1. Open Class M&M Riding, tammat -
40/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
40/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
Show Reserve Champion
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
3. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
4. naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
Class Champion
Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
Class Reserve Champion
Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
3.
sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
4.
sandi - Viherniityn Serena (SPC-MR2-119)
5.
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
6.
Nora - Gray Lady (SPC-MR1-916)
7.
Sorel - Roanoake Madeira (SPC-MR1-1371)
8.
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
9.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
10.
Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
11.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
12.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
13.
Meiju K. - Chyles Dust Dancer (SPC-MR1-1376)
14.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
15.
Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
16.
felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
17.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
18.
sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
19.
Meiju K. - Serais Silver Sparkey (SPC-MR1-1377)
20.
elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
21. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
22. felissa - Vehkakorven Aerona (SPC-MR2-1385)
23. Sorel - Trinity Nereida (SPC-MR1-1369)
24. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
25. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
26. Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
27. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
28. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
29. Sorel - Follywall Nefisa (SPC-MR1-1370)
30. Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
31. Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
32. Sorel - Dawnelle Rewa (SPC-MR1-1362)
33. Nora - C.B. Cinnamon (SPC-MR1-917)
34. Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
35. Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
36. sandi - Gwenevere (SPC-MR2-341)
37. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
38. felissa - Eirian Caronwen (SPC-MR1-1387)
39. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
40. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
Class Champion
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
Class Reserve Champion
Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
3.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
4.
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
5.
dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
6.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
7.
felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
8.
sandi - Anfarwol Rhudd Ddraig (SPC-SR2-308)
9.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
10.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
11.
felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
12.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
13.
Nora - Ceann Marabow (SPC-SR1-1003)
14.
sandi - Anffin Cordax (SPC-SR2-88)
15.
Sorel - Jefton's Leroy (SPC-SR1-1364)
16.
Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
17.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
18.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
19.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
20.
Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
21. naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
22. Sorel - Narrows Yemn (SPC-SR1-1361)
23. Nora - Aidan Carade (SPC-SR1-1005)
24. Nora - Aidan Synd Khan (SPC-SR1-1004)
25. sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
26. naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
27. Sorel - Karhukedon Stormrunner (SPC-SR1-1363)
28. Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
29. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
30. sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
31. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
32. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
33. Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
34. Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
35. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
36. elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
37. Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
38. Nora - Ceann Moneychat (SPC-SR1-1002)
39. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
40. Sorel - Wyann Tottau (SPC-SR2-1351)
Class Champion
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
Class Reserve Champion
sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
3.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
4.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
5.
sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
6.
Sorel - Gwenyth Niamh (SPC-MR1-1359)
7.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
8.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
9.
sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
10.
Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
11.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
12.
Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
13.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
14.
Salazar - Meirion Daerr (SPC-MR2-579)
15.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
16.
Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
17.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
18.
Sorel - Vinhan Leya (SPC-MR2-1354)
19.
Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
20.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
21. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
22. Sorel - Criallt Lysanor (SPC-MR1-1360)
23. felissa - Tuiskulan Cherry Blossom (SPC-MR2-1384)
24. Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
25. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
26. Hazel - Deirdre of Swildie (SPC-MR1-1159)
27. felissa - Yentel Dolores (SPC-MR2-1381)
28. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
29. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
30. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
31. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
32. Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
33. felissa - Tuiskulan Carrie (SPC-MR2-1382)
34. Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
35. felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
36. elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
37. Sorel - Gwynedd Dierdre (SPC-MR2-1355)
38. Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
39. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
40. Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
Class Champion
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
Class Reserve Champion
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
3.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
4.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
5.
Sorel - Vuornan Downpour (SPC-SR2-1352)
6.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
7.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
8.
Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
9.
sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
10.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
11.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
12.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
13.
Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
14.
sandi - Anfarwol Dramor Lleng (SPC-SR1-151)
15.
Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
16.
Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
17.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
18.
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
19.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
20.
Sorel - Gwynedd Muhrdinn (SPC-SR1-1358)
21. Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
22. Sorel - Ivor Darkness (SPC-SR1-1357)
23. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
24. Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
25. Sorel - Cadogan Tudor (SPC-SR1-1356)
26. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
27. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
28. sandi - Honeyvalley's Hunting (SPC-SR1-238)
29. elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
30. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
31. felissa - Vehkakorven Tequila (SPC-SR2-1380)
32. naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
33. naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
34. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
35. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
36. Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
37. sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
38. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
39. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
40. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)