1. Open Class M&M Riding, tammat -
23/40
2. Open Class M&M Riding, orit&ruunat -
22/40
3. Open Class M&M Driving, tammat -
16/40
4. Open Class M&M Driving, orit&ruunat -
17/40
5. Open Class M&M In-Hand, tammat -
13/40
6. Open Class M&M In-Hand, orit&ruunat -
19/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
Show Reserve Champion
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
3. sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
4. Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
5. elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
6. neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
Class Champion
neon - Rhianwen Mallwyd (SPC-MR2-2353)
Class Reserve Champion
Sirpa - A.D. Geisha (SPC-MR2-2028)
3.
Kida - Rhianu Deryn (SPC-MR1-2564)
4.
elen - Caruaidd Nwyd (SPC-MR1-2528)
5.
neon - Cadwalder Heilyn (SPC-MR2-2351)
6.
neon - Briallen Penrose (SPC-MR2-2350)
7.
Katy - Cefnmoor Trinity (SPC-MR1-2189)
8.
Elva - PP's Megara (SPC-MR2-2180)
9.
Katy - Angren Màiri (SPC-MR1-2215)
10.
Katy - Cefnmoor Meala (SPC-MR1-2198)
11.
neon - Craigllwyn Dowlais (SPC-MR2-2352)
12.
Sirpa - Sibrwd Ddiofal Ion (SPC-MR2-2482)
13.
Kida - Llandarcy Carryl (SPC-MR1-2387)
14.
elen - Swavely Beca Bronwyn (SPC-MR1-2532)
15.
elen - Anwenn Cadi (SPC-MR1-2529)
16.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
17.
Katy - Cedion Annwyd (SPC-MR1-1148)
18.
Kida - Wenfaf Maelona (SPC-MR1-2395)
19.
Sirpa - A.D. Tequila (SPC-MR2-2324)
20.
Natalia - Blodeuwedd (SPC-MR2-1497)
21. Kida - Tiwlip Rowena (SPC-MR1-2390)
22. Sirpa - Julian Jenny AD (SPC-MR2-2483)
23. elen - Myneth Lynn Bithell (SPC-MR1-2531)
Class Champion
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
Class Reserve Champion
neon - Ffion Cadfael (SPC-SR2-2349)
3.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
4.
Sirpa - Cedion Cardeiriol (SPC-SR2-2334)
5.
Kida - Caemorgan Auron (SPC-SR1-2386)
6.
Katy - Baynton Diplomat (SPC-SR1-2442)
7.
Kida - Nevern Iwan March (SPC-SR1-2388)
8.
sarqquu - A.D. Baltic Arthur (SPC-SR1-2585)
9.
sarqquu - Caerllion Aeron (SPC-SR1-2582)
10.
Sirpa - Brenin Uchel Ion (SPC-SR2-2337)
11.
Kida - Braith Enfys (SPC-SR1-2385)
12.
Katy - Cadogan Colbárd (SPC-SR1-2459)
13.
sarqquu - Ichor (SPC-SR1-2584)
14.
Sirpa - Vinhan Silverstone (SPC-SR2-2036)
15.
neon - Cdwgan Tramaine (SPC-SR2-2345)
16.
Sirpa - Rhith Anghywir Ion (SPC-SR2-2330)
17.
neon - Llyweilun Addfwyn (SPC-SR2-2346)
18.
elen - Llethrffrid Aurfryn (SPC-SR1-2547)
19.
elen - Dweud Ffarwel (SPC-SR1-2546)
20.
Natalia - Taliesin (SPC-SR2-2476)
21. neon - Pentrey Crogen (SPC-SR2-2347)
22. Natalia - Llansan Hughes (SPC-SR2-2475)
Class Champion
Sirpa - Duwies Hela Ion (SPC-MR2-2485)
Class Reserve Champion
Kida - Maybecks Lucrative (SPC-MR2-2503)
3.
neon - Byd Bach (SPC-MR1-2359)
4.
Kida - Mooncloud's Baby Blu (SPC-MR2-2500)
5.
Kida - Mooncloud's Kira (SPC-MR2-2490)
6.
Katy - Ardakil Dewy Mint (SPC-MR1-2464)
7.
Katy - Deermore Molly (SPC-MR1-2466)
8.
neon - Gwyrddach (SPC-MR1-2361)
9.
neon - Saeth Yn Araf (SPC-MR1-2362)
10.
Katy - Hopewood Irish Lily (SPC-MR1-2470)
11.
ScrewDriver - Ardakil Maple (SPC-MR1-2465)
12.
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
13.
Sirpa - Llyn Alarch Ion (SPC-MR2-2327)
14.
neon - Pencalow Crisiant (SPC-MR1-2363)
15.
Sirpa - Freuddwyd Anhrefnus Ion (SPC-MR2-2484)
16.
Kida - Mooncloud's Mudcake (SPC-MR2-2491)
Class Champion
sarqquu - Pickle Rick (SPC-SR2-2583)
Class Reserve Champion
Jannica - Mudford Silvan (SPC-SR2-2509)
3.
Sirpa - Bardd Trasig Ion (SPC-SR2-2336)
4.
neon - Chasgliadau (SPC-SR1-2356)
5.
Kida - Snusmumriken (SPC-SR2-2514)
6.
Sirpa - Gêm Beryglus Ion (SPC-SR2-2487)
7.
Sirpa - KW Ysbryd y Gaeaf (SPC-SR2-2488)
8.
neon - Calon Y Gaeaf (SPC-SR1-2355)
9.
Kida - Mooncloud's Yandro (SPC-SR2-2497)
10.
Katy - Hopewood Legacy (SPC-SR1-2462)
11.
ScrewDriver - Fern Iris Pàdair (SPC-SR1-2456)
12.
neon - Menai Anffodus (SPC-SR1-2358)
13.
neon - Llawr Cefnfor (SPC-SR1-2357)
14.
Sirpa - Ar Goll Yn Breuddwydio (SPC-SR2-2329)
15.
Kida - Somerset Pendragon (SPC-SR2-2510)
16.
Katy - Hopewood Picador (SPC-SR1-2461)
17.
Katy - Cefnmoor Bradan (SPC-SR1-2214)
Class Champion
Sirpa - Miss Bydysawd Ion (SPC-MR2-2326)
Class Reserve Champion
Disa - Deoiridh (SPC-MR1-2207)
3.
neon - Caer Saeth (SPC-MR1-2436)
4.
Katy - Cloudsdale Shimmer Dreams (SPC-MR1-2446)
5.
neon - A.D. Heavy Candy (SPC-MR1-2429)
6.
Kida - Arianell Eres (SPC-MR1-2389)
7.
Sirpa - Atgofus O Brydferth Ion (SPC-MR2-2328)
8.
neon - Cariad Di-ben (SPC-MR1-2360)
9.
Sirpa - KW Wynnifred (SPC-MR2-2486)
10.
neon - Hartwig’s Aberystwyth (SPC-MR1-2430)
11.
Ireth - Brigid of Swildie (SPC-MR1-1141)
12.
Katy - Cefnmoor Jade (SPC-MR1-2212)
13.
Sirpa - A.D. Code Berry (SPC-MR2-2325)
Class Champion
elen - Pendri Welsh Magic (SPC-SR1-2545)
Class Reserve Champion
elen - Durmynydd Heliwr (SPC-SR1-2551)
3.
Katy - Llygedyn Replica (SPC-SR1-1719)
4.
Kida - Kenfig Brân (SPC-SR1-2392)
5.
neon - Barbar Dawn (SPC-SR1-2427)
6.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
7.
Katy - Cefnmoor Rhett (SPC-SR1-2204)
8.
neon - Rogeston Cain (SPC-SR2-2348)
9.
Sirpa - Vinhan Tarragon (SPC-SR2-2332)
10.
Sirpa - A.D. Hurricane (SPC-SR2-2331)
11.
elen - Cedewain Llandanwg (SPC-SR1-2552)
12.
elen - Ffaelffywn Carwriaeth (SPC-SR1-2550)
13.
Katy - Llygedyn Manawydan (SPC-SR1-1718)
14.
Sirpa - Arian Diemwnt Ion (SPC-SR2-2335)
15.
Sirpa - Ymerawdwr Ion (SPC-SR2-2333)
16.
Kida - Vaynor Rhydian (SPC-SR1-2393)
17.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
18.
neon - Hawemir Dawn (SPC-SR1-2428)
19.
Kida - Pencawr Aldryd (SPC-SR1-2391)