1. Open Class Riding, tammat -
40/40
2. Open Class Riding, orit&ruunat -
40/40
3. Open Class Driving, tammat -
40/40
4. Open Class Driving, orit&ruunat -
40/40
5. Open Class In-Hand, tammat -
40/40
6. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
40/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
Show Reserve Champion
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
3. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
4. neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
5. neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
6. birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
Class Champion
TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
Class Reserve Champion
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
3.
Anarchy - Mama Gunda (SPC-MR3-2687)
4.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
5.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
6.
Anarchy - Sigrun af Fjelden (SPC-MR3-2641)
7.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
8.
Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
9.
Sirpa - PP's Garingal (SPC-MR3-2139)
10.
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
11.
Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
12.
Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
13.
TuuliaT. - Llygedyn Rhewlydd Lledrith (SPC-MR1-2798)
14.
birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
15.
Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
16.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
17.
Anarchy - Chequered Montreal (SPC-MR3-2688)
18.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
19.
Anarchy - Waver REAC (SPC-MR3-2640)
20.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
21. TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
22. Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
23. Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
24. Ireth - Namys Batida (SPC-MR3-1991)
25. Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
26. Ireth - Maldwyn of Smithloch (SPC-MR2-2761)
27. Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
28. Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
29. Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
30. Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
31. Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
32. neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
33. Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
34. Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
35. TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
36. Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
37. neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
38. neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
39. Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
40. Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
Class Champion
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
Class Reserve Champion
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
3.
Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
4.
TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
5.
Sirpa - Bristol Ion (SPC-SR3-2422)
6.
Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
7.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
8.
Ireth - Wild Applause (SPC-SR3-1992)
9.
Anarchy - Clausholms Wirrrn (SPC-SR3-2681)
10.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
11.
TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
12.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
13.
Anarchy - Clausholms Hedwig (SPC-SR3-2678)
14.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
15.
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
16.
Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
17.
Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
18.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
19.
TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
20.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
21. Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
22. Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
23. Anarchy - Brynjolf (SPC-SR3-2639)
24. Ireth - Hillfield Crystalpebbles (SPC-SR1-2763)
25. Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
26. Milja - Aeddanbrun Rhun Ioan (SPC-SR2-2782)
27. TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
28. Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
29. Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
30. Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
31. Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
32. Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
33. Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
34. Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
35. melba - Cadogan Rhaedd (SPC-SR2-2733)
36. neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
37. Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
38. Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
39. Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
40. Anarchy - Bendúrr Moseto (SPC-SR3-2638)
Class Champion
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
Class Reserve Champion
Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
3.
Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
4.
Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
5.
Ireth - Namys Starry Sky (SPC-MR2-1990)
6.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
7.
Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
8.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
9.
jabberjinx - Riimilän Cloudberry (SPC-MR1-2900)
10.
Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
11.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
12.
Anarchy - Solens Fricka (SPC-MR3-2684)
13.
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
14.
Sirpa - Kirabo Ion (SPC-MR3-2143)
15.
Anarchy - Vennliges Julesang (SPC-MR3-2682)
16.
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
17.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
18.
Anarchy - Clausholms Never Cry Wolf (SPC-MR3-2691)
19.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
20.
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
21. TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
22. Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
23. Katy - Cefnmoor Golden Maple (SPC-MR1-2467)
24. Sirpa - Neniadol Ion (SPC-MR3-2048)
25. Sirpa - Elegy JDB (SPC-MR3-2042)
26. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
27. Shannon. - Maldwyn Gwess (SPC-MR2-2344)
28. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
29. Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
30. neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
31. TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
32. Anarchy - Snøfall (SPC-MR3-2685)
33. Ireth - Namys Crystin (SPC-MR2-2809)
34. Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
35. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
36. Mitchie - Mystic Desire Gem (SPC-MR2-2921)
37. neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
38. Sirpa - Bridony Ion (SPC-MR3-2423)
39. Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
40. Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
Class Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
3.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
4.
Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)
5.
Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
6.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
7.
Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
8.
Mitchie - Mishan Gem (SPC-SR2-2919)
9.
jabberjinx - Brunnby Butterscotch (SPC-SR1-2899)
10.
Anarchy - Trolli af Fjelden (SPC-SR3-2673)
11.
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)
12.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
13.
Mitchie - Marchog Dewr (SPC-SR2-2920)
14.
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
15.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
16.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
17.
Viveka - Lily's Little Night of Northstar (SPC-SR2-2825)
18.
Anarchy - Godmund (SPC-SR3-2672)
19.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
20.
Anarchy - Berlingr (SPC-SR3-2674)
21. Viveka - Charming Chevalier (SPC-SR2-2823)
22. Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
23. Sirpa - Ettamogah Ion (SPC-SR3-2554)
24. Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
25. jabberjinx - Poniniemen Daybreak (SPC-SR1-2902)
26. birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
27. Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
28. Ireth - Blackout Namys (SPC-SR1-2766)
29. Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
30. Viveka - Lily's Little Night of Magic (SPC-SR2-2826)
31. Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
32. neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
33. Anarchy - Liebeskummer Rewa (SPC-SR3-2675)
34. neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
35. Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
36. Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
37. Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
38. Ireth - Trahaearn Namys (SPC-SR2-2762)
39. jabberjinx - Roscoff Playroo (SPC-SR1-2893)
40. Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
Class Champion
neon - Balfour Rozanda (SPC-MR3-2419)
Class Reserve Champion
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
3.
Ireth - Kernfield Ginger Lily (SPC-MR1-2808)
4.
Anarchy - Wiebke (SPC-MR3-2686)
5.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
6.
Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
7.
Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
8.
TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
9.
Sirpa - Alayna Ion (SPC-MR3-2046)
10.
Anarchy - Derian Honeydukes (SPC-MR3-2690)
11.
Viveka - Kappvänilja (SPC-MR3-2820)
12.
Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
13.
Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
14.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
15.
Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
16.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
17.
Sirpa - Empress Ion (SPC-MR3-2047)
18.
Ireth - Lucille Love (SPC-MR3-2806)
19.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
20.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
21. Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
22. Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
23. Milja - Gwydrawyr Royal Tegeirian (SPC-MR2-2794)
24. melba - Maybecks Kylie (SPC-MR2-2774)
25. Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
26. elen - Caer Neifiona (SPC-MR2-2629)
27. Anarchy - Karvin (SPC-MR3-2683)
28. neon - Dauphiné du Marais (SPC-MR3-2420)
29. Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
30. Anarchy - Derian Gisela (SPC-MR3-2689)
31. TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
32. Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
33. Viveka - Golddust's Melody (SPC-MR3-2818)
34. TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
35. Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
36. Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
37. Viveka - Fjärilsviol NRL (SPC-MR3-2821)
38. Ireth - Miss Congeniality (SPC-MR3-2807)
39. Viveka - Queen of Sunshine Dust (SPC-MR3-2819)
40. Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
Class Champion
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Fridan Goldstein (SPC-SR2-2811)
3.
Viveka - Liljelunds Guldkungen (SPC-SR3-2817)
4.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
5.
Anarchy - Derian Spectre (SPC-SR3-2679)
6.
melba - Bold Bandit KH (SPC-SR2-2720)
7.
Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
8.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
9.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
10.
Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
11.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
12.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
13.
Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
14.
Anarchy - Kalskag Zezer (SPC-SR3-2676)
15.
Anarchy - Derian Draco (SPC-SR3-2680)
16.
Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
17.
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
18.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
19.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
20.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
21. Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
22. Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)
23. Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
24. Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
25. TuuliaT. - Enbarr Dael (SPC-SR1-2832)
26. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
27. Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
28. Milja - Mediannwr Rhydderch (SPC-SR2-2785)
29. TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
30. Milja - Myfeira Andras (SPC-SR2-2783)
31. Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
32. Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
33. Anarchy - Derian Winthrop (SPC-SR3-2677)
34. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
35. neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
36. Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
37. TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
38. Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
39. neon - Golden Charm Ion (SPC-SR3-2418)
40. neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)