1. Driving Class R1, tammat -
36/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
33/40
3. Driving Class R2, tammat -
35/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
33/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
38/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
38/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
39/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
32/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
Show Reserve Champion
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
3. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
4. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
5. Omppu - KW Balchder Cadence (SPC-MR2-63)
6. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
7. Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
8. sandi - Ceridwyn Rozenwyn (SPC-MR1-429)
Class Champion
sandi - Ceridwyn Rozenwyn (SPC-MR1-429)
Class Reserve Champion
Nora - Soundberry Blossom (SPC-MR1-918)
3.
Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
4.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
5.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
6.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
7.
Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
8.
Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
9.
Nora - Poniniemen Swanshine (SPC-MR1-919)
10.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
11.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
12.
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
13.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
14.
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
15.
Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
16.
Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
17.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
18.
sandi - Ceridwyn Gwendydd (SPC-MR1-428)
19.
sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
20.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
21. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
22. elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
23. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
24. Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
25. elen - Memory (SPC-MR1-806)
26. Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
27. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
28. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
29. Milja - Mair Eboni (SPC-MR1-147)
30. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
31. coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
32. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
33. Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
34. miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
35. Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
36. elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
Class Champion
Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
Class Reserve Champion
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
3.
Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
4.
Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
5.
Nora - Bantleyhill's Piccolo (SPC-SR1-931)
6.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
7.
Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
8.
sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
9.
coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
10.
sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
11.
Nora - Nerian Galaxy Cruiser (SPC-SR1-932)
12.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
13.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
14.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
15.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
16.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
17.
sandi - Anfarwol Dramor Lleng (SPC-SR1-151)
18.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
19.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
20.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
21. Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
22. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
23. Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
24. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
25. Nora - Breezy Jackrabbit (SPC-SR1-933)
26. Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
27. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
28. Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
29. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
30. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
31. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
32. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
33. sandi - Anfarwol Canwriad (SPC-SR1-431)
Class Champion
Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
Class Reserve Champion
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
3.
Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
4.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
5.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
6.
dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
7.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
8.
sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
9.
Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
10.
elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
11.
Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
12.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
13.
dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
14.
sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
15.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
16.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
17.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
18.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
19.
Omppu - KW Zelda (SPC-MR2-561)
20.
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
21. Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
22. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
23. Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
24. miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
25. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
26. sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
27. elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
28. elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
29. miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
30. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
31. Omppu - Mewian Hidlwyn (SPC-MR2-78)
32. Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
33. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
34. sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
35. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
Class Champion
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
Class Reserve Champion
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
3.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
4.
sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
5.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
6.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
7.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
8.
Omppu - Gwynedd Howell (SPC-SR2-206)
9.
Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
10.
Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
11.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
12.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
13.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
14.
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
15.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
16.
Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
17.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
18.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
19.
elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
20.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
21. naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
22. Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
23. elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
24. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
25. sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
26. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
27. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
28. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
29. sandi - Thief of Bouncewoods (SPC-SR2-1340)
30. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
31. sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
32. Omppu - KW Trevor (SPC-SR2-340)
33. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
Class Champion
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
Class Reserve Champion
sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
3.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
4.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
5.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
6.
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
7.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
8.
Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
9.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
10.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
11.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
12.
sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
13.
Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
14.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
15.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
16.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
17.
Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
18.
sandi - Dyffryn Awel Haf (SPC-MR1-427)
19.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
20.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
21. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
22. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
23. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
24. coupie - Ceann Scarlet Jo (SPC-MR1-1056)
25. Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
26. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
27. Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
28. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
29. sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
30. Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
31. Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
32. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
33. elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
34. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
35. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
36. Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
37. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
38. Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
Class Champion
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
Class Reserve Champion
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
3.
sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
4.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
5.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
6.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
7.
Dimma - Flamboyant (SPC-SR1-672)
8.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
9.
Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
10.
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
11.
elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
12.
Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
13.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
14.
tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
15.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
16.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
17.
Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
18.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
19.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
20.
elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
21. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
22. miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
23. sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
24. Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
25. elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
26. Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
27. elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
28. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
29. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
30. coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
31. Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
32. sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
33. Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
34. Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
35. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
36. Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
37. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
38. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
Class Champion
Omppu - KW Balchder Cadence (SPC-MR2-63)
Class Reserve Champion
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
3.
sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
4.
Kida - Cornbell Redberry (SPC-MR2-513)
5.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
6.
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
7.
Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
8.
elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
9.
Omppu - KW Magda (SPC-MR2-75)
10.
Kida - Pencalow Cactus (SPC-MR2-1105)
11.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
12.
sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
13.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
14.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
15.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
16.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
17.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
18.
Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
19.
Katy - Sixcreek Hope (SPC-MR2-1086)
20.
Omppu - KW Heulwen (SPC-MR2-79)
21. sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
22. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
23. Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
24. Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
25. miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
26. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
27. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
28. Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
29. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
30. Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
31. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
32. sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
33. elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
34. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
35. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
36. miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
37. Katy - Woodward Cherise (SPC-MR2-1068)
38. coupie - Show's Morning Glory (SPC-MR2-1350)
39. naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
Class Champion
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
Class Reserve Champion
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
3.
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
4.
Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
5.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
6.
Dimma - Equivalent KH (SPC-SR2-655)
7.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
8.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
9.
Dimma - Hywarrd Elfryn (SPC-SR2-674)
10.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
11.
Katy - Sixcreek Taegan (SPC-SR2-1082)
12.
Omppu - KW Castan (SPC-SR2-57)
13.
sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
14.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
15.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
16.
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
17.
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
18.
sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
19.
Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
20.
Dimma - Lilymoor Orion (SPC-SR2-653)
21. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
22. Dimma - Hamlinn Dawn (SPC-SR2-676)
23. sandi - A.D. August King (SPC-SR2-1193)
24. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
25. Omppu - KW Code Pajazzo (SPC-SR2-44)
26. Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
27. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
28. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
29. naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
30. Katy - Padenmoor Grayson (SPC-SR2-1081)
31. Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
32. naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)