1. Driving Class R1, tammat -
40/40
2. Driving Class R1, orit&ruunat -
39/40
3. Driving Class R2, tammat -
40/40
4. Driving Class R2, orit&ruunat -
38/40
5. In-Hand Class R1, tammat -
40/40
6. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
37/40
7. In-Hand Class R2, tammat -
38/40
8. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
33/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
Show Reserve Champion
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
3. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
4. elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
5. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
6. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
7. Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
8. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
Class Champion
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
Class Reserve Champion
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
3.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
4.
sandi - Dyffryn Awel Haf (SPC-MR1-427)
5.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
6.
Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
7.
Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
8.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
9.
Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
10.
Milja - Melynwyn Eilir (SPC-MR1-242)
11.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
12.
Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
13.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
14.
sandi - Honeyvalley's First (SPC-MR1-473)
15.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
16.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
17.
Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
18.
elen - Inalia Picar (SPC-MR1-576)
19.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
20.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
21. elen - Argoinette (SPC-MR1-575)
22. Nora - Scarborough (SPC-MR1-1006)
23. Dimma - Claridge Doireann (SPC-MR1-643)
24. Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
25. Tinúvel - Pandora 5594 (SPC-MR1-420)
26. Nora - Michigan (SPC-MR1-1007)
27. Dimma - Aidan Vanora (SPC-MR1-646)
28. Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
29. sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
30. elen - Sour Cream (SPC-MR1-808)
31. Nora - Tormore Peach Blossom (SPC-MR1-1008)
32. elen - Memory (SPC-MR1-806)
33. Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
34. Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
35. coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
36. Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
37. Dimma - Claridge Deirdre (SPC-MR1-645)
38. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
39. Nora - Clevelow Fresina (SPC-MR1-935)
40. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
Class Champion
Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
Class Reserve Champion
Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
3.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
4.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
5.
Dimma - Aidan Daiwal Gin (SPC-SR1-640)
6.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
7.
sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
8.
sandi - Anfarwol Siriol Dianc (SPC-SR1-169)
9.
sandi - Anfarwol Dramor Lleng (SPC-SR1-151)
10.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
11.
felissa - Vehkakorven Cadfael (SPC-SR1-10)
12.
Nora - Brentwell Regent (SPC-SR1-996)
13.
sandi - Anfarwol Canwriad (SPC-SR1-431)
14.
Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
15.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
16.
Dimma - Aidan Seamus (SPC-SR1-641)
17.
Sakkura - Nerywick Mayhem (SPC-SR1-601)
18.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
19.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
20.
Dimma - Claridge Alarm Sound (SPC-SR1-669)
21. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
22. Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
23. coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
24. Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
25. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
26. Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
27. Tinúvel - Newburn's Willie (SPC-SR1-450)
28. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
29. Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
30. Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
31. Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
32. Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
33. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
34. Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
35. Nora - Noel Picardy (SPC-SR1-934)
36. Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
37. Nora - Hildens Lacour (SPC-SR1-997)
38. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
39. Nora - Glenllach Mountain Mist (SPC-SR1-995)
Class Champion
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
Class Reserve Champion
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
3.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
4.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
5.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
6.
felissa - Eirian Dewydd (SPC-MR2-209)
7.
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
8.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
9.
Nora - Chanelle (SPC-MR2-1074)
10.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
11.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
12.
Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
13.
sandi - Tiddycott Fur Elise (SPC-MR2-517)
14.
Tinúvel - KW Blodeuwedd (SPC-MR2-105)
15.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
16.
dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
17.
sandi - Terhakan Doris (SPC-MR2-110)
18.
Tinúvel - KW Saffir (SPC-MR2-127)
19.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
20.
felissa - Vinhan Londona (SPC-MR2-115)
21. Tinúvel - From Fairy Forest 5594 (SPC-MR2-161)
22. Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
23. Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
24. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
25. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
26. Tinúvel - Lilium 5594 (SPC-MR2-162)
27. sandi - NHM Black Rose (SPC-MR2-106)
28. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
29. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
30. Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
31. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
32. sandi - Pencalow Cloudberry (SPC-MR2-1194)
33. elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
34. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
35. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
36. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
37. Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
38. Katy - Padenmoor Rosy (SPC-MR2-1084)
39. Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
40. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
Class Champion
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
Class Reserve Champion
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
3.
sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
4.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
5.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
6.
sandi - Thief of Bouncewoods (SPC-SR2-1340)
7.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
8.
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
9.
Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
10.
Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
11.
elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
12.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
13.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
14.
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
15.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
16.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
17.
Tinúvel - Vivid Apetite (SPC-SR2-454)
18.
felissa - Yentel Leonard (SPC-SR2-16)
19.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
20.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
21. Nora - Sportoi v. Synvilla (SPC-SR2-1069)
22. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
23. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
24. sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
25. felissa - Yentel Marshmallow (SPC-SR2-200)
26. Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
27. Tinúvel - Ravenclaw 5594 (SPC-SR2-132)
28. Dimma - Claridge BeBop (SPC-SR2-658)
29. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
30. Tinúvel - Aneirin 5594 (SPC-SR2-435)
31. sandi - B.A. Andantino Krumelur (SPC-SR2-311)
32. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
33. felissa - Llywarch Rewa (SPC-SR2-93)
34. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
35. naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
36. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
37. Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
38. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
Class Champion
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
Class Reserve Champion
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
3.
sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
4.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
5.
Tinúvel - DD Ysolt (SPC-MR1-256)
6.
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
7.
Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
8.
coupie - Ceann Scarlet Jo (SPC-MR1-1056)
9.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
10.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
11.
sandi - Shamrock's Nellyn (SPC-MR1-805)
12.
Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
13.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
14.
Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
15.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
16.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
17.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
18.
Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
19.
Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
20.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
21. Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
22. Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
23. sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
24. Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
25. Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
26. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
27. Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
28. elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
29. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
30. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
31. Katy - Highmoor Kerstin (SPC-MR1-1083)
32. Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
33. sandi - Aelwen Brenda (SPC-MR1-477)
34. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
35. Katy - Highmoor Mallory (SPC-MR1-1085)
36. Tinúvel - Lovegood 5594 (SPC-MR1-215)
37. elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
38. Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
39. Dimma - Tamsyn Of Swildie (SPC-MR1-668)
40. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
Class Champion
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
Class Reserve Champion
Hilde - Berryhill Lemon Soldier (SPC-SR1-1152)
3.
sandi - Cedion Fferwyn Ddu (SPC-SR1-532)
4.
Kida - Afallwyn Naughton Dawn (SPC-SR1-213)
5.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
6.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
7.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
8.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
9.
Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
10.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
11.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
12.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
13.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
14.
Hilde - Amiral TV (SPC-SR1-366)
15.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
16.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
17.
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
18.
elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
19.
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
20.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
21. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
22. elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
23. Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
24. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
25. Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
26. elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
27. Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
28. sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
29. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
30. elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
31. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
32. sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
33. Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
34. Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
35. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
36. Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
37. Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
Class Champion
elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
Class Reserve Champion
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
3.
Milja - Luna (SPC-MR2-300)
4.
Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
5.
sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
6.
Tinúvel - DD Elwing (SPC-MR2-125)
7.
sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
8.
Katy - Dawnacre Starla (SPC-MR2-692)
9.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
10.
Katy - Cedion Morning Mist (SPC-MR2-1147)
11.
sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
12.
Milja - Snilli Queenie (SPC-MR2-315)
13.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
14.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
15.
Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
16.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
17.
felissa - Vehkakorven Primadona (SPC-MR2-61)
18.
Milja - Valië Dei (SPC-MR2-492)
19.
Hilde - Meria v. RVN (SPC-MR2-1150)
20.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
21. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
22. Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
23. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
24. Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
25. felissa - Yentel Primrose (SPC-MR2-70)
26. Kida - Cornbell Redberry (SPC-MR2-513)
27. Hilde - Yentel Rosette (SPC-MR2-1153)
28. Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
29. Milja - Mangon Sunshine Soul (SPC-MR2-207)
30. Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
31. sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
32. Tinúvel - V.I. Fishbone (SPC-MR2-326)
33. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
34. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
35. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
36. miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
37. Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
38. elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
Class Champion
Katy - Nerywick Masterpiece (SPC-SR2-1144)
Class Reserve Champion
Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
3.
Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
4.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
5.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
6.
Katy - Nerywick Regal Blue (SPC-SR2-1345)
7.
Dimma - Hamlinn Dawn (SPC-SR2-676)
8.
Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
9.
Dimma - Equivalent KH (SPC-SR2-655)
10.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
11.
Milja - Wyat Timothy (SPC-SR2-405)
12.
Emppu - Comet Kemper (SPC-SR2-902)
13.
Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
14.
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
15.
Katy - Nerywick Thunderbird (SPC-SR2-1143)
16.
Dimma - Lilymoor Orion (SPC-SR2-653)
17.
sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
18.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
19.
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
20.
Jane - Caribo (SPC-SR2-1348)
21. naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
22. sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
23. elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
24. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
25. Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
26. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
27. Dimma - Hywarrd Elfryn (SPC-SR2-674)
28. naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
29. Hilde - West Will (SPC-SR2-1151)
30. Emppu - Anfarwol Galon Gwydrog (SPC-SR2-901)
31. Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
32. sandi - Cedion Penn Llinyn (SPC-SR2-1195)
33. naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)