1. Riding Class R1, tammat -
12/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
12/40
3. Riding Class R2, tammat -
10/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
10/40
5. Driving Class R1, tammat -
11/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
9/40
7. Driving Class R2, tammat -
14/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
12/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
15/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
14/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
18/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
12/40
Show Supreme Champion
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
Show Reserve Champion
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
3. Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
4. Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
5. Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
6. Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
7. Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
8. Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
9. Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
10. Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
11. Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
12. Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
Class Champion
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
Class Reserve Champion
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
3.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
4.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
5.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
6.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
7.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
8.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
9.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
10.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
11.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
12.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
Class Champion
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
Class Reserve Champion
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
3.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
4.
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
5.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
6.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
7.
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
8.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
9.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
10.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
11.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
12.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
Class Reserve Champion
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
3.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
4.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
5.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
6.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
7.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
8.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
9.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
10.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
Class Champion
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
Class Reserve Champion
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
3.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
4.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
5.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
6.
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
7.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
8.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
9.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
10.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
3.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
4.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
5.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
6.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
7.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
8.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
9.
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
10.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
11.
Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
Class Champion
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
Class Reserve Champion
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
3.
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
4.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
5.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
6.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
7.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
8.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
9.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
Class Champion
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
3.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
4.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
5.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
6.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
7.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
8.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
9.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
10.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
11.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
12.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
13.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
14.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
Class Champion
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
Class Reserve Champion
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
3.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
4.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
5.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
6.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
7.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
8.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
9.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
10.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
11.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
12.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
Class Champion
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
3.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
4.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
5.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
6.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
7.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
8.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
9.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
10.
Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
11.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
12.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
13.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
14.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
15.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
Class Champion
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
Class Reserve Champion
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
3.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
4.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
5.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
6.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
7.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
8.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
9.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
10.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
11.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
12.
Katy - Cefnmoor Bryson (SPC-SR1-1842)
13.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
14.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Champion
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
Class Reserve Champion
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
3.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
4.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
5.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
6.
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
7.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
8.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
9.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
10.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
11.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
12.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
13.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
14.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
15.
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
16.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
17.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
18.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
Class Champion
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
Class Reserve Champion
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
3.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
4.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
5.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
6.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
7.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
8.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
9.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
10.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
11.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
12.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)