1. Open Class Riding -
31/40
2. Open Class Driving -
25/40
3. Open Class In-Hand -
30/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Penelopeia - Bellieus Åsa (SPC-MR1-2102)
Show Reserve Champion
EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
3. Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
Class Champion
Disa - Hillsmead Governor (SPC-SR1-2104)
Class Reserve Champion
Lumikatti - Ancient Deity DF (SPC-MR1-2169)
3.
Kida - Maldwyn Aerosol (SPC-SR2-2154)
4.
Penelopeia - Rhiw Primrose (SPC-MR1-2089)
5.
leah - Tar Mwyalchen (SPC-MR1-2128)
6.
EmmiN. - Mayhem Glazed Blueberry (SPC-SR2-2076)
7.
Shannon. - Pencalow Edna (SPC-MR2-2152)
8.
Penelopeia - Brickstocke Marvel (SPC-SR1-2087)
9.
Sirpa - Naqoyqatsi Ion (SPC-SR3-2142)
10.
Julia - Kayleigh (SPC-MR1-1679)
11.
Elva - Pilgrim Audrey (SPC-MR1-2111)
12.
Sirpa - Casanova Ion (SPC-SR3-2140)
13.
Lumikatti - Miss Velour (SPC-MR1-2172)
14.
Julia - Moonglitter (SPC-SR3-1680)
15.
Lumikatti - Gooseberry Ghostbuster (SPC-MR1-2170)
16.
Elva - Sepp's Stormageddon (SPC-SR1-2070)
17.
Kida - Moana's Nikki (SPC-MR2-2163)
18.
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
19.
Lumikatti - Gooseberry Aries (SPC-MR1-2171)
20.
EmmiN. - Mangon Monster Mash (SPC-SR2-2134)
21. Sirpa - Kenjutsu Ion (SPC-SR3-2052)
22. Penelopeia - Gwyther Tewdwr (SPC-SR1-2088)
23. Disa - Pencalow Mistral (SPC-MR2-1982)
24. Kida - Pencalow Eternity (SPC-MR2-2153)
25. Julia - Tigertail (SPC-MR3-2123)
26. Penelopeia - Avonmore Jerilyn (SPC-MR1-2090)
27. Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
28. EmmiN. - Huvin Rustico (SPC-SR2-2133)
29. leah - Llylwen Aur Pinc (SPC-MR1-2127)
30. Disa - A.D. Ascilia (SPC-MR1-2158)
31. EmmiN. - Mayhem Black Trophy (SPC-SR2-2135)
Class Champion
EmmiN. - Mayhem Double Chocochip (SPC-MR2-2131)
Class Reserve Champion
Sirpa - Jonens Snyggan (SPC-SR3-2050)
3.
leah - Cairndrll Mrenin (SPC-SR2-2137)
4.
dani - Vuornan Cuddle Cakes (SPC-MR2-2164)
5.
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
6.
Sirpa - Koyaanisqatsi Ion (SPC-MR3-2144)
7.
EmmiN. - Huovilan Larissa (SPC-MR2-2115)
8.
Penelopeia - Mona of Faversham (SPC-MR2-2086)
9.
leah - Goldrock Lynfi (SPC-SR2-2138)
10.
Penelopeia - Darla af Rosengard (SPC-MR2-2085)
11.
Disa - Glenwood Chocolatine (SPC-MR2-2069)
12.
dani - Vuornan Titia (SPC-MR2-2165)
13.
Kida - Crowncastle's Apricot (SPC-MR2-1452)
14.
Sirpa - Jonens Ädelherr (SPC-SR3-2051)
15.
leah - Caithwall Odin (SPC-SR1-2125)
16.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
17.
Penelopeia - Black Hill's Fairfax (SPC-SR2-2084)
18.
Kida - Daydream's Lucy (SPC-MR2-1453)
19.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
20.
leah - Penlan Cannaidd (SPC-SR1-2126)
21. EmmiN. - Lily's Little Golden Sparkle (SPC-MR2-2132)
22. EmmiN. - Mayhem Crispy-Coco (SPC-MR2-2130)
23. Penelopeia - Topsham Skyrocket (SPC-SR2-2083)
24. Kida - Gletness Victoria (SPC-MR2-1470)
25. Kida - Mayhem Silvertiti (SPC-MR2-2011)
Class Champion
Penelopeia - Bellieus Åsa (SPC-MR1-2102)
Class Reserve Champion
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
3.
Tiia - Y U No 5594 (SPC-SR2-2012)
4.
Sirpa - Jonens Sötnos (SPC-MR3-2044)
5.
Sirpa - Jonens Ädelmodig (SPC-MR3-2049)
6.
Lumikatti - Aur Dieflig (SPC-SR2-2168)
7.
EmmiN. - Skelberry Daiquiri (SPC-MR2-2073)
8.
EmmiN. - Winston Candy Crush (SPC-MR2-2095)
9.
leah - Moorgate Llilwch (SPC-MR1-2157)
10.
leah - Siana Llilian (SPC-MR1-2156)
11.
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
12.
Elva - Tea Leaves (SPC-SR1-2112)
13.
Kida - Pencalow Licorice (SPC-SR2-2148)
14.
Sirpa - PP's L'Amourette (SPC-MR3-2045)
15.
Sussu - FBL Altaria (SPC-MR2-2161)
16.
Lumikatti - Llanfyllin Llwyn (SPC-MR2-2166)
17.
Kida - Pencalow Danberry (SPC-SR2-2147)
18.
Shannon. - Pencalow Broby (SPC-SR2-2146)
19.
Disa - Fiosrach Martha (SPC-MR1-1983)
20.
Disa - Vineyard's Mimosa (SPC-MR1-2122)
21. Kida - Clunderwen Ifan (SPC-SR2-2155)
22. Sussu - Glenwood Cobalt (SPC-SR2-2162)
23. Penelopeia - Glandeg Rhiannon (SPC-MR1-2100)
24. Lumikatti - Melanie v. Moons (SPC-MR2-2167)
25. EmmiN. - Valyrian Doloris (SPC-MR2-2074)
26. leah - Strandshire Pick-A-Dilly (SPC-MR2-2145)
27. Disa - Shadowhill Sympathy (SPC-MR1-2159)
28. EmmiN. - Ninië (SPC-MR2-2072)
29. leah - Goldrock Ebbwe (SPC-MR2-2124)
30. Sussu - Criallt Ariannaid Efa (SPC-MR1-1544)