1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
38/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
35/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Viveka - Fjärilsviol NRL (SPC-MR3-2821)
Show Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
3. Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
4. sarqquu - Treasatyr Utah (SPC-SR1-2770)
5. Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
6. Natalia - Treiber Tracius (SPC-SR2-2966)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
Class Reserve Champion
VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
3.
jabberjinx - Wyat Cloud Cuckoo (SPC-MR2-2894)
4.
sarqquu - Swanfall Mór Spirit (SPC-MR1-2771)
5.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
6.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
7.
Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
8.
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
9.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
10.
Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
11.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
12.
Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
13.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
14.
sarqquu - Brooktyr Rainy Éimhear (SPC-MR1-2772)
15.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
16.
Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
17.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
18.
Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
19.
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
20.
Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
21. jabberjinx - Kernfield Tundra (SPC-MR1-2944)
22. Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
23. Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
24. Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
25. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
26. Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
27. Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
28. Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
29. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
30. birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
31. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
32. Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
33. Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
34. Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
35. jabberjinx - Rhediad Siriol (SPC-MR1-2901)
36. Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
37. birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
38. jabberjinx - Riimilän Cloudberry (SPC-MR1-2900)
39. Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
40. Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
Class Champion
sarqquu - Treasatyr Utah (SPC-SR1-2770)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
3.
Katy - Derryn Dark Keaton (SPC-SR1-2834)
4.
Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
5.
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
6.
Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
7.
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
8.
Katy - Cefnmoor Lime Vibes (SPC-SR1-2445)
9.
jabberjinx - Poniniemen Featherheart (SPC-SR1-2903)
10.
jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
11.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
12.
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
13.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
14.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
15.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
16.
Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
17.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
18.
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
19.
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
20.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
21. Katy - Gwion Muiredach (SPC-SR1-2835)
22. Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
23. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
24. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
25. Milja - Myfeira Andras (SPC-SR2-2783)
26. birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
27. Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
28. Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
29. sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
30. Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
31. sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
32. Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
33. jabberjinx - Poniniemen Daybreak (SPC-SR1-2902)
34. Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
35. Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
36. Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
37. Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
38. jabberjinx - Brunnby Butterscotch (SPC-SR1-2899)
39. Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
40. Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
Class Reserve Champion
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
3.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
4.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
5.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
6.
Jere - Dwynwen (SPC-MR1-2982)
7.
Jere - Cadwy (SPC-MR1-2978)
8.
Jere - Glesni (SPC-MR1-2983)
9.
Natalia - Rhinstones Awenita (SPC-MR2-2953)
10.
Natalia - Nyckelgård Leia (SPC-MR2-2955)
11.
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
12.
Natalia - Swirlin Fluffy Marshmallow (SPC-MR2-2952)
13.
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
14.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
15.
Natalia - Seregs Lexandra (SPC-MR2-2957)
16.
jabberjinx - Maybecks Shady Red (SPC-MR2-2897)
17.
Katy - Cefnmoor Doireann (SPC-MR1-2473)
18.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
19.
jabberjinx - Vuornan Coral Creek (SPC-MR2-2896)
20.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
21. Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
22. Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
23. Katy - Cefnmoor Golden Maple (SPC-MR1-2467)
24. Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
25. Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
26. Jere - Teleri 555 (SPC-MR1-2981)
27. Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
28. Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
29. Viveka - Perlemount October Mist (SPC-MR2-2986)
30. neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
31. Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
32. Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
33. neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
34. jabberjinx - Fluffernutter Blossom (SPC-MR2-2992)
35. Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
36. Viveka - Golden Glitter (SPC-MR2-2985)
37. jabberjinx - Harlequin Ginger Pops (SPC-MR3-2780)
38. Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
Class Champion
Natalia - Treiber Tracius (SPC-SR2-2966)
Class Reserve Champion
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
3.
jabberjinx - Moorgate Rawrr (SPC-SR1-2987)
4.
jabberjinx - Four Leaf Jack-o-Lantern (SPC-SR1-2988)
5.
Mitchie - Meistr Padrig Gem (SPC-SR2-2947)
6.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
7.
Viveka - Charming Chevalier (SPC-SR2-2823)
8.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
9.
sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
10.
jabberjinx - Fridan Blairsol (SPC-SR2-2777)
11.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
12.
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
13.
Natalia - Wickerthorn Adrian (SPC-SR2-2964)
14.
Natalia - Rågård Araboosh (SPC-SR2-2965)
15.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
16.
Anarchy - Liebeskummer Rewa (SPC-SR3-2675)
17.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
18.
sarqquu - Cacuro (SPC-SR3-2581)
19.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
20.
Jere - Huarwar (SPC-SR1-2548)
21. Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
22. Jere - Prys 555 (SPC-SR1-2984)
23. Natalia - Seyfert Keaton (SPC-SR2-2963)
24. Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
25. birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
26. Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
27. Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
28. Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
29. jabberjinx - Rhaith Liverswort (SPC-SR2-2778)
30. Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
31. Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
32. Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
33. Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
34. Jere - Aberthol (SPC-SR1-2549)
35. Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
Class Champion
Viveka - Fjärilsviol NRL (SPC-MR3-2821)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
3.
Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
4.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
5.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
6.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
7.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
8.
Natalia - Maybecks Boo & Bash (SPC-MR2-2958)
9.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
10.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
11.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
12.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
13.
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
14.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
15.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
16.
VRL-10138 - Chalmora (SPC-MR3-2979)
17.
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
18.
jabberjinx - Harlequin Cinnamon Moon (SPC-MR3-2781)
19.
Natalia - Mudyard Cheyanna (SPC-MR2-2956)
20.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
21. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
22. Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
23. Viveka - Kappvänilja (SPC-MR3-2820)
24. Natalia - Husgård Seawau (SPC-MR2-2961)
25. birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
26. Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
27. Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
28. Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
29. Viveka - Queen of Sunshine Dust (SPC-MR3-2819)
30. neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
31. Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
32. Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
33. Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
34. Natalia - Husgård Leonoré (SPC-MR2-2960)
35. Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
36. Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
37. neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
38. Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
39. Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
40. jabberjinx - Toy's Elessar (SPC-MR3-2946)
Class Champion
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
Class Reserve Champion
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
3.
Natalia - Blackburns Sixten (SPC-SR2-2962)
4.
VRL-10138 - Golden Dragon WD (SPC-SR3-2980)
5.
birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
6.
birdie - Maybecks Frankenweenie (SPC-SR2-2977)
7.
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
8.
Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
9.
Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
10.
Natalia - Husgård Take It or Not! (SPC-SR2-2970)
11.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
12.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
13.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
14.
birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
15.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
16.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
17.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
18.
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
19.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
20.
Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
21. Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
22. birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
23. Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
24. Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
25. Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
26. jabberjinx - Bubblebath Blibber-Blubber (SPC-SR2-2990)
27. Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
28. jabberjinx - Lily's Dreamcatcher (SPC-SR2-2895)
29. Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
30. jabberjinx - Brunnby Knucklehedd (SPC-SR2-2898)
31. Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
32. VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
33. Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
34. Natalia - Maybecks Buffy (SPC-SR2-2968)
35. Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
36. Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
37. Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
38. jabberjinx - Just Some Fluffy-Stuff (SPC-SR2-2989)
39. Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
40. Natalia - Coco Nutshake Hus (SPC-SR2-2969)