1. Riding Class R1 -
40/40
2. Riding Class R2 -
40/40
3. Riding Class R3 -
27/40
4. Driving Class R1 -
36/40
5. Driving Class R2 -
39/40
6. Driving Class R3 -
14/40
7. In-Hand Class R1 -
40/40
8. In-Hand Class R2 -
40/40
9. In-Hand Class R3 -
17/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Ireth - Catspeak Dei (SPC-MR2-2907)
Show Reserve Champion
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
3. Tinúvel - DD Enid (SPC-MR2-1962)
4. Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
5. Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
6. Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
7. Tinúvel - Angren Chlotichilda (SPC-MR3-1960)
8. jabberjinx - Harlequin Cinnamon Moon (SPC-MR3-2781)
9. birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
Class Champion
Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
Class Reserve Champion
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
3.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
4.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
5.
Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
6.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
7.
Tinúvel - Cedion Bore Mai (SPC-MR1-1570)
8.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
9.
Tinúvel - DD Ilmarë (SPC-MR1-85)
10.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
11.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
12.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
13.
Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
14.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
15.
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
16.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
17.
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
18.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
19.
Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
20.
Tinúvel - Catriona Crowley (SPC-MR1-487)
21. Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
22. jabberjinx - Riimilän Cloudberry (SPC-MR1-2900)
23. Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
24. Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
25. Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
26. birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
27. Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
28. Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
29. jabberjinx - Brunnby Butterscotch (SPC-SR1-2899)
30. Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
31. jabberjinx - Rhediad Siriol (SPC-MR1-2901)
32. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
33. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
34. Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
35. Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
36. birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
37. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
38. jabberjinx - Kernfield Tundra (SPC-MR1-2944)
39. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
40. neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
Class Champion
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
Class Reserve Champion
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
3.
jabberjinx - Maybecks Shady Red (SPC-MR2-2897)
4.
Ireth - Március Caroline (SPC-MR2-2905)
5.
Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
6.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
7.
Tinúvel - Angren Mordred (SPC-SR2-2434)
8.
Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
9.
Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
10.
Ireth - Hunajanami (SPC-MR2-2906)
11.
Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
12.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
13.
Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
14.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
15.
jabberjinx - Vuornan Coral Creek (SPC-MR2-2896)
16.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
17.
Tinúvel - Angren Pilgrim (SPC-SR2-1957)
18.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
19.
jabberjinx - Fridan Blairsol (SPC-SR2-2777)
20.
jabberjinx - Wyat Cloud Cuckoo (SPC-MR2-2894)
21. Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
22. Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
23. Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
24. neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
25. Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
26. Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
27. birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
28. Ireth - Maldwyn of Smithloch (SPC-MR2-2761)
29. neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
30. Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
31. Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
32. Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
33. Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
34. Tinúvel - KW Andras (SPC-SR2-1574)
35. neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
36. birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
37. birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
38. Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
39. Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
40. Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
Class Champion
jabberjinx - Harlequin Cinnamon Moon (SPC-MR3-2781)
Class Reserve Champion
birdie - Tylwyth Teg (SPC-MR3-2975)
3.
neon - Knockturn Looking Glass (SPC-MR3-2421)
4.
birdie - Delicate Paladin (SPC-SR3-2974)
5.
neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
6.
Tinúvel - Angren Sonne (SPC-MR3-1582)
7.
neon - Ibis du Mirel (SPC-SR3-2416)
8.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
9.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
10.
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
11.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
12.
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
13.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
14.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
15.
jabberjinx - Harlequin Ginger Pops (SPC-MR3-2780)
16.
neon - Waldhof Cazando (SPC-SR3-2417)
17.
jabberjinx - Toy's Elessar (SPC-MR3-2946)
18.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
19.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
20.
Tinúvel - Angren Nymeria (SPC-SR3-2433)
21. Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
22. birdie - Sierra Sid Vicious (SPC-SR3-2973)
23. Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
24. Ireth - Truen ABG (SPC-MR3-2916)
25. jabberjinx - Harlequin Luscious Nox (SPC-SR3-2779)
26. Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
27. Tinúvel - Cherry Jubilee N (SPC-MR3-1581)
Class Champion
Tinúvel - Angren Melkor (SPC-SR1-1569)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
3.
jabberjinx - Poniniemen Featherheart (SPC-SR1-2903)
4.
Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
5.
birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
6.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
7.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
8.
birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
9.
Katy - Cefnmoor Doireann (SPC-MR1-2473)
10.
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
11.
jabberjinx - Poniniemen Daybreak (SPC-SR1-2902)
12.
Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
13.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
14.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
15.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
16.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
17.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
18.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
19.
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
20.
Katy - Cefnmoor Golden Maple (SPC-MR1-2467)
21. TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
22. Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
23. Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
24. birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
25. TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
26. Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
27. neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
28. jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
29. Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
30. Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
31. VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
32. Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
33. Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
34. neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
35. birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
36. Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
Class Champion
Ireth - Catspeak Dei (SPC-MR2-2907)
Class Reserve Champion
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
3.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
4.
birdie - Mab yn y Dyfodol (SPC-SR2-2972)
5.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
6.
Tinúvel - Lilium 5594 (SPC-MR2-162)
7.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
8.
Ireth - Namys Starry Sky (SPC-MR2-1990)
9.
Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
10.
Natalia - Nyckelgård Leia (SPC-MR2-2955)
11.
Ireth - Namys Crystin (SPC-MR2-2809)
12.
Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
13.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
14.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
15.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
16.
Natalia - Swirlin Fluffy Marshmallow (SPC-MR2-2952)
17.
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
18.
jabberjinx - Lily's Dreamcatcher (SPC-SR2-2895)
19.
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
20.
Natalia - Seregs Lexandra (SPC-MR2-2957)
21. Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
22. Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
23. Tinúvel - Angren Luned (SPC-MR2-1575)
24. Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
25. jabberjinx - Rhaith Liverswort (SPC-SR2-2778)
26. birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
27. Natalia - Rhinstones Awenita (SPC-MR2-2953)
28. Ireth - Trahaearn Namys (SPC-SR2-2762)
29. jabberjinx - Brunnby Knucklehedd (SPC-SR2-2898)
30. Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
31. TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
32. Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
33. Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
34. neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
35. neon - Caer Sunkissed (SPC-MR2-2437)
36. Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
37. Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
38. Mitchie - Meistr Padrig Gem (SPC-SR2-2947)
39. Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
Class Champion
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
Class Reserve Champion
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
3.
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
4.
Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
5.
Jannica - Bruno von Dows (SPC-SR3-1978)
6.
jabberjinx - Toy's Knop (SPC-SR3-2945)
7.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
8.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
9.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
10.
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
11.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
12.
Jannica - Claridge Joachim (SPC-SR3-1986)
13.
Ireth - I Am You Rewa (SPC-MR3-2943)
14.
Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
Class Champion
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
Class Reserve Champion
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
3.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
4.
Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
5.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
6.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
7.
Ireth - Cirinn of Swildie (SPC-MR1-1142)
8.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
9.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
10.
Tinúvel - Angren Elbereth (SPC-MR1-1963)
11.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
12.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
13.
Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
14.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
15.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
16.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
17.
Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
18.
Tinúvel - Angren Ealasaid (SPC-MR1-2435)
19.
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
20.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
21. Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
22. TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
23. Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
24. Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
25. Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
26. Tinúvel - Angren Fergus (SPC-SR1-1571)
27. Ireth - Lùnastal of Swildie (SPC-MR1-2216)
28. Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
29. birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
30. Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
31. Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
32. neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
33. Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
34. Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
35. Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
36. birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
37. Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
38. TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
39. Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
40. Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
Class Champion
Tinúvel - DD Enid (SPC-MR2-1962)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
3.
Natalia - Treiber Tracius (SPC-SR2-2966)
4.
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
5.
Ireth - Addicted To You (SPC-MR2-2908)
6.
Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
7.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
8.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
9.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
10.
Emmy - Bella Violetta KS (SPC-MR2-2951)
11.
Tinúvel - Vuornan Peaches And Cream (SPC-MR2-1578)
12.
Ireth - PP's Catla (SPC-MR2-2942)
13.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
14.
Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
15.
Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
16.
Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
17.
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
18.
Ireth - Abine Dael (SPC-MR2-2810)
19.
Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
20.
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
21. Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
22. Natalia - Rågård Araboosh (SPC-SR2-2965)
23. Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
24. Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
25. Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
26. Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
27. TuuliaT. - Ceiriosen Rosalind (SPC-MR2-2936)
28. Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
29. Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
30. Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
31. TuuliaT. - Ceiriosen Villetta Rose (SPC-MR2-2935)
32. Natalia - Seyfert Keaton (SPC-SR2-2963)
33. Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
34. Tinúvel - Lunete 5594 (SPC-MR2-130)
35. Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
36. neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
37. neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
38. Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
39. Natalia - Wickerthorn Adrian (SPC-SR2-2964)
40. Emmy - Solinan Little Pirate (SPC-SR2-2773)
Class Champion
Tinúvel - Angren Chlotichilda (SPC-MR3-1960)
Class Reserve Champion
VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
3.
Ireth - Lucille Love (SPC-MR3-2806)
4.
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
5.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
6.
Tinúvel - Vulfgang (SPC-SR3-1959)
7.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
8.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
9.
neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
10.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
11.
Ireth - Miss Congeniality (SPC-MR3-2807)
12.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
13.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
14.
Tinúvel - Angren Khordad (SPC-MR3-1958)
15.
Ireth - Chaux du Noir (SPC-SR3-2913)
16.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
17.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)