1. Open Class M&M Riding, tammat -
38/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
39/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
28/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
29/40
5. Open Class M&M In-Hand, tammat -
37/40
6. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
33/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
Show Reserve Champion
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
3. Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
4. Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
5. Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
6. Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Ice Cream Socialism (SPC-MR2-2622)
Class Reserve Champion
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
3.
Mitchie - Lime Sky Gem (SPC-MR1-2812)
4.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
5.
Mitchie - Ruby Skye Gem (SPC-MR1-2813)
6.
Mitchie - Verona Gem (SPC-MR1-2814)
7.
TuuliaT. - Fairy Dust LAC (SPC-MR1-2717)
8.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
9.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
10.
Anarchy - Savannah Ó hEaghra (SPC-MR1-2643)
11.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
12.
Miia Maria - Wyat Maybeshewill (SPC-MR2-2619)
13.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
14.
TuuliaT. - Llygedyn Rhewlydd Lledrith (SPC-MR1-2798)
15.
Anarchy - Reanna Ó Domhnaill (SPC-MR1-2642)
16.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
17.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
18.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
19.
Milja - Gwydrawyr Royal Tesni (SPC-MR2-2795)
20.
Milja - Criallt Dawns Ddiwethaf (SPC-MR1-1565)
21. neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
22. Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
23. Anarchy - A.D. Fortunate Heart (SPC-MR1-2631)
24. Mitchie - Carramore Devnet (SPC-MR1-2815)
25. Anarchy - Sadhbh (SPC-MR1-2644)
26. Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
27. Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
28. Milja - Gwydrawyr Royal Tegwyn (SPC-MR2-2796)
29. Kida - Cadogan Eirwen (SPC-MR2-2279)
30. Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
31. neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
32. TuuliaT. - Trio Starstruck (SPC-MR1-2718)
33. TuuliaT. - Cherrymist Delphia (SPC-MR1-2716)
34. Miia Maria - Wyat Jessamine (SPC-MR2-2620)
35. Miia Maria - Wyat Cherry Chapstick (SPC-MR2-2621)
36. Milja - Gwydrawyr Awen Mallt (SPC-MR2-2793)
37. Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
38. Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
Class Champion
Miia Maria - Juksulan Merlot (SPC-SR2-2625)
Class Reserve Champion
Katy - Cadogan Cream Cashmere (SPC-SR1-2443)
3.
TuuliaT. - Pencalow Cair (SPC-SR1-2709)
4.
Milja - Gwydrawyr Rhun Geraint (SPC-SR2-2786)
5.
Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
6.
Elva - Loitsulan Myrick (SPC-SR2-2833)
7.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
8.
Miia Maria - Valyrian Berrycrush (SPC-SR2-2624)
9.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
10.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
11.
Anarchy - Ríoghnán Ó Ríagáin (SPC-SR1-2633)
12.
Mitchie - Jettstar's Buckeroo (SPC-SR1-2802)
13.
Anarchy - Garrison Fainín (SPC-SR1-2650)
14.
TuuliaT. - Gwynedd Rheinallt (SPC-SR1-2708)
15.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
16.
Kida - Lloeren Macsen (SPC-SR1-2543)
17.
Mitchie - Fame's Limerick (SPC-SR1-2801)
18.
melba - Cadogan Rhaedd (SPC-SR2-2733)
19.
Miia Maria - Yentel Friday Mood (SPC-SR2-2626)
20.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
21. Anarchy - Pittsburg Parrot (SPC-SR1-2698)
22. Anarchy - Logan Ping (SPC-SR1-2632)
23. neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
24. Milja - Ruskamäen Arianrhod (SPC-SR2-2723)
25. TuuliaT. - Aidan Cashel (SPC-SR1-2712)
26. Katy - Cefnmoor Lime Vibes (SPC-SR1-2445)
27. Ireth - Leland (SPC-SR1-230)
28. neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
29. Mitchie - Vertigo Gem (SPC-SR1-2804)
30. Mitchie - Vermont Gem (SPC-SR1-2803)
31. Ireth - Aidan Noel (SPC-SR1-1989)
32. Kida - Llygedyn Brisen Ffawd (SPC-SR1-2271)
33. TuuliaT. - Clovercutt Lightning Strikes (SPC-SR1-2713)
34. Milja - Myfeira Andras (SPC-SR2-2783)
35. Ireth - Hillfield Crystalpebbles (SPC-SR1-2763)
36. Miia Maria - Wyat Dandelion (SPC-SR2-2623)
37. Milja - Ruskamäen Emrys (SPC-SR1-2724)
38. Katy - Cefnmoor Silver Cobh (SPC-SR1-2460)
39. Katy - Derryn Dark Keaton (SPC-SR1-2834)
Class Champion
TuuliaT. - Gwrmgattock Heledd (SPC-MR1-358)
Class Reserve Champion
Katy - Hopewood Joy (SPC-MR1-2195)
3.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
4.
Anarchy - Camilla Cauliflower (SPC-MR2-2663)
5.
Miia Maria - Wyat Lunachick (SPC-MR2-2586)
6.
TuuliaT. - Gwynedd Ebrill (SPC-MR1-129)
7.
Ireth - Namys Brisen Ceirios (SPC-MR1-2758)
8.
Kida - Blodeuwedd Fflur (SPC-MR1-2394)
9.
Katy - Cefnmoor Lacey (SPC-MR1-2468)
10.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
11.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
12.
Miia Maria - Wyat Chillato (SPC-MR2-2604)
13.
birdie - Bronwen Namys (SPC-MR2-2775)
14.
Miia Maria - Wyat Takes Two To Mango (SPC-MR2-2587)
15.
Anarchy - Strawberry Dream (SPC-MR2-2661)
16.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
17.
Miia Maria - Wyat Alabama Shake (SPC-MR2-2603)
18.
birdie - Aeronwen (SPC-MR1-2865)
19.
Anarchy - Vice Versa (SPC-MR2-2656)
20.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
21. Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
22. Kida - Crafnant Ceinfryn (SPC-MR1-2628)
23. neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
24. Kida - Sioned Taffy (SPC-MR1-2396)
25. Ireth - Namys Celinda (SPC-MR1-1993)
26. TuuliaT. - Wyat Belladonna (SPC-MR2-2741)
27. Ireth - Nelia (SPC-MR1-1995)
28. Anarchy - Vanilla Rose (SPC-MR2-2659)
Class Champion
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
Class Reserve Champion
Viveka - Lily's Little Night of Magic (SPC-SR2-2826)
3.
Miia Maria - Wyat Black Phoenix (SPC-SR2-2588)
4.
birdie - Euddogwy Ares (SPC-SR1-2866)
5.
Ireth - Trahaearn Namys (SPC-SR2-2762)
6.
Anarchy - Alastair Ó Braonáin (SPC-SR1-2697)
7.
Katy - Cefnmoor King (SPC-SR2-2188)
8.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
9.
Miia Maria - Wyat Tropic Like It's Hot (SPC-SR2-2589)
10.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
11.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
12.
Viveka - Captain Midnight (SPC-SR2-2824)
13.
Kida - Crafnant Anarawd (SPC-SR1-2627)
14.
birdie - Awstin Rhisiart (SPC-SR2-2868)
15.
Viveka - Lily's Little Night of Northstar (SPC-SR2-2825)
16.
Anarchy - Baddon (SPC-SR1-2694)
17.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
18.
Anarchy - Emrys (SPC-SR1-2695)
19.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
20.
Viveka - Charming Chevalier (SPC-SR2-2823)
21. Kida - Crafnant Bledri (SPC-SR1-2738)
22. Miia Maria - Wyat Jazzy Jubilant (SPC-SR2-2610)
23. Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
24. Miia Maria - Wyat Bobbing Baubles (SPC-SR2-2609)
25. Ireth - Blackout Namys (SPC-SR1-2766)
26. neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
27. neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
28. Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
29. Anarchy - Windstorm Peanut (SPC-SR2-2665)
Class Champion
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
Class Reserve Champion
TuuliaT. - Ceiriosen Efyrnwy (SPC-MR1-2740)
3.
Viveka - Lily's Little Night Queen (SPC-MR2-2828)
4.
melba - Maybecks Kylie (SPC-MR2-2774)
5.
TuuliaT. - Llygedyn Arddun Llio (SPC-MR1-2739)
6.
Anarchy - Caoimhe Cathleen (SPC-MR1-2648)
7.
Milja - Ynyrtelyn Gwendoline (SPC-MR2-2789)
8.
Milja - Wynbarri Melangell (SPC-MR2-2791)
9.
neon - Nerywick Hometown Glory (SPC-MR2-2527)
10.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
11.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
12.
Kida - Tirion Llodes (SPC-MR1-2692)
13.
Viveka - Drömprisess (SPC-MR2-2827)
14.
TuuliaT. - Cedion Efydd Ffiolau (SPC-MR1-2797)
15.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
16.
Kida - Llancarfan Glenys (SPC-MR1-2298)
17.
Katy - Llygedyn Teleidrwydd (SPC-MR1-1715)
18.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
19.
Miia Maria - Wyat Lavendearly (SPC-MR2-2607)
20.
Katy - Mydr Celyn (SPC-MR1-1716)
21. birdie - Elaeth Fionna (SPC-MR1-2864)
22. Anarchy - Geneva Fainín (SPC-MR1-2647)
23. Anarchy - Isabel Ó Ceallacháin (SPC-MR1-2646)
24. TuuliaT. - Cedion Llachar Geneth (SPC-MR1-2768)
25. Miia Maria - Wyat May Marlene (SPC-MR2-2608)
26. Viveka - Lily’s Little Spring of Blue (SPC-MR2-2830)
27. Miia Maria - Wyat Kandy Kiss (SPC-MR2-2606)
28. Anarchy - Ophelia Ó Catháin (SPC-MR1-2645)
29. Viveka - Lily's Little Ginger Queen (SPC-MR2-2829)
30. Milja - Sionllyr Sulwyn Mallt (SPC-MR2-2790)
31. Katy - Llygedyn Gwenda (SPC-MR1-1714)
32. elen - Caer Neifiona (SPC-MR2-2629)
33. Miia Maria - Wyat You Pink Too Much (SPC-MR2-2605)
34. Milja - Wynbarri Royal Tegwen (SPC-MR2-2792)
35. Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
36. neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
37. Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
Class Champion
Miia Maria - Wyat Mambo U Mad (SPC-SR2-2612)
Class Reserve Champion
Miia Maria - Wyat Limbo After Nine (SPC-SR2-2613)
3.
Miia Maria - Wyat Everyday I'm Shufflin' (SPC-SR2-2611)
4.
Kida - Lloeren Llywarch (SPC-SR1-2563)
5.
Milja - Darongwawr Stardust II (SPC-SR2-2784)
6.
Anarchy - Anthony Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2653)
7.
TuuliaT. - Fhionnlaigh Malcolm (SPC-SR2-2742)
8.
birdie - Ashford Reamon (SPC-SR1-2863)
9.
Milja - Aeddanbrun Rhun Ioan (SPC-SR2-2782)
10.
Milja - Gwydrawyr Rhun Coel (SPC-SR2-2788)
11.
Milja - Gwydrawyr Dewi Dai (SPC-SR2-2787)
12.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
13.
Anarchy - Baldrick Ó Cuana (SPC-SR1-2651)
14.
Miia Maria - I Just Canterlot (SPC-SR2-2614)
15.
Katy - Maldwyn Sprightly Bright (SPC-SR1-2194)
16.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
17.
Elva - Snöbergs Theodor (SPC-SR1-2816)
18.
TuuliaT. - Enbarr Dael (SPC-SR1-2832)
19.
Ireth - Primal Scream (SPC-SR2-2767)
20.
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
21. Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
22. Anarchy - Aristide Ó Ceallacháin (SPC-SR1-2652)
23. Katy - Poniniemen Bourbon Bundt (SPC-SR1-2209)
24. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
25. Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
26. neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
27. Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)
28. Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
29. TuuliaT. - Cedion Ceinfryn Trin (SPC-SR1-2769)
30. Anarchy - Cracking Up (SPC-SR1-2649)
31. TuuliaT. - Fridan Goldstein (SPC-SR2-2811)
32. melba - Bold Bandit KH (SPC-SR2-2720)
33. Kida - Drainllwyn Madog (SPC-SR1-2290)