1. Riding Class R1, tammat -
40/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. Riding Class R2, tammat -
40/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
34/40
5. Riding Class R3, tammat -
18/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
20/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
Show Reserve Champion
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
3. birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
4. Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
5. jabberjinx - Fridan Blairsol (SPC-SR2-2777)
6. Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
Class Champion
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
3.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
4.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
5.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
6.
Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
7.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
8.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
9.
Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
10.
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
11.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
12.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
13.
Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
14.
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
15.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
16.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
17.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
18.
VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
19.
TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
20.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
21. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
22. Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
23. Sirpa - Caitria (SPC-MR1-2862)
24. Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
25. TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
26. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
27. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
28. Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
29. Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
30. Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
31. jabberjinx - Riimilän Cloudberry (SPC-MR1-2900)
32. Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
33. Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
34. Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
35. Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
36. TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
37. neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
38. Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
39. Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
40. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
Class Champion
Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
Class Reserve Champion
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
3.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
4.
Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
5.
TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
6.
TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
7.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
8.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
9.
Katy - Derryn Dark Keaton (SPC-SR1-2834)
10.
Ireth - Aidan High Elghe (SPC-SR1-2915)
11.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
12.
TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
13.
jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
14.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
15.
TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
16.
Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
17.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
18.
jabberjinx - Brunnby Butterscotch (SPC-SR1-2899)
19.
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
20.
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
21. Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
22. birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
23. Katy - Teac Earl Aodh (SPC-SR1-2836)
24. birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
25. Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
26. Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
27. Ireth - Hillfield Crystalpebbles (SPC-SR1-2763)
28. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
29. Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
30. Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
31. birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
32. birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
33. Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
34. neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
35. Katy - Cefnmoor Lime Vibes (SPC-SR1-2445)
36. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
37. Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
38. Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
39. Katy - Gwion Muiredach (SPC-SR1-2835)
40. Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
Class Champion
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
Class Reserve Champion
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
3.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
4.
Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
5.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
6.
Ireth - Hunajanami (SPC-MR2-2906)
7.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
8.
Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
9.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
10.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
11.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
12.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
13.
Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
14.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
15.
Katy - Caelfall Charmer (SPC-MR2-2199)
16.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
17.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
18.
Natalia - Mudyard Cheyanna (SPC-MR2-2956)
19.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
20.
TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
21. Ireth - Március Caroline (SPC-MR2-2905)
22. TuuliaT. - HH’s El Diamante (SPC-MR2-2939)
23. neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
24. Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
25. Ireth - Maldwyn of Smithloch (SPC-MR2-2761)
26. Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
27. jabberjinx - Wyat Cloud Cuckoo (SPC-MR2-2894)
28. Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
29. Sirpa - Lleuad Hunllef Ion (SPC-MR2-2884)
30. neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
31. Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
32. Sirpa - Rhosyn Y Noson Ion (SPC-MR2-2874)
33. Natalia - Nyckelgård Leia (SPC-MR2-2955)
34. Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
35. Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
36. neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
37. Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
38. Natalia - Swirlin Fluffy Marshmallow (SPC-MR2-2952)
39. Katy - A.D. River Darkness (SPC-MR2-2200)
40. jabberjinx - Vuornan Coral Creek (SPC-MR2-2896)
Class Champion
jabberjinx - Fridan Blairsol (SPC-SR2-2777)
Class Reserve Champion
Natalia - Wickerthorn Adrian (SPC-SR2-2964)
3.
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
4.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
5.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
6.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
7.
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
8.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
9.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
10.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
11.
TuuliaT. - Adwr Oimealg (SPC-SR2-2700)
12.
Natalia - Blackburns Sixten (SPC-SR2-2962)
13.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
14.
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
15.
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
16.
TuuliaT. - Eryl Dilwyn (SPC-SR2-2706)
17.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
18.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
19.
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
20.
Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
21. Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
22. jabberjinx - Brunnby Knucklehedd (SPC-SR2-2898)
23. jabberjinx - Lily's Dreamcatcher (SPC-SR2-2895)
24. birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
25. Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
26. TuuliaT. - Gwynedd Carwyn (SPC-SR2-2701)
27. Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
28. birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
29. Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
30. Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
31. Ireth - Viisikon Cookie Monster (SPC-SR2-2904)
32. jabberjinx - Rhaith Liverswort (SPC-SR2-2778)
33. Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
34. TuuliaT. - Cedion Moondust (SPC-SR2-2705)
Class Champion
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
Class Reserve Champion
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
3.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
4.
jabberjinx - Harlequin Cinnamon Moon (SPC-MR3-2781)
5.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
6.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
7.
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
8.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
9.
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
10.
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
11.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
12.
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
13.
jabberjinx - Toy's Elessar (SPC-MR3-2946)
14.
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
15.
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
16.
jabberjinx - Harlequin Ginger Pops (SPC-MR3-2780)
17.
Ireth - Truen ABG (SPC-MR3-2916)
18.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
Class Champion
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
Class Reserve Champion
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
3.
VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
4.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
5.
birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
6.
Ireth - Banjab Yemn (SPC-SR3-2914)
7.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
8.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
9.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)
10.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
11.
Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
12.
jabberjinx - Harlequin Luscious Nox (SPC-SR3-2779)
13.
Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
14.
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
15.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
16.
jabberjinx - Toy's Knop (SPC-SR3-2945)
17.
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
18.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
19.
birdie - Namys Lachlan Jacob (SPC-SR3-2976)
20.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)