1. Open Class Driving, tammat -
40/40
2. Open Class Driving, orit&ruunat -
35/40
3. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
4. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
Show Reserve Champion
Viveka - Kappvänilja (SPC-MR3-2820)
3. Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
4. Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
Class Champion
Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
Class Reserve Champion
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
3.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
4.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
5.
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
6.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
7.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
8.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
9.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
10.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
11.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
12.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
13.
VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
14.
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
15.
Jere - Cadwy (SPC-MR1-2978)
16.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
17.
Viveka - Golden Glitter (SPC-MR2-2985)
18.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
19.
leah - Crinow Goldleaf (SPC-MR1-2997)
20.
leah - Moorgate Llilwch (SPC-MR1-2157)
21. Viveka - Perlemount October Mist (SPC-MR2-2986)
22. leah - Moorgate Rhosyn Aur (SPC-MR1-2523)
23. Jere - Dwynwen (SPC-MR1-2982)
24. Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
25. birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
26. leah - Moorgate Mwal Mara (SPC-MR1-2999)
27. Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
28. Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
29. birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
30. Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
31. Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
32. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
33. Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
34. Jere - Glesni (SPC-MR1-2983)
35. Sonja - Llygedyn Maeres (SPC-MR1-2300)
36. Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
37. Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
38. Jere - Teleri 555 (SPC-MR1-2981)
39. Katy - Cefnmoor Doireann (SPC-MR1-2473)
40. Katy - Cefnmoor Golden Maple (SPC-MR1-2467)
Class Champion
birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
Class Reserve Champion
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
3.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
4.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
5.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
6.
leah - Caer Emeron (SPC-SR1-2524)
7.
leah - Moorgate Thor (SPC-SR1-2185)
8.
leah - Vaniljavaaran Bedwyr (SPC-SR1-2525)
9.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
10.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
11.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
12.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
13.
Jere - Prys 555 (SPC-SR1-2984)
14.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
15.
Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
16.
Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
17.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
18.
Jere - Huarwar (SPC-SR1-2548)
19.
Anarchy - Liebeskummer Rewa (SPC-SR3-2675)
20.
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
21. Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
22. Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
23. Viveka - Charming Chevalier (SPC-SR2-2823)
24. Jere - Prothro 555 (SPC-SR1-2994)
25. Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
26. Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
27. Jannica - Claridge Joachim (SPC-SR3-1986)
28. Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
29. leah - Llylwen Morsmordre (SPC-SR1-3000)
30. birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
31. Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
32. birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
33. Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
34. Jere - Aberthol (SPC-SR1-2549)
35. Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
Class Champion
Viveka - Kappvänilja (SPC-MR3-2820)
Class Reserve Champion
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
3.
Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
4.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
5.
02207 - Storyteller's Dollmaker (SPC-MR1-2600)
6.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
7.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
8.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
9.
TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
10.
Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
11.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
12.
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
13.
TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
14.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
15.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
16.
Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
17.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
18.
Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
19.
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
20.
leah - Glenwood Evony (SPC-MR2-2174)
21. VRL-10138 - Chalmora (SPC-MR3-2979)
22. Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
23. Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
24. Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
25. Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
26. leah - Crinow Honeyscotch (SPC-MR2-2173)
27. Kida - Crafnant Ionawr (SPC-MR1-3001)
28. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
29. Viveka - Fjärilsviol NRL (SPC-MR3-2821)
30. Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
31. Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
32. leah - Strandshire Pick-A-Dilly (SPC-MR2-2145)
33. Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
34. TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
35. Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
36. Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
37. Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
38. Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
39. Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
40. Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
Class Champion
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
Class Reserve Champion
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
3.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
4.
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
5.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
6.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
7.
Sonja - Tirion First Class (SPC-SR1-2719)
8.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
9.
Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
10.
TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
11.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
12.
VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
13.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
14.
Kida - Crafnant Arwyn (SPC-SR1-3003)
15.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
16.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
17.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
18.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
19.
Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
20.
Milja - Aeddanbrun Rhun Ioan (SPC-SR2-2782)
21. birdie - Maybecks Frankenweenie (SPC-SR2-2977)
22. Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
23. birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
24. Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
25. birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
26. birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
27. VRL-10138 - Golden Dragon WD (SPC-SR3-2980)
28. Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
29. Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
30. leah - Pencalow Valandur (SPC-SR2-2521)
31. leah - Moorgate Laufey (SPC-SR2-2190)
32. Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
33. Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
34. Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
35. Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
36. TuuliaT. - Fridan Goldstein (SPC-SR2-2811)
37. TuuliaT. - Enbarr Dael (SPC-SR1-2832)
38. Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
39. TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
40. leah - Llanblach Caer Llion (SPC-SR2-2191)