1. Riding Class R1, tammat -
30/40
2. Riding Class R1, orit&ruunat -
23/40
3. Riding Class R2, tammat -
18/40
4. Riding Class R2, orit&ruunat -
18/40
5. Riding Class R3, tammat -
9/40
6. Riding Class R3, orit&ruunat -
4/40
7. Driving Class R1, tammat -
17/40
8. Driving Class R1, orit&ruunat -
18/40
9. Driving Class R2, tammat -
17/40
10. Driving Class R2, orit&ruunat -
15/40
11. Driving Class R3, tammat -
4/40
12. Driving Class R3, orit&ruunat -
7/40
13. In-Hand Class R1, tammat -
19/40
14. In-Hand Class R1, orit&ruunat -
23/40
15. In-Hand Class R2, tammat -
20/40
16. In-Hand Class R2, orit&ruunat -
17/40
17. In-Hand Class R3, tammat -
5/40
18. In-Hand Class R3, orit&ruunat -
5/40
Show Supreme Champion
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
Show Reserve Champion
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
3. Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
4. Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
5. Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
6. Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
7. Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
8. Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
9. Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
10. Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
11. Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
12. Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
13. Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
14. Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
15. Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
16. Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
17. Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
18. Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
Class Champion
Örp - Olivia (SPC-MR1-1689)
Class Reserve Champion
Ireth - Celeste (SPC-MR1-1856)
3.
taffel - Cherrypond Cookie Crumbles (SPC-MR1-1803)
4.
Ireth - Lochlann Inri (SPC-MR1-1867)
5.
Disa - Cedion Cellwair Hwyl (SPC-MR1-1735)
6.
Disa - Queen Gwenhwyfar (SPC-MR1-1727)
7.
Katy - Cefnmoor Tilly (SPC-MR1-1600)
8.
Örp - Orinda (SPC-MR1-1752)
9.
Örp - Patsy (SPC-MR1-1690)
10.
Milja - Cedion Eres Carys (SPC-MR1-1704)
11.
Hemsbury - Pontypridd Guinevere (SPC-MR1-802)
12.
Assi - Troedrhiwfwch Seren Fore (SPC-MR1-1540)
13.
Milja - Llygedyn Caredd Heiliad (SPC-MR1-1706)
14.
Milja - Caellaith Primrose (SPC-MR1-1703)
15.
taffel - C'bury Cinnamon Chai (SPC-MR1-1804)
16.
Sonja - Llachar Seren (SPC-MR1-1552)
17.
Katy - Cefnmoor Nelle (SPC-MR1-1603)
18.
Ireth - Storyteller's Mermaiden (SPC-MR1-1720)
19.
Katy - Brooklime Agrona (SPC-MR1-1825)
20.
taffel - Caoilinn Dawn (SPC-MR1-994)
21. Hemsbury - Golden Criminal (SPC-MR1-74)
22. Sonja - Amethyst Dael (SPC-MR1-1554)
23. taffel - C'bury Cymreig Bonheddig (SPC-MR1-1805)
24. Sonja - Diablo Rose (SPC-MR1-1555)
25. Hemsbury - Storyteller's Taranis (SPC-MR1-225)
26. Disa - Llancarfan Aderyn (SPC-MR1-24)
27. Katy - Berrydale Tempest (SPC-MR1-696)
28. Disa - Fiosrach Críona (SPC-MR1-398)
29. Sonja - Angailla (SPC-MR1-1553)
30. Örp - Norma (SPC-MR1-1688)
Class Champion
Milja - Llygedyn Romney (SPC-SR1-1536)
Class Reserve Champion
Örp - Pratt (SPC-SR1-1753)
3.
Örp - Lennard (SPC-SR1-1686)
4.
Sonja - Doomsday Devil (SPC-SR1-1549)
5.
Milja - Caerwynant Bleiddian (SPC-SR1-1699)
6.
taffel - Eironi Llewychaidd Dawn (SPC-SR1-1822)
7.
Katy - Cedion Hwyrfrydig Rhocyn (SPC-SR1-1717)
8.
Milja - Llygedyn Enchanter (SPC-SR1-9)
9.
Hemsbury - Storyteller's Dracula (SPC-SR1-48)
10.
Katy - Berrydale Ryker (SPC-SR1-697)
11.
taffel - Badwr Artagan Dawn (SPC-SR1-1824)
12.
Assi - Caerwent Coch Gwilym (SPC-SR1-1678)
13.
Ireth - Namys Basquiat (SPC-SR1-1870)
14.
Katy - Cefnmoor Garret (SPC-SR1-1602)
15.
Örp - Kingsley (SPC-SR1-1685)
16.
Sonja - Bam-Bam (SPC-SR1-1547)
17.
taffel - Anfarwol Dyn Derwn (SPC-SR1-938)
18.
Sonja - Fine N Dandy (SPC-SR1-1546)
19.
taffel - Cherrypond Malcolm (SPC-SR1-939)
20.
Milja - Cedion Fforddiadwyedd (SPC-SR1-1700)
21. Örp - Jarvis (SPC-SR1-1684)
22. Katy - Brooklime Triston (SPC-SR1-1827)
23. Sonja - Braveheart Dael (SPC-SR1-1548)
Class Champion
Örp - Edna (SPC-MR2-1664)
Class Reserve Champion
Hemsbury - Queen's Crescent (SPC-MR2-100)
3.
Sonja - Frostlow Abyss (SPC-MR2-1533)
4.
Örp - Glenna (SPC-MR2-1666)
5.
Disa - Glenwood Megan (SPC-MR2-87)
6.
Örp - Queena (SPC-MR2-1691)
7.
Ireth - PP's Fairy Dust (SPC-MR2-1676)
8.
dani - Pencalow Pumpkinpie (SPC-MR2-1615)
9.
Sonja - Snowcloud Dael (SPC-MR2-1532)
10.
Ireth - Gwyntog (SPC-MR2-1859)
11.
Sonja - Blondie Brownie (SPC-MR2-1530)
12.
Katy - Jamrhos Sapphire (SPC-MR2-1906)
13.
Örp - Regina (SPC-MR2-1692)
14.
Katy - Cefnmoor Maize (SPC-MR2-1918)
15.
Katy - Newyddllyn Mint (SPC-MR2-1912)
16.
Sonja - Lavender Snow (SPC-MR2-1531)
17.
Disa - Derynant Eirianedd (SPC-MR2-1726)
18.
Katy - Cefnmoor Lavender (SPC-MR2-1922)
Class Champion
Ireth - Rook (SPC-SR2-1244)
Class Reserve Champion
Disa - Anfarwol Caregan Ciwt (SPC-SR2-1734)
3.
Katy - Beddrhiw Overcast (SPC-SR2-1913)
4.
Hemsbury - Tinkerbill (SPC-SR2-273)
5.
Disa - Moana's Anwar (SPC-SR2-1541)
6.
Sonja - Castaway Charisma (SPC-SR2-1526)
7.
Örp - Hamish (SPC-SR2-1667)
8.
Sonja - Claridge One Man Team (SPC-SR2-1524)
9.
Katy - Myrmoor Silas (SPC-SR2-521)
10.
Örp - Ercwlff (SPC-SR2-1768)
11.
Sonja - Baddeley (SPC-SR2-1525)
12.
Hemsbury - Gilbert (SPC-SR2-277)
13.
Örp - Scott (SPC-SR2-1693)
14.
Katy - Beddrhiw Blizzard (SPC-SR2-1907)
15.
Katy - Agateyard Whiteout (SPC-SR2-1915)
16.
Örp - Osheen (SPC-SR2-1778)
17.
Sonja - Pencalow Moonfox (SPC-SR2-1523)
18.
Ireth - KW Tywyllwch (SPC-SR2-1721)
Class Champion
Örp - Zénaïde (SPC-MR3-1737)
Class Reserve Champion
Järndälden - Liselotte (SPC-MR3-1627)
3.
Örp - Christelle (SPC-MR3-1740)
4.
Hemsbury - Hemsbury Karnilla (SPC-MR3-803)
5.
Ireth - Brandee (SPC-MR3-1854)
6.
Örp - Corinne (SPC-MR3-1644)
7.
Järndälden - Freckle (SPC-MR3-1628)
8.
Hemsbury - Gingerbread (SPC-MR3-1388)
9.
Örp - Dorthe (SPC-MR3-1645)
Class Champion
Örp - Fortun (SPC-SR3-1743)
Class Reserve Champion
Örp - Xaver (SPC-SR3-1698)
3.
Örp - Èdouard (SPC-SR3-1742)
4.
Örp - Joakim (SPC-SR3-1747)
Class Champion
Sonja - Euraidd Marigold (SPC-MR1-1638)
Class Reserve Champion
Katy - Serenmoor Prunella (SPC-MR1-694)
3.
Katy - Cefnmoor Twyla (SPC-MR1-1818)
4.
Örp - Zuleika (SPC-MR1-1763)
5.
Disa - Llancarfan Alys (SPC-MR1-144)
6.
Katy - Cefnmoor Wynona (SPC-MR1-1815)
7.
Örp - Yuko (SPC-MR1-1762)
8.
Katy - Serenmoor Wynter (SPC-MR1-693)
9.
Assi - Brenarth Dawel Pryder (SPC-MR1-1883)
10.
Ireth - A.D. Olympé (SPC-MR1-1857)
11.
Örp - Tabby (SPC-MR1-1757)
12.
Ireth - Moreland Hildred (SPC-MR1-1868)
13.
Ireth - PP's Deidre (SPC-MR1-1674)
14.
Sonja - A.D. Amelina (SPC-MR1-1584)
15.
Örp - Venetia (SPC-MR1-1759)
16.
Sonja - Afterbeat Dael (SPC-MR1-1557)
17.
Sonja - Afterglow (SPC-MR1-1556)
Class Champion
Jere - Rhyddhad (SPC-SR1-1889)
Class Reserve Champion
Katy - Aradawg SBS (SPC-SR1-1395)
3.
Lumikatti - Awyr Barcud (SPC-SR1-1888)
4.
Örp - Waldo (SPC-SR1-1760)
5.
Assi - Rhediad Hael Trysor (SPC-SR1-1420)
6.
Ireth - Eindhoeve Caiu (SPC-SR1-1728)
7.
Örp - Ximo (SPC-SR1-1761)
8.
Örp - Upton (SPC-SR1-1758)
9.
Sonja - Cedion Llinaidd (SPC-SR1-1588)
10.
Ireth - PP's Lacko (SPC-SR1-1673)
11.
Jere - Mr. Mischief (SPC-SR1-1061)
12.
Katy - Fronar Roscoe (SPC-SR1-1080)
13.
Jere - Ap Awel Haf (SPC-SR1-1887)
14.
Örp - Silvester (SPC-SR1-1756)
15.
Sonja - Godewyn (SPC-SR1-1550)
16.
Sonja - Diabolic Dael (SPC-SR1-1551)
17.
Katy - Highmoor Lynx (SPC-SR1-1079)
18.
Sonja - A.D. Playboy Prince (SPC-SR1-1589)
Class Champion
Katy - Dwfrmoor Karat (SPC-MR2-1916)
Class Reserve Champion
Sonja - Frostbite Dael (SPC-MR2-1539)
3.
Örp - Ilean (SPC-MR2-1772)
4.
Ireth - Blodeuyn (SPC-MR2-1858)
5.
Assi - Kruunun Ginger Crunch (SPC-MR2-1518)
6.
Katy - Cefnmoor Raven (SPC-MR2-1814)
7.
Örp - Gwyneira (SPC-MR2-1770)
8.
neon - Cefnmoor Rosa (SPC-MR2-1809)
9.
Jannica - A.D. Rozalin Quadrile (SPC-MR2-1672)
10.
Katy - Cefnmoor Sable (SPC-MR2-1810)
11.
Örp - Heledd (SPC-MR2-1771)
12.
Örp - Jessalyn (SPC-MR2-1773)
13.
Assi - Gingerqueen (SPC-MR2-1501)
14.
Sonja - Viva La Diva (SPC-MR2-1537)
15.
Sonja - A.D. Angwyn (SPC-MR2-1585)
16.
Sonja - Pencalow Matilda (SPC-MR2-1586)
17.
Ireth - Llewella 5594 (SPC-MR2-1677)
Class Champion
Ireth - PP's Daemon (SPC-SR2-1675)
Class Reserve Champion
Sonja - Borderline Chaos (SPC-SR2-1528)
3.
Örp - Tyrone (SPC-SR2-1694)
4.
Ireth - Genheit Deiniel (SPC-SR2-1860)
5.
Katy - Cefnmoor Shaw (SPC-SR2-1813)
6.
Örp - Quinlan (SPC-SR2-1780)
7.
Sonja - Dawnbreaker (SPC-SR2-1527)
8.
Örp - Neville (SPC-SR2-1777)
9.
Sonja - Dawnstorm Dael (SPC-SR2-1529)
10.
dani - Susikallion Golden Jubilee (SPC-SR2-1450)
11.
Sonja - Benjamin Dael (SPC-SR2-1538)
12.
Örp - Paxton (SPC-SR2-1779)
13.
neon - Cefnmoor Teagan (SPC-SR2-1811)
14.
Katy - Cefnmoor Typhoon (SPC-SR2-1923)
15.
Katy - Cefnmoor Spencer (SPC-SR2-1812)
Class Champion
Örp - Adeline (SPC-MR3-1738)
Class Reserve Champion
Örp - Vanessa (SPC-MR3-1696)
3.
Örp - Ulrike (SPC-MR3-1695)
4.
Örp - Blanche (SPC-MR3-1739)
Class Champion
Örp - Bruno (SPC-SR3-1647)
Class Reserve Champion
Örp - Harvey (SPC-SR3-1745)
3.
Ireth - Chinook's Eithan (SPC-SR3-1731)
4.
Järndälden - Amadeus (SPC-SR3-1626)
5.
Järndälden - Viggo (SPC-SR3-1625)
6.
Örp - Werner (SPC-SR3-1697)
7.
Örp - Darcel (SPC-SR3-1741)
Class Champion
Ireth - A.D. Milina (SPC-MR1-1671)
Class Reserve Champion
Milja - Aidan Mayah (SPC-MR1-198)
3.
Sonja - Melrose Dael (SPC-MR1-1640)
4.
Örp - Dilys (SPC-MR1-1767)
5.
Katy - Cefnmoor Olive (SPC-MR1-1607)
6.
Milja - Frdwy Beti (SPC-MR1-1709)
7.
Katy - Brooklime Charis (SPC-MR1-1826)
8.
Milja - Ddwen Morina (SPC-MR1-1705)
9.
Katy - Berrydale Windsong (SPC-MR1-525)
10.
Sonja - FGW Briallen Delyth (SPC-MR1-1641)
11.
Örp - Madge (SPC-MR1-1687)
12.
Örp - Racquel (SPC-MR1-1755)
13.
Assi - Downs Magic Symphonie (SPC-MR1-1884)
14.
Ireth - Tamsin (SPC-MR1-1869)
15.
taffel - Gwalch Dathliad (SPC-MR1-993)
16.
Sonja - Gwynedd Mererid (SPC-MR1-1639)
17.
Ireth - Lily Eloisa (SPC-MR1-1855)
18.
Katy - Copperhill Trinity (SPC-MR1-526)
19.
Örp - Ceinwen (SPC-MR1-1766)
Class Champion
Sonja - Gwynedd Eisteddwod (SPC-SR1-1636)
Class Reserve Champion
taffel - Marchwaidd Dawn (SPC-SR1-988)
3.
Ireth - Oldfinion Juniper (SPC-SR1-1729)
4.
Katy - Moreland Royal Dillon (SPC-SR1-1837)
5.
Sonja - Arian Aflonydd (SPC-SR1-1670)
6.
taffel - Lleinau Lwynog (SPC-SR1-1880)
7.
Disa - Rhydderfel Ceredig (SPC-SR1-1733)
8.
Katy - Cefnmoor Nelson (SPC-SR1-1821)
9.
taffel - Cherrypond Top Notch (SPC-SR1-1891)
10.
Milja - Gaddwr Fferyll (SPC-SR1-1702)
11.
Milja - Llangennech Coed Drem (SPC-SR1-1707)
12.
Örp - Brynmor (SPC-SR1-1765)
13.
Katy - Cefnmoor Gorden (SPC-SR1-1819)
14.
Disa - Chennye's Riordain (SPC-SR1-342)
15.
Milja - Ddwen Llewelyn (SPC-SR1-1701)
16.
taffel - Yr Ardalaidd Dawn (SPC-SR1-1823)
17.
Sonja - Arentino Dael (SPC-SR1-1635)
18.
Örp - Irving (SPC-SR1-1683)
19.
Milja - Rhys Brychan (SPC-SR1-1708)
20.
Örp - Quentin (SPC-SR1-1754)
21. Ireth - Waldey's Morce (SPC-SR1-1866)
22. Katy - Cefnmoor River (SPC-SR1-1609)
23. Örp - Awstin (SPC-SR1-1764)
Class Champion
Disa - Glenwood Playmate (SPC-MR2-81)
Class Reserve Champion
Katy - Emyrafon Tesni (SPC-MR2-527)
3.
Katy - Applepentre Sugarplum (SPC-MR2-1914)
4.
Milja - Glenwood Celia (SPC-MR2-187)
5.
Disa - Anfarwol Enaid Carys (SPC-MR2-984)
6.
Milja - Bychan Eleri (SPC-MR2-286)
7.
Milja - Cedion Faery Princess (SPC-MR2-179)
8.
Ireth - Cyrene (SPC-MR2-1722)
9.
Ireth - Bonnie Dael (SPC-MR2-1730)
10.
Assi - Vadelmahurman Dolly Parts (SPC-MR2-1568)
11.
Örp - Saibh (SPC-MR2-1782)
12.
Sonja - Cedion Crisiant Aldyth (SPC-MR2-1669)
13.
Örp - Treasa (SPC-MR2-1783)
14.
Katy - Cefnmoor Ravenna (SPC-MR2-1598)
15.
Örp - Kirsteen (SPC-MR2-1774)
16.
Ireth - Hwczlight (SPC-MR2-1632)
17.
Sonja - Vinhan Belicia (SPC-MR2-1637)
18.
Milja - Caolaidhe Dei (SPC-MR2-1225)
19.
Örp - Reannon (SPC-MR2-1781)
20.
Katy - Eirlys Raspberry (SPC-MR2-528)
Class Champion
Milja - KW Caerwyn (SPC-SR2-1711)
Class Reserve Champion
Sonja - Chigeon Duke (SPC-SR2-1634)
3.
Assi - Huvin Leverage (SPC-SR2-1612)
4.
Örp - Leighton (SPC-SR2-1775)
5.
Ireth - Sulonevan Epic (SPC-SR2-1631)
6.
Örp - Manny (SPC-SR2-1776)
7.
taffel - Rhyfeddodau Argoelion (SPC-SR2-986)
8.
Sonja - Pencalow Buttons (SPC-SR2-1587)
9.
Katy - Newyddllyn Fortune Cookie (SPC-SR2-1901)
10.
Milja - Cedion Silver Comet (SPC-SR2-1710)
11.
Örp - Folant (SPC-SR2-1769)
12.
Sonja - Vinhan Coyle (SPC-SR2-1633)
13.
taffel - Aelton LAC (SPC-SR2-937)
14.
Katy - Padenmoor Vapor (SPC-SR2-1911)
15.
Örp - Fingal (SPC-SR2-1665)
16.
Katy - Foxtail Metal (SPC-SR2-1905)
17.
Katy - Padenmoor Frost (SPC-SR2-1903)
Class Champion
Örp - Yvonne (SPC-MR3-1736)
Class Reserve Champion
Ireth - Zara Scarlett (SPC-MR3-1682)
3.
Örp - La Verne (SPC-MR3-1749)
4.
Örp - Karine (SPC-MR3-1748)
5.
Örp - Ilyse (SPC-MR3-1746)
Class Champion
Örp - Noel (SPC-SR3-1751)
Class Reserve Champion
Örp - Manuel (SPC-SR3-1750)
3.
Örp - Achim (SPC-SR3-1646)
4.
Ireth - Levi Jaxon (SPC-SR3-1681)
5.
Örp - Gaël (SPC-SR3-1744)