1. Riding Class R1, tammat -
12/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
12/40
3. Riding Class R2, tammat -
10/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
10/40
5. Driving Class R1, tammat -
11/40
6. Driving Class R1, orit&ruunat -
9/40
7. Driving Class R2, tammat -
14/40
8. Driving Class R2, orit&ruunat -
12/40
9. In-Hand Class R1, tammat -
15/40
10. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
14/40
11. In-Hand Class R2, tammat -
18/40
12. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
12/40
Osallistuminen suljettu, VIP mennyt tai osallistumisaika ei ole vielä alkanut!
Show Supreme Champion
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
Show Reserve Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
3. Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
4. Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
5. Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
6. Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
7. Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
8. Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
9. Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
10. Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
11. Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
12. Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
Class Champion
Katy - Show's Maisy Maid (SPC-MR1-1397)
Class Reserve Champion
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
3.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
4.
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
5.
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
6.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
7.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
8.
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
9.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
10.
Katy - Poniniemen Nephrite (SPC-MR1-1347)
11.
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
12.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
Class Champion
Katy - Stonemeadow Prosper (SPC-SR1-520)
Class Reserve Champion
Katy - Nerywick Firelight (SPC-SR1-1146)
3.
Katy - Serenmoor Trystan (SPC-SR1-518)
4.
Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
5.
Katy - Starush Burton (SPC-SR1-1833)
6.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
7.
Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
8.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
9.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
10.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
11.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
12.
Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
Class Champion
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
Class Reserve Champion
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
3.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
4.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
5.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
6.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
7.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
8.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
9.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
10.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Kinsley (SPC-SR2-1808)
Class Reserve Champion
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
3.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
4.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
5.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
6.
Katy - Agateyard Snowstorm (SPC-SR2-1909)
7.
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
8.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
9.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
10.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
Class Champion
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
Class Reserve Champion
Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
3.
Katy - Cefnmoor Bertha (SPC-MR1-1848)
4.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
5.
Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
6.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
7.
Ireth - Namys Merando (SPC-MR1-1929)
8.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
9.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
10.
Katy - Stonemeadow Unique (SPC-MR1-695)
11.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
Class Champion
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
Class Reserve Champion
Katy - Show's Earl Grey (SPC-SR1-1396)
3.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
4.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
5.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
6.
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
7.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
8.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
9.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
Class Champion
Katy - Cefnmoor Naughty Nougat (SPC-MR2-1926)
Class Reserve Champion
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
3.
Nenna - Anfarwol Meghan (SPC-MR2-1324)
4.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
5.
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
6.
Nenna - Anfarwol Deithi (SPC-MR2-1325)
7.
ScrewDriver - Cefnmoor Baked Alaska (SPC-MR2-1920)
8.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
9.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
10.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
11.
Nenna - Rhown Gwenyth (SPC-MR2-1323)
12.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
13.
Katy - Cefnmoor Simple Sundae (SPC-MR2-1925)
14.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
Class Champion
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
Class Reserve Champion
Nenna - Galahad Duach (SPC-SR2-1322)
3.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
4.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
5.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
6.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
7.
Nenna - Anfarwol Tywyn (SPC-SR2-1321)
8.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
9.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
10.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
11.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
12.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
Class Champion
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
Class Reserve Champion
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
3.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
4.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
5.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
6.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
7.
Katy - Woodmoor Shirlie (SPC-MR1-524)
8.
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
9.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
10.
Katy - Sashmoor Velvet (SPC-MR1-1832)
11.
Katy - Pineacres Kara (SPC-MR1-1830)
12.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
13.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
14.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
15.
Katy - Woodmoor Opal (SPC-MR1-523)
Class Champion
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
Class Reserve Champion
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
3.
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
4.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
5.
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
6.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
7.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
8.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
9.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
10.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
11.
Katy - Cefnmoor Bryson (SPC-SR1-1842)
12.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
13.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
14.
Nenna - Mucklewood's Harry (SPC-SR1-1246)
Class Champion
Katy - Applepentre Gold (SPC-MR2-1910)
Class Reserve Champion
Nenna - Narbett Mair (SPC-MR2-1327)
3.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
4.
Milja - Gorllewinol Merch (SPC-MR2-1712)
5.
Nenna - Penarddun Holmes (SPC-MR2-1326)
6.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
7.
Katy - Agateyard Apple Pie (SPC-MR2-1908)
8.
Nenna - Conyn Lynessa (SPC-MR2-1328)
9.
Katy - Applepentre Cranberry (SPC-MR2-1904)
10.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
11.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
12.
Milja - Glenwood Eirianwen (SPC-MR2-1713)
13.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
14.
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
15.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
16.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
17.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
18.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
Class Champion
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
Class Reserve Champion
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
3.
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
4.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
5.
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
6.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
7.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
8.
ScrewDriver - Cefnmoor Bronze (SPC-SR2-1921)
9.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
10.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
11.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
12.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)