1. Open Class M&M Driving, tammat -
40/40
2. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
Show Reserve Champion
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
Class Champion
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
Class Reserve Champion
Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
3.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
4.
melba - Maybecks Kylie (SPC-MR2-2774)
5.
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
6.
Shannon. - Maldwyn Gwess (SPC-MR2-2344)
7.
Anarchy - Guinglain Arwyn (SPC-MR1-2693)
8.
TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
9.
Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
10.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
11.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
12.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
13.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
14.
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
15.
Sirpa - Catelyn Ion (SPC-MR2-2872)
16.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
17.
Ireth - Namys Midge (SPC-MR1-2764)
18.
Anarchy - Not Just A Girl (SPC-MR1-2699)
19.
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
20.
Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
21. elen - Caer Neifiona (SPC-MR2-2629)
22. Ireth - Namys Deeann (SPC-MR1-2765)
23. Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
24. Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
25. Sirpa - Eleyna Ion (SPC-MR2-2871)
26. Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
27. Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
28. TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
29. neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
30. neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
31. neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
32. jabberjinx - Riimilän Cloudberry (SPC-MR1-2900)
33. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
34. neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
35. Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
36. Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
37. Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
38. Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
39. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
40. birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
Class Champion
jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
Class Reserve Champion
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
3.
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
4.
Sirpa - Tommen Ion (SPC-SR2-2601)
5.
Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
6.
Viveka - Lily's Little Night of Northstar (SPC-SR2-2825)
7.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
8.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
9.
melba - Bold Bandit KH (SPC-SR2-2720)
10.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
11.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
12.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
13.
Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
14.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
15.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
16.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
17.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
18.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
19.
Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
20.
Ireth - Trahaearn Namys (SPC-SR2-2762)
21. Viveka - Lily's Little Night of Magic (SPC-SR2-2826)
22. Viveka - Charming Chevalier (SPC-SR2-2823)
23. Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)
24. Sirpa - Gêm Yfed Ion (SPC-SR2-2890)
25. Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
26. neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
27. Sirpa - Hammond Ion (SPC-SR2-2869)
28. Ireth - Blackout Namys (SPC-SR1-2766)
29. sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
30. Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
31. neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
32. birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
33. Sirpa - Samwrai Lliw Golau Ion (SPC-SR2-2885)
34. neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
35. Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
36. Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
37. Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
38. melba - Cadogan Rhaedd (SPC-SR2-2733)
39. Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
40. Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)