1. Riding Class R1, tammat -
40/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
40/40
3. Riding Class R2, tammat -
40/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
34/40
5. Riding Class R3, tammat -
14/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
14/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
Show Reserve Champion
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
3. jabberjinx - Toy's Knop (SPC-SR3-2945)
4. Ireth - Hillfield Crystalpebbles (SPC-SR1-2763)
5. TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
6. Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
Class Champion
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
3.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
4.
Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
5.
Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
6.
Ireth - Marvel Namora (SPC-MR1-1994)
7.
Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
8.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
9.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
10.
VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
11.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
12.
Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
13.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
14.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
15.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
16.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
17.
jabberjinx - Rhediad Siriol (SPC-MR1-2901)
18.
TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
19.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
20.
Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
21. Sirpa - Caitria (SPC-MR1-2862)
22. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
23. Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
24. birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
25. Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
26. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
27. Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
28. birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
29. Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
30. Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
31. Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
32. TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
33. Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
34. jabberjinx - Riimilän Cloudberry (SPC-MR1-2900)
35. jabberjinx - Kernfield Tundra (SPC-MR1-2944)
36. Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
37. Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
38. TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
39. Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
40. Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
Class Champion
Ireth - Hillfield Crystalpebbles (SPC-SR1-2763)
Class Reserve Champion
Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
3.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
4.
TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
5.
TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
6.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
7.
Crimis - Roscoff Sugarcraft (SPC-SR1-2258)
8.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
9.
birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
10.
Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
11.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
12.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
13.
Katy - Teac Earl Aodh (SPC-SR1-2836)
14.
jabberjinx - Poniniemen Featherheart (SPC-SR1-2903)
15.
Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
16.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
17.
birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
18.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
19.
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
20.
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
21. jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
22. Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
23. Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
24. Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
25. jabberjinx - Poniniemen Daybreak (SPC-SR1-2902)
26. Ireth - Aidan High Elghe (SPC-SR1-2915)
27. TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
28. Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
29. Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
30. Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
31. Katy - Gwion Muiredach (SPC-SR1-2835)
32. Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
33. Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
34. Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
35. birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
36. jabberjinx - Brunnby Butterscotch (SPC-SR1-2899)
37. Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
38. TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
39. Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
40. Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
Class Champion
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
3.
Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
4.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
5.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
6.
jabberjinx - Vuornan Coral Creek (SPC-MR2-2896)
7.
Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
8.
Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
9.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
10.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
11.
Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
12.
Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
13.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
14.
Ireth - Hunajanami (SPC-MR2-2906)
15.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
16.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
17.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
18.
TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
19.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
20.
Sirpa - Lleuad Hunllef Ion (SPC-MR2-2884)
21. Sirpa - Rhosyn Y Noson Ion (SPC-MR2-2874)
22. Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
23. Ireth - Március Caroline (SPC-MR2-2905)
24. birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
25. Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
26. jabberjinx - Maybecks Shady Red (SPC-MR2-2897)
27. Ireth - Maldwyn of Smithloch (SPC-MR2-2761)
28. TuuliaT. - HH’s El Diamante (SPC-MR2-2939)
29. Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
30. Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
31. birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
32. Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
33. Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
34. Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
35. jabberjinx - Wyat Cloud Cuckoo (SPC-MR2-2894)
36. Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
37. Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
38. Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
39. Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
40. Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
Class Champion
Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
Class Reserve Champion
Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
3.
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
4.
jabberjinx - Lily's Dreamcatcher (SPC-SR2-2895)
5.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
6.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
7.
Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
8.
Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
9.
Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
10.
Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
11.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
12.
Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
13.
Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
14.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
15.
jabberjinx - Brunnby Knucklehedd (SPC-SR2-2898)
16.
Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
17.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
18.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
19.
birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
20.
birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
21. TuuliaT. - Cedion Moondust (SPC-SR2-2705)
22. jabberjinx - Rhaith Liverswort (SPC-SR2-2778)
23. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
24. Ireth - Viisikon Cookie Monster (SPC-SR2-2904)
25. TuuliaT. - Adwr Oimealg (SPC-SR2-2700)
26. Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
27. Emmy - Solinan Little Pirate (SPC-SR2-2773)
28. Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
29. Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
30. Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
31. TuuliaT. - Eryl Dilwyn (SPC-SR2-2706)
32. TuuliaT. - Gwynedd Carwyn (SPC-SR2-2701)
33. Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
34. jabberjinx - Fridan Blairsol (SPC-SR2-2777)
Class Champion
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
Class Reserve Champion
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
3.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
4.
Ireth - Truen ABG (SPC-MR3-2916)
5.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
6.
jabberjinx - Toy's Elessar (SPC-MR3-2946)
7.
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
8.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
9.
jabberjinx - Harlequin Ginger Pops (SPC-MR3-2780)
10.
jabberjinx - Harlequin Cinnamon Moon (SPC-MR3-2781)
11.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
12.
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
13.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
14.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
Class Champion
jabberjinx - Toy's Knop (SPC-SR3-2945)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
3.
Ireth - Chaux du Noir (SPC-SR3-2913)
4.
Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
5.
Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
6.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
7.
jabberjinx - Harlequin Luscious Nox (SPC-SR3-2779)
8.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
9.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
10.
VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
11.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
12.
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
13.
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
14.
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)