel - Gwynedd Dierdre (SPC-MR2-1355)
23. Salazar - Blodwyn Nevred (SPC-MR2-1389)
Class Champion
Kida - Glenwood Eclipse (SPC-SR2-1158)
Class Reserve Champion
Vivian - Glenwood Ensign (SPC-SR2-950)
3.
Sorel - Wyann Tottau (SPC-SR2-1351)
4.
Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
5.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
6.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
7.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
8.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
9.
Kida - Pencalow Frappuccino (SPC-SR2-506)
10.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
11.
Sorel - Vuornan Downpour (SPC-SR2-1352)
12.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
13.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
14.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
15.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
16.
Vivian - Ivor SBS (SPC-SR2-949)
17.
Kida - Northcarden Earl Grey (SPC-SR2-817)
18.
Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
19.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
20.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
21. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
Class Champion
Sorel - Gwenyth Niamh (SPC-MR1-1359)
Class Reserve Champion
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
3.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
4.
Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
5.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
6.
Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
7.
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
8.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
9.
Katy - Mistecove Nebula (SPC-MR1-1344)
10.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
11.
Sorel - Criallt Lysanor (SPC-MR1-1360)
12.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
13.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
14.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
15.
Meiju K. - Gwalch Mabli (SPC-MR1-1378)
16.
Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
17.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
18.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
19.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
20.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
21. Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
22. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
23. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
24. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
Class Champion
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
Class Reserve Champion
Sorel - Pencalow Lashawn (SPC-SR1-1416)
3.
Sorel - Ivor Darkness (SPC-SR1-1357)
4.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
5.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
6.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
7.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
8.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
9.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
10.
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
11.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
12.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
13.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
14.
Sorel - Cadogan Tudor (SPC-SR1-1356)
15.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
16.
taffel - Mawr Cherokee (SPC-SR1-987)
17.
Vivian - Adenydd Revolver (SPC-SR1-942)
18.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
19.
Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
20.
Vivian - Pencalow Arthwr (SPC-SR1-943)
21. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
22. Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
23. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
24. Sorel - Gwynedd Muhrdinn (SPC-SR1-1358)
25. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
26. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
27. Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
28. Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
29. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
30. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
Class Champion
felissa - Wyat Cheap Thrills (SPC-MR2-1383)
Class Reserve Champion
taffel - Wyat Gingersnap Cuddlecake (SPC-MR2-1020)
3.
Salazar - Tirmirr Iola (SPC-MR2-1392)
4.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
5.
taffel - Glowmoor Quitita (SPC-MR2-1021)
6.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
7.
Vivian - Mangon Nymphadora (SPC-MR2-946)
8.
felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
9.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
10.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
11.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
12.
Sorel - Cadogan Enigma (SPC-MR2-1418)
13.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
14.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
15.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
16.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
17.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
18.
Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
19.
felissa - Tuiskulan Carrie (SPC-MR2-1382)
20.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
21. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
22. taffel - Primrose Dei (SPC-MR2-1019)
23. Vivian - Llandeloy Gwendi Ffraid (SPC-MR2-516)
24. felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
25. Salazar - Meirion Daerr (SPC-MR2-579)
26. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
27. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
Class Champion
taffel - Päivärinteen Maestro (SPC-SR2-1017)
Class Reserve Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
3.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
4.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
5.
taffel - Granstad Twisted Gingersnap (SPC-SR2-1016)
6.
Salazar - Brian Caer Llion (SPC-SR2-555)
7.
Salazar - Brinmor Timotheus Dave (SPC-SR2-1399)
8.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
9.
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
10.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
11.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
12.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
13.
taffel - Granstad Quackerjack (SPC-SR2-1018)
14.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
15.
Vivian - Llangyndeyrn Beynon Hen (SPC-SR2-430)
16.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
17.
felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
18.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
19.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
20.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
21. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
Class Champion
Paxton - Starwich Foxtail (SPC-MR1-1404)
Class Reserve Champion
Vivian - Rhydderch Gwenfrewi (SPC-MR1-417)
3.
Sorel - Funfair's Liona (SPC-MR1-1374)
4.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
5.
Sorel - Roscoff Magic Mimosa (SPC-MR1-1372)
6.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
7.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
8.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
9.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
10.
Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
11.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
12.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
13.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
14.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
15.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
16.
taffel - Tickled Me Pink (SPC-MR1-990)
17.
Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
18.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
19.
Vivian - Lloeren Tawliad Dawn (SPC-MR1-925)
20.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
21. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
22. Paxton - Abbervail Mint Popkins (SPC-MR1-1407)
23. taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
24. taffel - Mererid LAC (SPC-MR1-992)
25. Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
26. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
27. Sorel - Cadogan Leanira (SPC-MR1-1375)
28. Sussu - PP Romantic (SPC-MR1-1413)
29. Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
30. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
31. Sorel - Cadogan Basic Myth (SPC-MR1-1373)
32. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
33. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
34. taffel - Gwalch Ashna (SPC-MR1-991)
35. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
36. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
Class Champion
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
Class Reserve Champion
Sorel - Poniniemen Whimsical (SPC-SR1-1367)
3.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
4.
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
5.
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
6.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
7.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
8.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
9.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
10.
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
11.
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
12.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
13.
Sussu - Aberavon Ethan (SPC-SR1-1411)
14.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
15.
Sorel - Fame's Leonel (SPC-SR1-1368)
16.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
17.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
18.
Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
19.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
20.
Paxton - Windjammer (SPC-SR1-1401)
21. Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
22. taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
23. Sorel - Roscoff Moonskye (SPC-SR1-1365)
24. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
25. Vivian - Golau'r Haul Merlyn (SPC-SR1-941)
26. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
27. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
28. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
29. Sorel - Roscoff Armani (SPC-SR1-1366)
30. Paxton - Coocoo Crocodile (SPC-SR1-1403)
31. taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
Class Champion
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
Class Reserve Champion
Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
3.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
4.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
5.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
6.
Kida - Pencalow Tricolor (SPC-MR2-1104)
7.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
8.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
9.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
10.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
11.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
12.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
13.
Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
14.
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
15.
Sussu - Elin Isabelle (SPC-MR2-1412)
16.
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
17.
Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
18.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
19.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
20.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
21. Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
22. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
23. Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
24. Kida - Berrywood Mouse (SPC-MR2-397)
Class Champion
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
Class Reserve Champion
Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
3.
Kida - Purplebay Teddy (SPC-SR2-483)
4.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
5.
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
6.
Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
7.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
8.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
9.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
10.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
11.
Vivian - Pencalow Boysenberry (SPC-SR2-947)
12.
Salazar - Pryder Neifion (SPC-SR2-560)
13.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
14.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
15.
Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
16.
Vivian - Blodyngors Poplys (SPC-SR2-948)