1. In-Hand Class R1, tammat -
40/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
40/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
40/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
30/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
28/40
Show Supreme Champion
Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
Show Reserve Champion
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
3. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
4. Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
5. Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
6. Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
Class Champion
Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
Class Reserve Champion
Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
3.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
4.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
5.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
6.
Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
7.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
8.
Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
9.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
10.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
11.
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
12.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
13.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
14.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
15.
Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
16.
elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
17.
sandi - Aelwen Brenda (SPC-MR1-477)
18.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
19.
Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
20.
sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
21. Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
22. Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
23. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
24. Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
25. Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
26. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
27. Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
28. Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
29. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
30. miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
31. Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
32. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
33. Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
34. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
35. sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
36. Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
37. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
38. Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
39. Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
40. Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
Class Champion
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
Class Reserve Champion
elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
3.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
4.
Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
5.
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
6.
Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
7.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
8.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
9.
Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
10.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
11.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
12.
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
13.
Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
14.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
15.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
16.
Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
17.
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
18.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
19.
Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
20.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
21. Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
22. Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
23. Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
24. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
25. elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
26. Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
27. Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
28. Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
29. Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
30. Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
31. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
32. elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
33. Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
34. elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
35. sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
36. Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
37. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
38. Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
39. Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
40. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
Class Champion
Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
Class Reserve Champion
Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
3.
sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
4.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
5.
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
6.
Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
7.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
8.
Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
9.
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
10.
Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
11.
Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
12.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
13.
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
14.
Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
15.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
16.
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
17.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
18.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
19.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
20.
Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
21. Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
22. Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
23. sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
24. Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
25. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
26. Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
27. Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
28. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
29. Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
30. Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
31. sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
32. Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
33. elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
34. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
35. Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
36. elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
37. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
38. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
39. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
40. Kida - Cornbell Redberry (SPC-MR2-513)
Class Champion
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
Class Reserve Champion
Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
3.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
4.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
5.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
6.
Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
7.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
8.
Dimma - Claridge Smoky Boy (SPC-SR2-659)
9.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
10.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
11.
elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
12.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
13.
sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
14.
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
15.
Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
16.
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
17.
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
18.
Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
19.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
20.
Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
21. sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
22. Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
23. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
24. Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
25. Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
26. sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
27. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
28. Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
29. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
30. Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
31. Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
32. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
33. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
34. Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
35. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
36. Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
37. sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
38. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
39. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
40. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
Class Champion
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
Class Reserve Champion
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
3.
Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
4.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
5.
Joe - Rough Diamant J (SPC-MR3-1267)
6.
Kida - Carleon Cream Lux (SPC-MR3-595)
7.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
8.
Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
9.
sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
10.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
11.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
12.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
13.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
14.
Eerika - Dawnfrost Casanova (SPC-MR3-1305)
15.
Kida - Hedwig SBS (SPC-MR3-592)
16.
sandi - Caratia of Radon (SPC-MR3-1332)
17.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
18.
sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
19.
sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
20.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
21. Joe - Rhof Moonlight Breeze (SPC-MR3-1266)
22. Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
23. Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
24. Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
25. Joe - Attention Maya SL (SPC-MR3-1261)
26. Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
27. Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
28. Joe - Chichi of Krofnock (SPC-MR3-1260)
29. Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)
30. Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
Class Champion
Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
Class Reserve Champion
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
3.
Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
4.
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
5.
Kida - Hopscotch Noir (SPC-SR3-585)
6.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
7.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
8.
sandi - Puddle Anf (SPC-SR3-250)
9.
Kida - Elderwood's Blue Dragon (SPC-SR3-587)
10.
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
11.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
12.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
13.
Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
14.
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
15.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
16.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
17.
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
18.
Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
19.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
20.
sandi - Mirror of Autumn Q (SPC-SR3-247)
21. Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
22. Kida - Knockturn Samhain (SPC-SR3-1252)
23. Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
24. sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
25. Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
26. Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
27. Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)
28. Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)