1. Open Class In-Hand, tammat -
34/40
2. Open Class In-Hand, orit&ruunat -
36/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
Show Reserve Champion
leah - Llylwen Aur Pinc (SPC-MR1-2127)
Class Champion
leah - Llylwen Aur Pinc (SPC-MR1-2127)
Class Reserve Champion
coupie - Isla of Swildie (SPC-MR1-1139)
3.
Kida - Vinhakulman Merry Christmas (SPC-MR2-2160)
4.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
5.
Sirpa - Criallt Arddun Noswaith (SPC-MR1-1936)
6.
Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
7.
Jannica - Aidan Deirdre (SPC-MR1-260)
8.
coupie - Ceann Scarlet Jo (SPC-MR1-1056)
9.
Sonja - Sweetheart Dael (SPC-MR1-2110)
10.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
11.
leah - Moorgate Llilwch (SPC-MR1-2157)
12.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
13.
leah - Siana Llilian (SPC-MR1-2156)
14.
Jannica - Llygedyn Bonedigges (SPC-MR1-257)
15.
EmmiN. - Valyrian Doloris (SPC-MR2-2074)
16.
Kida - Vaniljavaaran Daisy (SPC-MR2-2150)
17.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
18.
EmmiN. - Skelberry Daiquiri (SPC-MR2-2073)
19.
Jannica - Clovercutt Arielle (SPC-MR1-265)
20.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
21. Sirpa - Cerdd Rhamantus Ion (SPC-MR1-1935)
22. EmmiN. - Winston Candy Crush (SPC-MR2-2095)
23. Shannon. - Vehkakorven Minera (SPC-MR2-29)
24. leah - Tar Mwyalchen (SPC-MR1-2128)
25. Kida - Pencalow Macy (SPC-MR2-2151)
26. Sakkura - Cefnmoor Maura (SPC-MR1-1820)
27. Sirpa - Susikallion Finessa (SPC-MR1-1937)
28. Jannica - A.D. Bet She's an Angel (SPC-MR1-1040)
29. Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
30. EmmiN. - Ninië (SPC-MR2-2072)
31. Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
32. coupie - Show's Morning Glory (SPC-MR2-1350)
33. Shannon. - Eurwen of Smithloch (SPC-MR2-2184)
34. Sirpa - Moor Birch Ion (SPC-MR1-1932)
Class Champion
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
Class Reserve Champion
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
3.
Shannon. - Deryn Du (SPC-SR1-152)
4.
Shannon. - A.D. Destin To Dream (SPC-SR1-2181)
5.
Katy - Cefnmoor Loyal Chicory (SPC-SR2-1928)
6.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
7.
Kida - Pencalow Licorice (SPC-SR2-2148)
8.
Sirpa - Storyteller's Wilson (SPC-SR1-2025)
9.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
10.
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
11.
Kida - Clunderwen Ifan (SPC-SR2-2155)
12.
leah - Cairndrll Mrenin (SPC-SR2-2137)
13.
Shannon. - On The Rocks (SPC-SR2-2183)
14.
Jannica - Pencalow Rhydderch (SPC-SR1-216)
15.
Jannica - Clovercutt Soda Pop (SPC-SR1-208)
16.
Sirpa - Cleddyf Ion (SPC-SR3-2141)
17.
leah - Penlan Cannaidd (SPC-SR1-2126)
18.
indy - Cefnmoor Jelly (SPC-SR2-1917)
19.
Jannica - Gancanagh (SPC-SR1-210)
20.
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
21. Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)
22. Shannon. - A.D. Diamant (SPC-SR2-2182)
23. Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
24. coupie - Anndrais of Swildie (SPC-SR1-1049)
25. EmmiN. - Winston Rock Wren (SPC-SR2-2078)
26. EmmiN. - Cenwig Athelstan (SPC-SR2-2077)
27. Elva - Tea Leaves (SPC-SR1-2112)
28. coupie - Caswallawn (SPC-SR1-1060)
29. EmmiN. - Wildwood Black Raven (SPC-SR2-2079)
30. EmmiN. - Huovilan Brandon (SPC-SR2-2116)
31. Kida - Pencalow Danberry (SPC-SR2-2147)
32. leah - Caithwall Odin (SPC-SR1-2125)
33. leah - Goldrock Lynfi (SPC-SR2-2138)
34. Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
35. Jannica - Asyn Arwr (SPC-SR1-249)
36. Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)