1. Riding Class R1, tammat -
37/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
39/40
3. Riding Class R2, tammat -
40/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
33/40
5. Riding Class R3, tammat -
16/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
16/40
7. Driving Class R1, tammat -
24/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
21/40
9. Driving Class R2, tammat -
28/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
34/40
11. Driving Class R3, tammat -
10/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
11/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
26/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
28/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
37/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
31/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
18/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
11/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
Show Reserve Champion
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
3. Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
4. Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
5. Jannica - Bruno von Dows (SPC-SR3-1978)
6. Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
7. Ireth - Spartan von Dows (SPC-SR1-2912)
8. Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
9. Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
10. VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
11. Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
12. Viveka - Queen of Sunshine Dust (SPC-MR3-2819)
13. Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
14. Sirpa - Eleyna Ion (SPC-MR2-2871)
15. jabberjinx - Harlequin Luscious Nox (SPC-SR3-2779)
16. Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
17. Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
18. Meeri N. - Merialeth Rewa (SPC-MR1-2855)
Class Champion
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
3.
Miia Maria - Pencalow Anchoret (SPC-MR1-2591)
4.
Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
5.
jabberjinx - Riimilän Cloudberry (SPC-MR1-2900)
6.
Sirpa - Eala Bán Ion (SPC-MR1-2753)
7.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
8.
Katy - Poniniemen Fizz (SPC-MR1-2211)
9.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
10.
Sirpa - Nerywick Nightingale (SPC-MR1-2750)
11.
Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
12.
Sirpa - Caitria (SPC-MR1-2862)
13.
Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
14.
jabberjinx - Rhediad Siriol (SPC-MR1-2901)
15.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
16.
TuuliaT. - Llygedyn Auron (SPC-MR1-2852)
17.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
18.
Katy - Poniniemen Lemon Line (SPC-MR1-2210)
19.
Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
20.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
21. TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
22. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
23. Jannica - Juniper Blue (SPC-MR1-183)
24. Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
25. Jannica - Criallt Genethig Lleucu (SPC-MR1-416)
26. Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
27. Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
28. Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
29. Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
30. birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
31. Katy - Myra (SPC-MR1-2197)
32. TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
33. Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
34. Jannica - Nerywick Crownless (SPC-MR1-1024)
35. Sirpa - Baintighearna Ion (SPC-MR1-2602)
36. Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
37. Jannica - Briallen Dawn (SPC-MR1-224)
Class Champion
Sirpa - Cloudy Chicago JMY (SPC-SR1-2737)
Class Reserve Champion
Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
3.
Miia Maria - Hwyl Cynychwr Isaacs (SPC-SR1-2590)
4.
Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
5.
Katy - Gwion Muiredach (SPC-SR1-2835)
6.
Miia Maria - Ravenscroft Flameburst (SPC-SR1-2696)
7.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
8.
TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
9.
Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
10.
jabberjinx - Poniniemen Featherheart (SPC-SR1-2903)
11.
Miia Maria - Nerian Blueburst (SPC-SR1-2593)
12.
Meeri N. - Arthfael Snilli (SPC-SR1-445)
13.
Ireth - Aidan High Elghe (SPC-SR1-2915)
14.
Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
15.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
16.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
17.
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
18.
Miia Maria - Wyat Midnight Thunder (SPC-SR1-2592)
19.
Sirpa - Eldorado Ion (SPC-SR1-2744)
20.
Sirpa - Lachdann Liath Ion (SPC-SR1-2734)
21. Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
22. Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
23. Sirpa - Breezy Belenos (SPC-SR1-2752)
24. Katy - Cadogan Cream Cashmere (SPC-SR1-2443)
25. birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
26. Katy - Derryn Dark Keaton (SPC-SR1-2834)
27. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
28. Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
29. TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
30. Meeri N. - Dirwyn Anwar Fflergant (SPC-SR1-811)
31. TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
32. jabberjinx - Brunnby Butterscotch (SPC-SR1-2899)
33. Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
34. Katy - Cefnmoor Lime Vibes (SPC-SR1-2445)
35. TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
36. Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
37. Ireth - Hillfield Crystalpebbles (SPC-SR1-2763)
38. Crimis - Roscoff Sugarcraft (SPC-SR1-2258)
39. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
Class Champion
Kida - Eton Aderyn (SPC-MR2-2540)
Class Reserve Champion
Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
3.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
4.
Meeri N. - Lillehammer v. Moons (SPC-MR2-1862)
5.
jabberjinx - Vuornan Coral Creek (SPC-MR2-2896)
6.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
7.
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
8.
jabberjinx - Maybecks Shady Red (SPC-MR2-2897)
9.
Anarchy - Sillafu (SPC-MR2-2635)
10.
Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
11.
Sirpa - Rhosyn Y Noson Ion (SPC-MR2-2874)
12.
Jannica - Moons Bling Bling (SPC-MR2-1977)
13.
Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
14.
Anarchy - Abbey Road (SPC-MR2-2662)
15.
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
16.
Katy - Nerywick Sprightly (SPC-MR2-1145)
17.
Ireth - Maldwyn of Smithloch (SPC-MR2-2761)
18.
Jannica - Channel LAC (SPC-MR2-181)
19.
Sirpa - Lleuad Hunllef Ion (SPC-MR2-2884)
20.
Anarchy - Buttermilk (SPC-MR2-2658)
21. Kida - Pencalow Holly (SPC-MR2-2343)
22. Sirpa - Genethaidd Ion (SPC-MR2-2876)
23. Ireth - Hunajanami (SPC-MR2-2906)
24. Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
25. Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
26. Katy - Cefnmoor Rosana (SPC-MR2-2187)
27. Jannica - Moons My Wilma (SPC-MR2-188)
28. Anarchy - Mitrim (SPC-MR2-2636)
29. Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
30. Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
31. Meeri N. - Gwawr Snilli (SPC-MR2-509)
32. TuuliaT. - HH’s El Diamante (SPC-MR2-2939)
33. TuuliaT. - Eryl Llefain (SPC-MR2-365)
34. Jannica - Eira Wen Ion (SPC-MR2-281)
35. Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
36. jabberjinx - Wyat Cloud Cuckoo (SPC-MR2-2894)
37. Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
38. Ireth - Március Caroline (SPC-MR2-2905)
39. Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
40. Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
Class Champion
Sirpa - Arwr Rhyfel Ion (SPC-SR2-2887)
Class Reserve Champion
Milja - Aeddanbrun Rhun Ioan (SPC-SR2-2782)
3.
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
4.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
5.
Meeri N. - Ergwilf Rewa (SPC-SR2-2860)
6.
Anarchy - Cricket Chirp (SPC-SR2-2664)
7.
jabberjinx - Lily's Dreamcatcher (SPC-SR2-2895)
8.
Meeri N. - Rheinallt Snilli (SPC-SR2-2861)
9.
Milja - Myfeira Andras (SPC-SR2-2783)
10.
jabberjinx - Rhaith Liverswort (SPC-SR2-2778)
11.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
12.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
13.
Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
14.
Sirpa - Buddugwr Ion (SPC-SR2-2873)
15.
Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
16.
TuuliaT. - Adwr Oimealg (SPC-SR2-2700)
17.
TuuliaT. - Eryl Dilwyn (SPC-SR2-2706)
18.
TuuliaT. - Cedion Moondust (SPC-SR2-2705)
19.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
20.
Sirpa - Colli Mewn Meddwl Ion (SPC-SR2-2880)
21. Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
22. Emmy - Solinan Little Pirate (SPC-SR2-2773)
23. jabberjinx - Brunnby Knucklehedd (SPC-SR2-2898)
24. Anarchy - Ananasfarmari (SPC-SR2-2669)
25. Katy - Nerywick King's Ransom (SPC-SR2-1346)
26. Katy - Cefnmoor Jolly Cider (SPC-SR2-1927)
27. jabberjinx - Fridan Blairsol (SPC-SR2-2777)
28. Kida - Caer Brochfael (SPC-SR2-2518)
29. TuuliaT. - Gwynedd Carwyn (SPC-SR2-2701)
30. Anarchy - Inconspicuous (SPC-SR2-2637)
31. Sirpa - Carreg Arian Ion (SPC-SR2-2892)
32. Ireth - Viisikon Cookie Monster (SPC-SR2-2904)
33. Anarchy - Wraith (SPC-SR2-2634)
Class Champion
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
Class Reserve Champion
Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
3.
Meeri N. - Lavender Snilli (SPC-MR3-1861)
4.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
5.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
6.
Meeri N. - Cloudberry Snilli (SPC-MR3-815)
7.
Meeri N. - Chloé Snilli (SPC-MR3-2859)
8.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
9.
Ireth - Truen ABG (SPC-MR3-2916)
10.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
11.
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
12.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
13.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
14.
jabberjinx - Harlequin Ginger Pops (SPC-MR3-2780)
15.
jabberjinx - Harlequin Cinnamon Moon (SPC-MR3-2781)
16.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
Class Champion
jabberjinx - Harlequin Luscious Nox (SPC-SR3-2779)
Class Reserve Champion
Meeri N. - Cosmicano (SPC-SR3-1864)
3.
Ireth - Chaux du Noir (SPC-SR3-2913)
4.
Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
5.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
6.
Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
7.
Meeri N. - V.H. Audun (SPC-SR3-813)
8.
Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
9.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
10.
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
11.
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
12.
Meeri N. - Snilli Joakim (SPC-SR3-812)
13.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
14.
Meeri N. - Roscoff Tomahawk (SPC-SR3-814)
15.
TuuliaT. - Gwynedd Fáelán (SPC-SR3-2711)
16.
Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
Class Champion
Meeri N. - Merialeth Rewa (SPC-MR1-2855)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Golden Maple (SPC-MR1-2467)
3.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
4.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
5.
Sirpa - Milwr Benywaidd Ion (SPC-MR1-2756)
6.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
7.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
8.
Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
9.
Sirpa - Nerywick Songbird (SPC-MR1-2749)
10.
Sirpa - Nerywick Sundance (SPC-MR1-2747)
11.
Ireth - Namys Celinda (SPC-MR1-1993)
12.
Sirpa - Nerywick Summer Jubilee (SPC-MR1-2748)
13.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
14.
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
15.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
16.
VRL-10138 - Cadogan Cappie (SPC-MR1-2938)
17.
Ireth - Namys Brisen Ceirios (SPC-MR1-2758)
18.
Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
19.
Jannica - Kiss Then Miss (SPC-MR1-1979)
20.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
21. Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
22. birdie - Caoilfhionn (SPC-MR1-2922)
23. Katy - Cefnmoor Doireann (SPC-MR1-2473)
24. Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
Class Champion
Sirpa - Meistr Rhaglaw Ion (SPC-SR1-2576)
Class Reserve Champion
Ireth - Sultain of Swildie (SPC-SR1-2213)
3.
Ireth - Rhyddhad (SPC-SR1-2940)
4.
jabberjinx - Poniniemen Daybreak (SPC-SR1-2902)
5.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
6.
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
7.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
8.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
9.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
10.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
11.
jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
12.
birdie - Llew Meredydd (SPC-SR1-2924)
13.
birdie - Meical Idris (SPC-SR1-2923)
14.
Sirpa - Lucky Shot Ion (SPC-SR1-2751)
15.
Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
16.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
17.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
18.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
19.
birdie - Aindriú (SPC-SR1-2925)
20.
Sirpa - Uchelwyr Hynafol Ion (SPC-SR1-2757)
21. Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
Class Champion
Sirpa - Eleyna Ion (SPC-MR2-2871)
Class Reserve Champion
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
3.
Ireth - Catspeak Dei (SPC-MR2-2907)
4.
Crimis - Maybecks Cherry Mist (SPC-MR2-2260)
5.
Katy - Cefnmoor Rana (SPC-MR2-2203)
6.
Meeri N. - Lily's Little Winter Sparkle (SPC-MR2-2853)
7.
Meeri N. - Toy's Isfrun (SPC-MR2-440)
8.
Jannica - Sweet Mandy (SPC-MR2-1980)
9.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
10.
Ireth - Namys Starry Sky (SPC-MR2-1990)
11.
Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
12.
Ireth - Delisja v.d. Zanneshof (SPC-MR2-2910)
13.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
14.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
15.
Katy - Scilla v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2217)
16.
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
17.
birdie - Adara Emlyn (SPC-MR2-2927)
18.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
19.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
20.
Ireth - Namys Crystin (SPC-MR2-2809)
21. Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
22. Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
23. Sirpa - Drychiolaeth Ion (SPC-MR2-2883)
24. Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
25. Sirpa - Dawnsiwr Preifat Ion (SPC-MR2-2891)
26. Meeri N. - Raspberry Waffle (SPC-MR2-2854)
27. Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
28. Meeri N. - Wyat Karamel Kitten (SPC-MR2-336)
Class Champion
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
Class Reserve Champion
Viveka - Charming Chevalier (SPC-SR2-2823)
3.
Ireth - Trahaearn Namys (SPC-SR2-2762)
4.
Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
5.
Viveka - Lily's Little Night of Magic (SPC-SR2-2826)
6.
Crimis - Fizzly Sizzle Pawtini (SPC-SR2-2259)
7.
Meeri N. - Pläsinpellon Napakymppi (SPC-SR2-437)
8.
Jannica - A.D. Magic Dream (SPC-SR2-98)
9.
Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
10.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
11.
Meeri N. - Snilli Phineas (SPC-SR2-337)
12.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
13.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
14.
Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
15.
Meeri N. - Snilli Hercules (SPC-SR2-436)
16.
Crimis - Vuornan Sodapop (SPC-SR2-353)
17.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
18.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
19.
Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
20.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
21. Anarchy - Wyat Pangle Jangle (SPC-SR2-2667)
22. birdie - Hurtlewood Maximilian (SPC-SR2-2937)
23. Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
24. Crimis - Funfair's Pawpaw (SPC-SR2-352)
25. Meeri N. - Toy's Mårten (SPC-SR2-438)
26. Mitchie - Meistr Padrig Gem (SPC-SR2-2947)
27. Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
28. Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
29. birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
30. Viveka - Lily's Little Night of Northstar (SPC-SR2-2825)
31. birdie - Llondrys Andras (SPC-SR2-2926)
32. V. Penrose - Kruunun Gingershot (SPC-SR2-1483)
33. Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
34. Jannica - A.D. First Fiasco (SPC-SR2-90)
Class Champion
Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
Class Reserve Champion
Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
3.
Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
4.
Ireth - I Am You Rewa (SPC-MR3-2943)
5.
Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
6.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
7.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
8.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
9.
Sirpa - PP's Prunella (SPC-MR3-2934)
10.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
Class Champion
Jannica - Bruno von Dows (SPC-SR3-1978)
Class Reserve Champion
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
3.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
4.
Anarchy - Liebeskummer Rewa (SPC-SR3-2675)
5.
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
6.
Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
7.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
8.
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
9.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
10.
Jannica - Claridge Joachim (SPC-SR3-1986)
11.
Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
Class Champion
Sirpa - Peace Dove TH (SPC-MR1-2746)
Class Reserve Champion
Jannica - Nerywick Lovebird (SPC-MR1-339)
3.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
4.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
5.
TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
6.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
7.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
8.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
9.
Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
10.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
11.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
12.
TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
13.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
14.
Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
15.
Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
16.
Meeri N. - Hunfields Laveria (SPC-MR1-467)
17.
Sirpa - Sillafu Drwg Ion (SPC-MR1-2755)
18.
Meeri N. - Dewin Eira Ion (SPC-MR1-470)
19.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
20.
TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
21. Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
22. Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
23. Sirpa - Nouvion Gráinne (SPC-MR1-2754)
24. Sirpa - Raspberry Sundae Ion (SPC-MR1-2745)
25. Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
26. Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
Class Champion
Ireth - Spartan von Dows (SPC-SR1-2912)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Shamrock Inc (SPC-SR1-2714)
3.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
4.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
5.
Sirpa - Nerywick Dragonslayer (SPC-SR1-2736)
6.
Sirpa - Nerywick Tempest (SPC-SR1-2735)
7.
Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
8.
Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
9.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
10.
Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
11.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
12.
TuuliaT. - Rhoscfflach Cerych (SPC-SR1-2710)
13.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
14.
Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
15.
Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
16.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
17.
Ireth - Blackout Namys (SPC-SR1-2766)
18.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
19.
Ireth - Nechtan of Swildie (SPC-SR1-1140)
20.
Sirpa - Alexander Fleming Ion (SPC-SR1-2743)
21. Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
22. TuuliaT. - Enbarr Dael (SPC-SR1-2832)
23. Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
24. birdie - Gwl Leolin (SPC-SR1-2928)
25. TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
26. birdie - Dilwyn Eiluned (SPC-SR1-2929)
27. Crimis - Gabian Dael (SPC-SR1-2257)
28. Sirpa - Aidan Great Silver (SPC-SR1-2930)
Class Champion
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
Class Reserve Champion
Anarchy - Shining Example (SPC-MR2-2655)
3.
Meeri N. - Huvin Cherry Berry (SPC-MR2-2856)
4.
TuuliaT. - Ceiriosen Rosalind (SPC-MR2-2936)
5.
TuuliaT. - Ceiriosen Villetta Rose (SPC-MR2-2935)
6.
Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
7.
Sirpa - Ceirios Siapan Ion (SPC-MR2-2878)
8.
Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
9.
Katy - Cefnmoor Rhoda (SPC-MR2-2201)
10.
Meeri N. - Snilli Kismet (SPC-MR2-2857)
11.
Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
12.
Sirpa - Ariannaid Ion (SPC-MR2-2882)
13.
Ireth - Katastrofin Odelia (SPC-MR2-2909)
14.
Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
15.
Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
16.
Anarchy - Honey Dew (SPC-MR2-2660)
17.
Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
18.
Sirpa - Nid Hunllef Ion (SPC-MR2-2879)
19.
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
20.
Ireth - Addicted To You (SPC-MR2-2908)
21. Kida - Caer Caprice (SPC-MR2-2539)
22. Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
23. Ireth - Abine Dael (SPC-MR2-2810)
24. Meeri N. - Huovilan Mimosa (SPC-MR2-2858)
25. TuuliaT. - Huvin Cinnamonday (SPC-MR2-2722)
26. Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
27. Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
28. Kida - Aldryd Rhosan (SPC-MR2-2535)
29. Katy - Esmé v.d. Rooshoeve (SPC-MR2-2219)
30. Kida - Cedion Moira (SPC-MR2-2534)
31. Anarchy - Ferhill Pygmy Puff (SPC-MR2-2657)
32. Sirpa - Taflen Harddwch Ion (SPC-MR2-2881)
33. Meeri N. - Snilli Liling (SPC-MR2-568)
34. Anarchy - Ginger Spice (SPC-MR2-2654)
35. Ireth - PP's Catla (SPC-MR2-2942)
36. Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
37. Kida - Cedion Wedi Haf (SPC-MR2-2272)
Class Champion
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
Class Reserve Champion
Sirpa - Cudyll Coch Ion (SPC-SR2-2889)
3.
TuuliaT. - Valyrian Rufous Wren (SPC-SR2-2721)
4.
Sirpa - Duw Peryglus Ion (SPC-SR2-2875)
5.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
6.
Jannica - Gwynedd Ofydd (SPC-SR2-1981)
7.
TuuliaT. - Rhediad Caer Llion (SPC-SR2-2704)
8.
Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
9.
Ireth - Lodewijk (SPC-SR2-2911)
10.
Jannica - A.D. Filled With Extra (SPC-SR2-2831)
11.
Meeri N. - Snilli Linus (SPC-SR2-1865)
12.
Kida - Lloeren Trefor (SPC-SR2-2516)
13.
Kida - Cedion Aron Wren (SPC-SR2-2270)
14.
Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
15.
Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
16.
Sirpa - Fformiwla Un Ion (SPC-SR2-2886)
17.
TuuliaT. - Fridan Goldstein (SPC-SR2-2811)
18.
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
19.
Kida - Idris Cadell (SPC-SR2-2515)
20.
Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
21. Meeri N. - Snilli Raichu (SPC-SR2-332)
22. Sirpa - Gwir Syml Ion (SPC-SR2-2877)
23. Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
24. Anarchy - Petgrew's Paras (SPC-SR2-2670)
25. TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
26. Anarchy - Goliath (SPC-SR2-2671)
27. Kida - Caer Maelor (SPC-SR2-2562)
28. Meeri N. - Snilli Dalton (SPC-SR2-565)
29. Anarchy - Rumour's Abracadabra Cupido (SPC-SR2-2666)
30. Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
31. Anarchy - Genhide Scamander (SPC-SR2-2668)
Class Champion
Viveka - Queen of Sunshine Dust (SPC-MR3-2819)
Class Reserve Champion
Viveka - Fjärilsviol NRL (SPC-MR3-2821)
3.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
4.
Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
5.
Ireth - Miss Congeniality (SPC-MR3-2807)
6.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
7.
Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
8.
Viveka - Kappvänilja (SPC-MR3-2820)
9.
Jannica - Blackwoods Bel Erie (SPC-MR3-1113)
10.
Jannica - Perfect Beginning Delm (SPC-MR3-1111)
11.
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
12.
Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
13.
Ireth - Lucille Love (SPC-MR3-2806)
14.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
15.
Jannica - Blackwoods Elbereth (SPC-MR3-1114)
16.
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
17.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
18.
Jannica - Utopia's Jamilah Bella (SPC-MR3-1112)
Class Champion
VRL-10138 - Luxury Rolex (SPC-SR3-2776)
Class Reserve Champion
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
3.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
4.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
5.
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
6.
Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
7.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
8.
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
9.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
10.
Ireth - Banjab Yemn (SPC-SR3-2914)
11.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)