1. In-Hand Class R1, tammat -
40/40
2. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. In-Hand Class R2, tammat -
40/40
4. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
40/40
5. In-Hand Class R3, tammat -
30/40
6. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
28/40
Show Supreme Champion
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
Show Reserve Champion
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
3. Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
4. Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
5. Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
6. Kida - Hedwig SBS (SPC-MR3-592)
Class Champion
Dimma - Nerywick Bayfire (SPC-MR1-649)
Class Reserve Champion
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
3.
Joe - Ruby Rock LAC (SPC-MR1-1265)
4.
Dimma - Claridge Pride (SPC-MR1-671)
5.
Tinúvel - DD Iseult (SPC-MR1-240)
6.
elen - Llygedyn Gwenllaith (SPC-MR1-610)
7.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
8.
Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
9.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
10.
Nora - Aidan Synd Mistyway (SPC-MR1-1012)
11.
Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
12.
Sakkura - Daoine Sìth (SPC-MR1-1051)
13.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
14.
Kida - Pencalow Luned (SPC-MR1-497)
15.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
16.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
17.
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
18.
Sakkura - Caoineag SBS (SPC-MR1-1184)
19.
Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
20.
elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
21. Dimma - Caramba (SPC-MR1-670)
22. Veera Ruusula - Magical Hulda AD (SPC-MR1-1057)
23. Nora - Aidan Natasha (SPC-MR1-1011)
24. Nora - Ceann Miniclip (SPC-MR1-1009)
25. sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
26. Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
27. Dimma - Dewin Cathreena Dawn (SPC-MR1-686)
28. Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
29. Nora - Clovercutt Crystal Star (SPC-MR1-1010)
30. Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
31. Kida - Llygedyn Gwanwen (SPC-MR1-124)
32. Joe - Cherrymist Melianthe (SPC-MR1-1264)
33. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
34. sandi - Hopkin's Jacinta (SPC-MR1-476)
35. sandi - Effie v. Pijnboompit (SPC-MR1-241)
36. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
37. Kida - Pencalow Ceinwen (SPC-MR1-563)
38. sandi - Aelwen Brenda (SPC-MR1-477)
39. Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
40. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
Class Champion
Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
Class Reserve Champion
Nora - Quilgor II (SPC-SR1-1000)
3.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
4.
Kida - Criallt Tristan (SPC-SR1-385)
5.
Dimma - Claridge Heber (SPC-SR1-637)
6.
sandi - Grago of Swildie (SPC-SR1-1189)
7.
Katy - Idris (SPC-SR1-519)
8.
Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
9.
Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
10.
Kida - Pencalow Elidir (SPC-SR1-165)
11.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
12.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
13.
Kida - Aelwen Fool (SPC-SR1-1188)
14.
Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
15.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
16.
Dimma - Cledwyn Madoc (SPC-SR1-680)
17.
sandi - Mair Monadh Dòmhnallan (SPC-SR1-330)
18.
Dimma - Claridge Diva Joon (SPC-SR1-634)
19.
Kida - Pencalow Boreugwyn (SPC-SR1-171)
20.
Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
21. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
22. elen - Calvert Rory (SPC-SR1-248)
23. Veera Ruusula - Winter's Saint Boy AD (SPC-SR1-150)
24. elen - Frostbay Flashy (SPC-SR1-432)
25. elen - Emrys vd. Eindhoeve (SPC-SR1-53)
26. sandi - Mair Monadh Cairbre (SPC-SR1-328)
27. Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
28. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
29. Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
30. Nora - Amado PD (SPC-SR1-1001)
31. Dimma - If I Catch U (SPC-SR1-633)
32. Joe - Clovercutt Drumfire (SPC-SR1-1256)
33. elen - Du Charlatan (SPC-SR1-114)
34. Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
35. Joe - Granstad Intellij (SPC-SR1-1255)
36. Veera Ruusula - Llunfrothen Replica (SPC-SR1-462)
37. Nora - Dublin Bill (SPC-SR1-999)
38. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
39. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
40. Nora - Cashbain Damon (SPC-SR1-998)
Class Champion
Milja - Granstad Quenella (SPC-MR2-316)
Class Reserve Champion
sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
3.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
4.
Dimma - A.D. Pythagora's Epitaph (SPC-MR2-661)
5.
Kida - Cornbell Redberry (SPC-MR2-513)
6.
Nora - Huvin Leya (SPC-MR2-1078)
7.
Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
8.
Joe - Wyat Toffeespice (SPC-MR2-1269)
9.
Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
10.
Dimma - Enkelikello (SPC-MR2-660)
11.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
12.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
13.
elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
14.
Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
15.
elen - Unnecessary (SPC-MR2-807)
16.
Milja - Cyrillia (SPC-MR2-376)
17.
Joe - Satulinnan Sunsweet Berries (SPC-MR2-1268)
18.
Milja - Cutieberry (SPC-MR2-133)
19.
elen - Cedion Silver Fern (SPC-MR2-322)
20.
Dimma - Lilymoor Irene (SPC-MR2-662)
21. Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
22. Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
23. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
24. Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
25. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
26. sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
27. Nora - Noinan Bailie (SPC-MR2-1075)
28. Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
29. Nora - Rumour's Deborah (SPC-MR2-1076)
30. sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
31. Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
32. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
33. Joe - Kiiran Nella (SPC-MR2-1270)
34. Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
35. Nora - Huvin Ellen (SPC-MR2-1077)
36. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
37. Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
38. Milja - Honeyberry (SPC-MR2-136)
39. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
40. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
Class Champion
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
Class Reserve Champion
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
3.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
4.
elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
5.
Kida - Pencalow Butter Cookie (SPC-SR2-1254)
6.
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
7.
sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
8.
Nora - Glowmoor Gaston (SPC-SR2-1071)
9.
Nora - Noinan Bastien (SPC-SR2-1072)
10.
Joe - Jonatan Lejonhjärta (SPC-SR2-1258)
11.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
12.
Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
13.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
14.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
15.
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
16.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
17.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
18.
Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)
19.
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
20.
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
21. Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
22. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
23. Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
24. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
25. Nora - Rumour's Blake (SPC-SR2-1073)
26. Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
27. Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
28. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
29. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
30. Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
31. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
32. sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
33. Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
34. Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
35. Joe - Teerivaaran John Lennon (SPC-SR2-1259)
36. Milja - Lieuwe v.d. Zanneshof (SPC-SR2-305)
37. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
38. Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
39. Dimma - Claridge Smoky Boy (SPC-SR2-659)
40. Nora - Cesario (SPC-SR2-1070)
Class Champion
Kida - Hedwig SBS (SPC-MR3-592)
Class Reserve Champion
Eerika - Dawnfrost Casanova (SPC-MR3-1305)
3.
Nora - Noel Gold Star (SPC-MR3-914)
4.
sandi - Snappy Anita (SPC-MR3-453)
5.
Joe - Rhof Moonlight Breeze (SPC-MR3-1266)
6.
Sakkura - Millhurst Rhoswen (SPC-MR3-1181)
7.
Nora - Pantominë Psyche (SPC-MR3-952)
8.
Sakkura - Newlow Adeline (SPC-MR3-1163)
9.
Milja - Eleanor REB (SPC-MR3-910)
10.
Nora - Caraway (SPC-MR3-953)
11.
Kida - Carleon Cream Lux (SPC-MR3-595)
12.
sandi - Mair Monadh Myna (SPC-MR3-460)
13.
sandi - Caratia of Radon (SPC-MR3-1332)
14.
Dimma - Odella Speed (SPC-MR3-630)
15.
Kida - Nerywick Skittles (SPC-MR3-593)
16.
Kida - Rochdale Naeva (SPC-MR3-596)
17.
Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
18.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
19.
Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
20.
Nora - Bluebonnet Elsie (SPC-MR3-954)
21. sandi - Mair Monadh Edna (SPC-MR3-458)
22. Joe - Rough Diamant J (SPC-MR3-1267)
23. Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
24. Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
25. Joe - Chichi of Krofnock (SPC-MR3-1260)
26. Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
27. Joe - Attention Maya SL (SPC-MR3-1261)
28. Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
29. Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
30. Dimma - Tylwyth Teg (SPC-MR3-688)
Class Champion
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
Class Reserve Champion
Nora - Noel Denethor (SPC-SR3-927)
3.
Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
4.
sandi - Laviton's Lord (SPC-SR3-190)
5.
sandi - Puddle Anf (SPC-SR3-250)
6.
Kida - Hopscotch Noir (SPC-SR3-585)
7.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
8.
sandi - Mirror of Autumn Q (SPC-SR3-247)
9.
Kida - Knockturn Samhain (SPC-SR3-1252)
10.
Cannabia - Monster B (SPC-SR3-1168)
11.
sandi - Ethan of Picar (SPC-SR3-189)
12.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
13.
Nora - Blackwoods Haliax (SPC-SR3-926)
14.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
15.
Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
16.
Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
17.
Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
18.
Nora - Noel Bryce (SPC-SR3-928)
19.
Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
20.
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
21. Cannabia - Dahlgårds Joakim (SPC-SR3-1169)
22. Milja - Talvian Major (SPC-SR3-909)
23. Kida - Swandale Silvano (SPC-SR3-586)
24. Nora - Retrobeat (SPC-SR3-959)
25. Hilde - Criminal Cooper (SPC-SR3-1149)
26. Kida - Elderwood's Blue Dragon (SPC-SR3-587)
27. Milja - Maddox REB (SPC-SR3-911)
28. Joe - Ernford LAC (SPC-SR3-1257)