1. Riding Class R1, tammat -
10/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
8/40
3. Riding Class R2, tammat -
7/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
5/40
5. Riding Class R3, tammat -
3/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
2/40
7. Driving Class R1, tammat -
7/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
6/40
9. Driving Class R2, tammat -
4/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
4/40
11. Driving Class R3, tammat -
2/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
1/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
9/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
4/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
7/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
2/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
2/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
3/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Sirpa - Harddwch Cysgu Ion (SPC-MR2-1943)
Show Reserve Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
3. Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
4. miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
5. Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
6. Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
7. Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
8. Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
9. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
10. Sirpa - PP's Dixie (SPC-MR1-1931)
11. Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
12. Sirpa - Criallt Arddun Noswaith (SPC-MR1-1936)
13. Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
14. miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
15. miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
16. Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
17. miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
18. Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
Class Champion
Sirpa - PP's Dixie (SPC-MR1-1931)
Class Reserve Champion
miivi - Act Like Princess (SPC-MR1-1379)
3.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
4.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
5.
Ireth - Cenarth Raglan Kim (SPC-MR1-1976)
6.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
7.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
8.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
9.
Ireth - Clodagh (SPC-MR1-1975)
10.
Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
Class Champion
Sirpa - Brackholme Norman II (SPC-SR1-1899)
Class Reserve Champion
miivi - Ceann Unlucky (SPC-SR1-1298)
3.
Sirpa - Gaoth Láidir Ion (SPC-SR1-1933)
4.
Sirpa - Tenney Ion (SPC-SR1-1900)
5.
miivi - The House of Hades (SPC-SR1-1545)
6.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
7.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
8.
Sirpa - Suaimhneach Ion (SPC-SR1-1898)
Class Champion
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
Class Reserve Champion
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
3.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
4.
miivi - Kagawa (SPC-MR2-1211)
5.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
6.
Sirpa - Iracebeth Ion (SPC-MR2-1940)
7.
miivi - Afanena (SPC-MR2-1210)
Class Champion
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Reserve Champion
Sirpa - Aerys Ion (SPC-SR2-1895)
3.
miivi - Natanel (SPC-SR2-1224)
4.
miivi - Pilgrim II (SPC-SR2-1221)
5.
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
Class Champion
miivi - A.D. Monadenium (SPC-MR3-1300)
Class Reserve Champion
Sirpa - Rivendell's Shasta (SPC-MR3-1944)
3.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
Class Champion
miivi - Come And Get It (SPC-SR3-1302)
Class Reserve Champion
Sirpa - Rivendell's Berlioz (SPC-SR3-1894)
Class Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
Class Reserve Champion
Sirpa - Deilen Masarn Ion (SPC-MR1-1938)
3.
miivi - Stephany AD (SPC-MR1-1299)
4.
miivi - Cyswllt (SPC-MR1-1227)
5.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
6.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
7.
Ireth - Menday Keelan Narbett (SPC-MR1-567)
Class Champion
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
Class Reserve Champion
miivi - Theori (SPC-SR1-1393)
3.
miivi - Dyfroedd Gwyllt (SPC-SR1-1303)
4.
Ireth - Bramwell (SPC-SR1-1974)
5.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
6.
Sirpa - Joyendales Rowley (SPC-SR1-1930)
Class Champion
Sirpa - Harddwch Cysgu Ion (SPC-MR2-1943)
Class Reserve Champion
miivi - Casymalta (SPC-MR2-1229)
3.
miivi - Shiver (SPC-MR2-1223)
4.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
Class Champion
miivi - Hyrrinmyrrin (SPC-SR2-1228)
Class Reserve Champion
miivi - More Than Me (SPC-SR2-1212)
3.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
4.
Sirpa - Hunter Ion (SPC-SR2-1939)
Class Champion
Sirpa - Sidony Ion (SPC-MR3-1946)
Class Reserve Champion
Ireth - Arbeiten Dame (SPC-MR3-1973)
Class Champion
Sirpa - Hadrian REB (SPC-SR3-1947)
Class Champion
Sirpa - Criallt Arddun Noswaith (SPC-MR1-1936)
Class Reserve Champion
Sirpa - Susikallion Finessa (SPC-MR1-1937)
3.
Sirpa - Moor Birch Ion (SPC-MR1-1932)
4.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
5.
Sirpa - Cerdd Rhamantus Ion (SPC-MR1-1935)
6.
miivi - A.D. Tylwyth Teg (SPC-MR1-1301)
7.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
8.
Ireth - Tirdeunaw Evnissyen (SPC-MR1-566)
9.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
Class Champion
miivi - Dyfarniad (SPC-SR1-1226)
Class Reserve Champion
Sirpa - Cadfridog Ion (SPC-SR1-1934)
3.
miivi - Zero Hour (SPC-SR1-1245)
4.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Champion
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
Class Reserve Champion
Sirpa - Tywysoges Gaeaf Ion (SPC-MR2-1942)
3.
miivi - Juno (SPC-MR2-1222)
4.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
5.
Sirpa - Ferch Bendithio Ion (SPC-MR2-1941)
6.
miivi - Keskiyö ABG (SPC-MR2-1220)
7.
miivi - Siwgrog (SPC-MR2-1394)
Class Champion
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
Class Reserve Champion
Sirpa - Cheshire Cat Ion (SPC-SR2-1896)
Class Champion
Ireth - Ahorn Sophia (SPC-MR3-1972)
Class Reserve Champion
Sirpa - Larrakeyah Ion (SPC-MR3-1945)
Class Champion
Sirpa - Wallaburra Leroy (SPC-SR3-1892)
Class Reserve Champion
Sirpa - Gold Coin’s Splendor (SPC-SR3-1893)
3.
Ireth - Traum (SPC-SR3-1971)