1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
Show Reserve Champion
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
3. Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
4. elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
5. Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
6. sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
Class Champion
Veera R. - Shamrock's Deborah (SPC-MR1-1253)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
3.
Sakkura - Ceirdwen of Swildie (SPC-MR1-39)
4.
naakka - Twee Teeny Blueberry (SPC-MR2-369)
5.
Kida - Roanhill Marney (SPC-MR2-388)
6.
Disa - Aelwen Auria (SPC-MR1-25)
7.
Iiris - A.D. Like a Diamond (SPC-MR2-378)
8.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
9.
Milja - Faerie (SPC-MR2-279)
10.
Milja - Contessa (SPC-MR2-1098)
11.
sandi - Pencalow Mair Drwg (SPC-MR1-1197)
12.
Dimma - Cameron DRD (SPC-MR1-644)
13.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
14.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
15.
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
16.
elen - Elfgrove Fairy Wings (SPC-MR2-979)
17.
sandi - Rhian Eirian (SPC-MR1-266)
18.
Sakkura - Rodina of Swildie (SPC-MR1-186)
19.
Sakkura - Aileen of Swildie (SPC-MR1-38)
20.
Veera R. - Show's Trixie (SPC-MR1-1295)
21. Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
22. Dimma - Claridge Dymphna (SPC-MR1-648)
23. elen - Ravenglass Primrose (SPC-MR2-978)
24. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
25. dani - Pillowfight! Stinder (SPC-MR3-698)
26. Sakkura - Patch the Law (SPC-MR1-227)
27. Kida - Drysllwyn Saffron (SPC-MR2-399)
28. dani - Kruunun Berry Dreams (SPC-MR3-1292)
29. dani - Redbrook Pink Fluffy Unicorn (SPC-MR2-701)
30. Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
31. elen - Lilijan's Kassandra (SPC-MR2-809)
32. sandi - Shia Melba (SPC-MR1-1190)
33. Iiris - Pencalow Trish (SPC-MR2-1116)
34. sandi - Villiruusun Lady Touch Me Not (SPC-MR1-22)
35. dani - Blackmoor's Emelia (SPC-MR3-1293)
36. elen - Applefiddle Cupcake (SPC-MR2-924)
37. Kida - Tir-Y-Berth Druantia (SPC-MR2-539)
38. Kida - Cedion Melodaidd (SPC-MR2-730)
39. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
40. Dimma - Claridge Come Here (SPC-MR1-647)
Class Champion
sandi - Anfarwol Hud Paladr (SPC-SR1-253)
Class Reserve Champion
Dimma - Comhghán (SPC-SR2-1048)
3.
Jere - Blueberry Parade (SPC-SR1-1216)
4.
Milja - Tydiwyfn Hael Milod (SPC-SR1-536)
5.
Katy - Myrmoor Sterling (SPC-SR2-689)
6.
Sakkura - Iomhair of Swildie (SPC-SR1-1117)
7.
Veera R. - Cowslip (SPC-SR1-1160)
8.
Dimma - KW Neptunus (SPC-SR2-677)
9.
Sakkura - Bruadrach of Swildie (SPC-SR1-58)
10.
elen - Bridenport Pocket Rocket (SPC-SR2-980)
11.
naakka - Edgefield Pyrus (SPC-SR2-408)
12.
Milja - Blackwoods Monarch (SPC-SR2-118)
13.
sandi - Diamond Dush (SPC-SR1-3)
14.
elen - Dungarnard Bewitched (SPC-SR2-983)
15.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
16.
Milja - Lawrence Dawn (SPC-SR2-274)
17.
elen - Fudgeminster Snowstorm (SPC-SR2-982)
18.
coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
19.
elen - Dewmoor First Edition (SPC-SR2-981)
20.
Kida - Pencalow Ernie (SPC-SR2-1206)
21. Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
22. sandi - Anfarwol Hud Nerthol (SPC-SR1-154)
23. tirppa - Nerywick Tristar (SPC-SR1-7)
24. Kida - Moana's Gwyn Grigor (SPC-SR2-810)
25. Disa - Sterlings Madoc (SPC-SR3-704)
26. Dimma - Claridge Glyndwr (SPC-SR2-679)
27. Kida - Dúnhere Evyn (SPC-SR2-731)
28. sandi - Anfarwol Hapus Lwcus (SPC-SR1-156)
29. Katy - Emyrafon Kendrick (SPC-SR2-690)
30. Veera R. - Show's Fingall (SPC-SR1-1294)
31. Katy - Myrmoor Skyler (SPC-SR2-522)
32. Milja - Baloo Dawn (SPC-SR2-331)
33. Cannabia - Dahlgårds Kasimir (SPC-SR3-1171)
34. tirppa - Nerian Moonstone (SPC-SR1-8)
35. Sakkura - Byron of Herecia (SPC-SR1-122)
36. Cannabia - Damian B (SPC-SR3-1170)
37. Sakkura - Thornmere Joker (SPC-SR2-1183)
38. Kida - Mochachino (SPC-SR2-407)
39. dani - Rowland Ion (SPC-SR2-170)
40. Dimma - Claridge Gentleman's Power (SPC-SR2-678)
Class Champion
Sakkura - Bealtaine of Swildie (SPC-MR1-148)
Class Reserve Champion
Milja - Afal Cerys (SPC-MR1-259)
3.
Kida - Llygedyn Lwc Drwg (SPC-MR1-368)
4.
Kida - Anfarwol Halcam Tegell (SPC-MR1-1209)
5.
Sakkura - Eldreth Alyn (SPC-MR1-76)
6.
sandi - Honeyvalley's First (SPC-MR1-473)
7.
Milja - Gwalch Dear Merch (SPC-MR1-264)
8.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
9.
Milja - Difyr Liwsi (SPC-MR1-243)
10.
Sakkura - Heather of Radon (SPC-MR1-73)
11.
coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
12.
elen - Kingcardine Lightning (SPC-MR2-13)
13.
Milja - Criallt Eneuawy (SPC-MR1-201)
14.
Jere - Weightless Worry (SPC-MR1-1219)
15.
Veera R. - Nerywick Fairy Cake (SPC-MR2-1289)
16.
Dimma - Analogy KH (SPC-MR2-665)
17.
sandi - Neilina of Swildie (SPC-MR1-1192)
18.
sandi - Mair Monadh Marcail (SPC-MR1-389)
19.
elen - Nerywick Bright Spark (SPC-MR2-920)
20.
Sakkura - Doireann v. Pijnboompit (SPC-MR1-139)
21. Katy - Dawnacre Zanna (SPC-MR2-691)
22. Jere - No Tomorrow (SPC-MR1-1218)
23. Dimma - Mistrale v. Moons (SPC-MR2-666)
24. Dimma - Sweet Marie v.d. Gateaway (SPC-MR2-664)
25. Veera R. - Taletha Syeira (SPC-MR2-1235)
26. dani - Vuornan Syllabub (SPC-MR2-700)
27. Cannabia - Llygedyn Adameg (SPC-MR1-455)
28. Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
29. Veera R. - Pumpkin Pie SBS (SPC-MR2-1187)
30. Katy - Dawnacre Zoie (SPC-MR2-529)
31. dani - Wyat Diva By Blood (SPC-MR2-137)
32. Kida - FGW Medi Manon (SPC-MR1-816)
33. elen - Briar Glen Sensation (SPC-MR2-65)
34. Disa - Poppy of Glenwood (SPC-MR3-985)
35. dani - Mangon Must Be Magic (SPC-MR2-699)
36. Veera R. - Lilymoor Spica (SPC-MR2-1236)
37. Kida - Glyndyfrdwy Ionor Heulyn (SPC-MR1-502)
38. Dimma - A.D. Ronja (SPC-MR2-663)
39. sandi - My Ghost LAC (SPC-MR1-67)
40. elen - Mirefield Poppy (SPC-MR2-97)
Class Champion
naakka - Northside Cheeky Biscuit (SPC-SR2-346)
Class Reserve Champion
Jannica - Ponipalleron Pablo (SPC-SR2-1240)
3.
Milja - Criallt Nid Nemor (SPC-SR1-142)
4.
elen - Talynreed Enored (SPC-SR2-292)
5.
sandi - Hiewatha Zorro (SPC-SR2-91)
6.
Sakkura - Samhainn of Swildie (SPC-SR1-52)
7.
Veera R. - Lilymoor Yorick (SPC-SR2-1238)
8.
elen - Brandywood Fury (SPC-SR2-288)
9.
Iiris - Vincent (SPC-SR2-278)
10.
coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
11.
Sakkura - Cú Chulainn (SPC-SR1-615)
12.
Veera R. - Funfair's Frost Flip (SPC-SR2-1239)
13.
Iiris - Syrah (SPC-SR2-191)
14.
Disa - Aidan Dawn (SPC-SR1-134)
15.
Milja - Caradwg Eryr Aur (SPC-SR1-237)
16.
Milja - Dwfncoed Twrgadarn (SPC-SR1-234)
17.
Kida - Cawodydd Llew Ianto (SPC-SR1-494)
18.
Veera R. - Delicious Lancelot (SPC-SR2-1237)
19.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
20.
sandi - Thief of Bouncewoods (SPC-SR2-1340)
21. Sakkura - Eldreth Galahad (SPC-SR1-600)
22. sandi - Baroks Cupid Cookie (SPC-SR2-1172)
23. Kida - Anfarwol Melynwch Nyf (SPC-SR1-1208)
24. Cannabia - Hobbes LAC (SPC-SR1-478)
25. Jere - Mind Over Body (SPC-SR1-1214)
26. Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
27. elen - Carvennec Riverhopper (SPC-SR2-379)
28. Cannabia - Aidan Rattle (SPC-SR1-485)
29. Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
30. Iiris - Arwystli Anwir (SPC-SR2-1036)
31. elen - Bracklewythe Replica (SPC-SR2-55)
32. Jere - Darkest Night (SPC-SR1-1217)
33. Jere - Still John (SPC-SR1-1215)
34. Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
35. sandi - Anfarwol Pennaeth (SPC-SR2-302)
36. Milja - Criallt Arthvawr (SPC-SR1-157)
37. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
38. Kida - Rhown Arthian (SPC-SR1-211)
39. Sakkura - Aengus v. Pijnboompit (SPC-SR1-155)
40. Kida - Ceffhyl Taranau (SPC-SR1-549)
Class Champion
elen - Kingcardine Aurora (SPC-MR2-26)
Class Reserve Champion
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
3.
sandi - Sinisen Enkelin Tähtisilmä (SPC-MR2-1329)
4.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
5.
Milja - Pentrebach Neala (SPC-MR1-422)
6.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
7.
Jayde Wuopio - Northern Gold (SPC-MR3-707)
8.
Veera R. - Alice Hopp (SPC-MR3-1231)
9.
Sakkura - Silverdale Agatha (SPC-MR2-40)
10.
Iiris - Anfarwol Gwynwyn (SPC-MR2-1291)
11.
Kida - Fleetwood Trixy (SPC-MR2-734)
12.
Kida - Rochford Carys (SPC-MR2-735)
13.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
14.
Nerita - Wyat Nerida (SPC-MR2-71)
15.
Jayde Wuopio - Eiddwen Hadewych (SPC-MR3-706)
16.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
17.
Dimma - Little Miss (SPC-MR3-1297)
18.
Milja - Mererid Aderyn (SPC-MR1-145)
19.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
20.
elen - Onnenkengän Angharad (SPC-MR1-423)
21. Veera R. - Cresendo's Disa (SPC-MR3-1233)
22. sandi - Coppélia Dei (SPC-MR2-356)
23. coupie - Ceann Scarlet Jo (SPC-MR1-1056)
24. Kida - Cornbell Redberry (SPC-MR2-513)
25. Jayde Wuopio - Griet Sadie (SPC-MR3-705)
26. sandi - Snowflower Frondo (SPC-MR2-1330)
27. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
28. Kida - Pencalow Raspberry (SPC-MR2-1106)
29. elen - Llygedyn Pelydru (SPC-MR1-141)
30. Milja - Talvian Twister Caramel (SPC-MR1-433)
31. Milja - Meriel Siwan (SPC-MR1-515)
32. Iiris - Anfarwol Nienna (SPC-MR2-1290)
33. Sakkura - Eldreth Wianna (SPC-MR1-160)
34. Sakkura - Nerywick Holly (SPC-MR2-1182)
35. Sakkura - Noontide GB (SPC-MR1-1050)
36. Iiris - Huhtalan Princess (SPC-MR2-203)
37. elen - Anfarwol Gwenledyr (SPC-MR1-267)
38. Veera R. - Alhem's Rita (SPC-MR3-1232)
39. sandi - Sparkle's Bambi (SPC-MR2-1331)
40. Veera R. - Elfengård Rosita (SPC-MR3-1234)
Class Champion
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
Class Reserve Champion
sandi - Nerywick Dreamcatcher (SPC-SR2-921)
3.
naakka - Hattifnattar (SPC-SR2-205)
4.
Milja - Hercules F (SPC-SR2-290)
5.
naakka - Rockhill Blinding Storm (SPC-SR2-348)
6.
sandi - Chester Dim (SPC-SR2-202)
7.
sandi - Anfarwol Cadmon (SPC-SR2-275)
8.
Veera R. - Grindeldore (SPC-SR3-1230)
9.
Dimma - Björktrast Inc (SPC-SR3-618)
10.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
11.
Dimma - Claridge Magnus (SPC-SR3-624)
12.
Cannabia - Da-Kai B (SPC-SR3-1166)
13.
Veera R. - Sniffles and Snookums (SPC-SR3-1162)
14.
naakka - Cobblestone Draíochtúil (SPC-SR2-355)
15.
Milja H. - Ptosis Aragon Theater (SPC-SR1-1273)
16.
Cannabia - Boomer v. Moons (SPC-SR2-499)
17.
Milja - Cedion Silver Swirl (SPC-SR2-291)
18.
elen - Cedion Silver Crescent (SPC-SR2-43)
19.
Sakkura - Eachann v. Pijnboompit (SPC-SR1-59)
20.
Kida - Aelwen Sirydd (SPC-SR2-214)
21. sandi - Fun One CHA (SPC-SR2-212)
22. Sakkura - Louis d'Aubigny (SPC-SR1-614)
23. Kida - Brychan Jade (SPC-SR2-394)
24. Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
25. Kida - Tar-Anárion (SPC-SR2-733)
26. sandi - Anfarwol Gaeafwynt (SPC-SR2-271)
27. Dimma - Claridge Lukas (SPC-SR3-621)
28. Sakkura - Somhairle Ion (SPC-SR1-172)
29. Milja - Llygedyn Rhagor Caredig (SPC-SR1-1186)
30. Sakkura - Eldreth Seymour (SPC-SR1-613)
31. Cannabia - Carentoir's Jondalar (SPC-SR3-1167)
32. elen - Vinhan Brithio (SPC-SR2-612)
33. Katy - Idris (SPC-SR1-519)
34. Kida - KW Maxen (SPC-SR2-481)
35. Milja - Coen v.d. Zanneshof (SPC-SR2-293)
36. elen - Cadeyrnant Cookie Monster (SPC-SR2-611)
37. Veera R. - Roloredico Rewa (SPC-SR3-1161)
38. Dimma - Claridge Hemming (SPC-SR3-626)
39. Veera R. - Nerywick Silver Flash (SPC-SR3-1185)
40. Cannabia - Wyat Raclaw (SPC-SR2-451)